www.asu.pl :: Zobacz temat - Camry USA 3.0 automat 1991 blue metallic Warszawa Rembertów
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Camry USA 3.0 automat 1991 blue metallic Warszawa Rembertów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody - niewarte uwagi
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2012 20:56    Temat postu: Camry USA 3.0 automat 1991 blue metallic Warszawa Rembertów Odpowiedz z cytatem

Witam
I znowu jak tu sie nie wk...wić. Oglądałem autko w niedziele. Zero rdzy zadbany wóz stoi zaparkowany cena 2500. No dobra spisałem nr i dziś zadzwoniłem. Gość na wstępie mówi że auto jest w super stanie. Pytam co do zrobienia? Odpowiedź: Nic lać benzynę i jeździć. No trochę mnie to zaniepokoiło bo zawsze coś jest ale ok. W ulewę przyjechałem.
Facet niby brał auto od znajomego, który ma toyotę od nowości bezwypadkowa itp. pierdoły.
Wyciągnąłem czujnik lakieru no tak by sprawdzić czy nie wychodzi poza skalę bo 21 lat auto ma a wygląda jak z salonu. Tylne błotniki ok drzwi też dach ok lewy błotnik i macha malowane no ale gostek : Nie był malowany to polerka tylko. Czy jak się coś poleruje to tego staje się więcej może się nie znam ok. nagle Pan sobie przypomniał: jest tylko jedna rzecz do naprawy skrzynia zmienia bieg dopiero przy 4tyś rpm. NO K...A MAĆ stoję w ulewę jechałem w korku przez pół godziny 4km by sobie d...il przypomniał o skrzyni:D ale ok. Może się tylko przywiesiła bo stał wóz sporo czasu. Przejechałem się i trochę odpuściła jak się przerzucało ręcznie. Ale tylne zawieszenie sworznie i drążki są kaput no i fajnie bo jak rozgrzał się silnik to zaczął stukać. Jak zobaczycie Camry 3.0 z rej WW....C z Warszawy uciekać... no i fajnie bo wg gościa overdrive to turbo i się cieszył że auto ma odejście super jak wrzuci D i wciśnie pedał w podłogę... masakra wyć się chce i tyle
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mihauek1
*
*


Dołączył: Jan 18, 2012
Posty: 922
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 7:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, na ale auto za 2,5 tysia to wiesz za dużo nie można oczekiwać Wink

a co do opowieści o magicznym OD na wybieraku to dla mnie bank rozbil kuzyn mojej żony, wg niego OD w lexie rx300 wlącza....


ta da


reduktor aka biegi terenowe Shocked Laughing Very Happy Rolling Eyes
_________________
Aktualnie: Jeep Patriot, były: Voyager, 300M, Neon i inne Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
michal_oca
*
*


Dołączył: Dec 29, 2008
Posty: 349
Skąd: Oleśnica

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 7:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam też jednego gościa spod Wrocka, który był przekonany, że "O/D OFF" - włącza i wyłącza napęd na 4 koła w jego Town&Country z 1994 roku Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale wiecie w tej camry O/D to turbo:D i można do 4000rpm kręcić no fakt jak zdechła skrzynia:D no . Co do ceny 2500zl to kupiłem 3 lata temu taurusa w gazie 3.0 z abs klima i wszystko działało cena 1200zl 2000 dałem za gl z 1988 roku super chodził też. 2000-2500 to uczciwa cena za ponad 20letnie auto w dobrym stanie. Teraz poluję na kolejnego taurusa 1994 rok 3.0 facet chce 2500 jutro wieczorem jadę go oglądać na kanale. Camry jest mniej wygoda bardziej gumowo plastikowa niz taurus ale skrzynie nie powinny w nich iść tak jak w taurusach niestety ten konkretny granatowy model toyoty jest używany przez no powiedzmy osobę która się nie zna na obsłudze automatycznej skrzyni(No fajnie pokazywać osobie chcącej kupić auto piłowanie na D do odcięcia) heh I ten tekst. Sprzedaję ją bo mi zbyt dużo pali:D no przy takim piłowaniu to nie dziwne:D
no nic poszukiwań auta do jazdy po mieście ciąg dalszy dałem sobie limit max 3tyś benzyna nie więcej niż 4 litry poj. i w stanie nadającym się do jazdy. obowiązkowo klimatyzacja:D no i autko nie może być jakieś zbyt fajne bo idzie do zajechania do centrum Warszawy to zaraz ktoś w korku wjedzie w tył obije na parkingu a szkoda mi moich obecnych aut.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mihauek1 napisał:
hehe, na ale auto za 2,5 tysia to wiesz za dużo nie można oczekiwać Wink




tu bym polemizowal
ja kupilem za ta kwote bardzo ladnego grand ama z 97 roku i naprawde nie mialem przy nim nic do roboty.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
mihauek1
*
*


