www.asu.pl :: Zobacz temat - Windstar - Komputer skrzyni ?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Windstar - Komputer skrzyni ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
wk
*
*


Dołączył: Oct 11, 2004
Posty: 844
Skąd: Tarnowskie Góry - Śląskie

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2012 17:23    Temat postu: Windstar - Komputer skrzyni ? Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie
Domyślam się ze jest to komputer skrzyni. Ale oczekuję potwierdzenia.
Po zdjęciu osłony prze kolanami kierowcy znalazłem to ustrojstwo.
Wisiało luźno, Nie znalazłem żadnego miejsca gdzie mogło być fabrycznie przykręcone, więc umocowałem je jak mi najwygodniej pasowało.
Zapomniałem sprawdzić czy ta okrągła wtyczka to zasilanie 12V
Choć wydaje mi się trochę dziwna jak na wtyki samochodowe.

http://asu.pl/modules.php?name=coppermine&file=displayimage&meta=lastup&cat=0&pos=0
http://asu.pl/modules.php?name=coppermine&file=displayimage&meta=lastup&cat=0&pos=1
_________________
Wojtek
Ford WINDSTAR 3,8 LX /95 zagazowany


Ostatnio zmieniony przez wk dnia Wto Kwi 24, 2012 13:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2012 0:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to system zdalnego zapalania silnika z roznymi czasowymi opcjami - zaleznie od strefy klimatycznej (chodzi o klimat arktyczny,mrozny np.Alaska albo Canada).Do tego powinien byc maly nadajnik ktory z domu uruchamia silnik np: co kilka godzin w nocy albo tuz przed wyjazdem - zalezy od zaprogramowania. Idea Jesli nie korzystasz z tego to najlepiej wylaczyc,bo moze jakas przypadkowa fala zapalic ci silnik. Arrow Ta okragla wtyczka to antena.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wk
*
*


Dołączył: Oct 11, 2004
Posty: 844
Skąd: Tarnowskie Góry - Śląskie

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2012 6:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I stała się jasnosć Very Happy
A ja myślałem ze to od skrzyni. Na obudowie jest napis [/i]"stosować z automatyczną skrzynią"[/i]
Dziękuję

Mam pilota do zdalnego odpalania. I wszystko działa.
Parę razy się tym nawet zabawiłem, jak ktoś obcy zaglądał do środka przez szyby. Laughing
Nie wiedziałem że jest on progamowalny. Pilot ma tylko 2 przyciski I i II, i oba działają tak samo. Czyli odpalają po naciśnięciu.

Ps. Temat chyba do działu elektronika.
_________________
Wojtek
Ford WINDSTAR 3,8 LX /95 zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group