Dołączył: Jan 18, 2012
Posty: 922
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może inaczej, ja sprzedałem cirka about 2 lata temu za 2,6 kpln audi 80, w którym nie było złotówki do włożenia (zrobiony rozrząd razem z pompą, paski, filtry, 2 komplety opon itd., zregenerowane zaciski), ale nie oszukujmy się, że każdy sprzedający jest tak fajny jak ja Laughing
Generalnie zawsze trzeba liczyć się z fuck-upem przy kupnie używki, a to zawiecha, a to jakiś ręczny Evil or Very Mad rynek jest u nas jaki jest, generalnie stare i tanie auta sprzedaje się mocno dojechane (ja sam miałem szczęście przy rzeczonym audi, bo zanabylem go od dziadka ponad 70-letniego, który miał go przez 14 lat), kiedy już nie opłaca się dalej kasy ładować.
Niestety takie są realia rynku aut używanych, a Twojego Pontiaca bym tu nie wrzucał bo amcary rządzą się swoimi prawami i nie jest łatwo znaleźć teraz kupca na nastoletnie v6 (co ma sporo plusów dla potencjalnego kupującego takie auto Wink)
_________________
Aktualnie: Jeep Patriot, były: Voyager, 300M, Neon i inne Smile



Ostatnio zmieniony przez mihauek1 dnia Wto Kwi 17, 2012 9:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dodam,ze w 2007 sprzedalem forda tempo '88 tez za 2500:) nie bylo nic w nim do roboty ,ale podloga z tylu juz sie nadawala do roboty. moje doswiadczenia w kupnie i sprzedazy aut sa taki,ze wszystko da sie tanio kupic i drogo sprzedac ..kurcze czemu ja nie zalozylem jeszcze komisu Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No akurat piękne tempo stoi za 2500 na Mokotowie zielone coupe jak coś z taurusem nie wypali to się przejadę. Jest jeszcze fox 5.0 HO za coś koło 5tyś tyko że to już V8 a w korki to trochę będzie palić no i szkoda jak jakaś niemota mi przydzwoni na parkingu w niego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten Fox za 5tysi jest do grubszego remontu.
Popatrz na tbirdy.za 6500 jest taki czarny i wyglada na zadbany 3.8
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fox jest ok silnik skrzynia most blacha nie wiem jak zawieszenie musze na Lopuszanska podjechac ale to znajomy sprzedaje i jeszcze na allegro go nie ma wiec nikt go nie sprzatnie:P
3.8 sie nie kupuje uszczelki leca a moc niska spalanie wysokie w automacie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslelem ze chodzi o ten wynalazek z allegro...tez za 5 tys.

Co do 3.8.
Mustang w manualu pali mi na wawie 12l( obecnie moja jezdzi)
Thunderbird pali 14l gazu (auto kolegi)

Uszczelki nierobilem poprzedni wlasciciel tez.
W thunderbirdzie byla wymianiana po 300 tys ponad 150tys zrobione na gazie.

Co do osiagow to 150 koni na wawie wystarcza.
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcześniej czy później teuszczelki bedzie trzeba zrobić a powiem Ci że Tbird mi się podoba. Wolałbym coś co się mniej rzuca w oczy. Mustang v6 1994-1998 i tak z allegro to większość ich przeszla przez moje ręce lub je oglądałem albo dłubałem w nich i tylko 2 są warte kupna. Zobacze czy SHO się sprzeda jak tak to pomyśle narazie chce coś taniego co nie szkoda jak ktoś uszkodzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sipadodge
*
*


Dołączył: Jun 22, 2008
Posty: 332
Skąd: kalisz dodge caravan 3,0 lpg 96

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2012 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aleksander mam do ciebie pytanie ty chcesz autko kupic czy tylko sobie ogladasz bo z tego co czytam twojeposty to :
ten nie taki
ten za mały
ten za zielony
ten ma za mało lakieru
ten to ten tamto
,,,,,,,
z całym szacunkiem ale jak ktos dyspomuje kwota 2-3 tysiące no to na nowy rower starczy ale autko niestety cos w sobie raczej bedzie miało nie tak, ja kilka aut sprzedałem i pisalem jest jak jest jak komus pasowało to kupowal a jak nie to nie przecierz wcale nie musisz tych aut ktore opisujesz kupic nikt cie nie zmusza a widze ze zostałes tu takim samozwańczym krzysiem r .............. bez obrazy remik Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2012 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja za kwotę do 3tys zlotych kupilem 4 swietne auta: Taurusa z 88 zrobilem tylko linki recznego i smigalem nim 2 lata, Taurusa z 1995 z klima w gazie 1995 rok za 1200zl i sprzedalem i jeszcze nastepny wlasciciel nim smigal. VISIONA przepraszam dałem 3100 przez dwa i pol roku bez zadnej awarii musialem tylko kupic opony. Za 2900 kupilem w 124 300E sportline swietne auto przegrzalem w nim silnik rok pozniej i poszlo na smietnik ale woz byl.
sprawny.
Tu wrzucam auta gdzie niby maja byc super a jak sie jedzie do ludzi okazuje sie ze syf moze ty lubisz marnowac dzien zeby przejechac sie pol Polski tylko po to by zobaczyc ze sprzedajacy cos zatail i woz jest na zlom ale nie wszyscy moga sobie pozwolic na krajoznawcze wycieczki na pusto
......bez urazy:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2012 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>moze ty lubisz marnowac dzien zeby przejechac sie pol Polski tylko po to by zobaczyc ze sprzedajacy cos zatail i woz jest na zlom ale nie wszyscy moga sobie pozwolic na krajoznawcze wycieczki na pusto
......bez urazy:)

Olek ale z tego co tu wszyscy czytamy to wlasnie krajoznawcze podroze to TY lubisz Smile no wybacz ale cza miec szczescie porownywalne z totkiem by sie tluc 300km w jedna strone (a tu chyba juz kilka twoich takich wycieczek miales??? dobrze kojaze po postach???;->) by ogladnac samochod w pelnisprawny do tego z klima itp,itd za kwote 2-3kzl..ja wiem ze i slepej kurze sie trafi ziarko ale uparles sie na tak niska cene a pewnie juz ze 2x tyle pusciles w wydech ogladajac te parchy za extremalnie niska kase ;/ ja wiem ze podroze ksztalca i jak ktos lubi jezdzic to i 500km zrobi snujac sie po "okolicy" bez celu ale ty w koncu cel masz...to tylko takie tam moje gadanie Smile
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2012 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sluchaj zobacz sobie dział i ile tu dałem aut za 2-3tyś? TO JEDNO badziewie jest tu dodane bo GOSC SCIEMNIA / KLAMIE inaczej LZE:)
Ja nie jezdze po Polsce po auta za 2-3tys zl:) chyba Cie pogielo Smile:)jak tak myslisz:D Te auta ktore kupilem za psie pieniadze jak w124 taurus gl z 1988 roku bralem z naszego woj. Po czarnego pojechalem do Lodzi bo ptrzebowalem skrzynia AXOD na swapa.
Do Bialegostoku sie wybralem specjalnie ale mialem w planach odwiedzic rodzinke zony wiec stwierdzilem co mi tam i sie oplacilo taurus na chodzie z dobrym silnikiem i skrzynia i z gazem nawet klima dzialala za 1200zl:D
Jak ktos sprzedaje auto za 3tys i pisze ze to i to nie dziala to ok ale jak bezszczelnie klamie to trzeba to pokazywac aby ktos inny sie nie wladowal i nie pojechal po auto bo jest wiele osob ktore szukaja starego auta do 3-4tys . No chyba ze nalezysz do takiej grupy ludzi ktorzy sa ogloszeniowymi sciemniaczami ale mam nadzieje ze nie:D
Ja pisze dokladnie w jakim jest auto stanie co jest do ew naprawy bo wiem jak sie wkurza czlowiek jak przejedzie pol kraju zeby sie okazalo ze auto jest na zlom:D . Sorry za brak czcionki PL ale ciagle jade na PS3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2012 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i pewnie ze pisze wszystko uczciwie to nie moge sprzedac samochodu:D ale to tak na marginesie:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Sro Maj 23, 2012 0:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
poszukiwań auta do jazdy po mieście ciąg dalszy dałem sobie limit max 3tyś benzyna nie więcej niż 4 litry poj. i w stanie nadającym się do jazdy. obowiązkowo klimatyzacja:D no i autko nie może być jakieś zbyt fajne bo idzie do zajechania do centrum Warszawy to zaraz ktoś w korku wjedzie w tył obije na parkingu a szkoda mi moich obecnych aut.

Mogłes brac mojego cheroka,poszedl za 5k na allegro,a wszystkie Twoje parametry spełnia,no,tylko nie te 3k,ale 5 to niewiele więcej,biorac pod uwagę,że nie musiałbys tam NIC dokładac przez dłuższy czas.
Silnika bys nie zajeździł,a do obijania innych w sam raz Very Happy
Szkoda,bo poszedł by w dobre rece.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sro Maj 23, 2012 1:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Progiiiiii wiesz nie chcialem niczego co by sie rzucalo w oczy a jeep sie rzuca no i progi to roboty a w tej chwili juz mam do roboty w jednym aucie progi w mustangu robi sie wszystko poza dachem a sho potrzebuje skasowac odpryski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Pon Cze 04, 2012 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
Progiiiiii wiesz nie chcialem niczego co by sie rzucalo w oczy a jeep sie rzuca no i progi to roboty a w tej chwili juz mam do roboty w jednym aucie progi w mustangu robi sie wszystko poza dachem a sho potrzebuje skasowac odpryski

Chyba,że tak .
Progi bym Ci zalatwil po 17$ sztuka,ale jak uważasz. Wink

Tymi wpisami o samochodach niewartych kupna robisz świetna robotę.

Szkoda,że tylko Ty.

Jestes chłop w porządku.

Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pon Cze 04, 2012 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko dzięki:) Sporo ludzi też dzwoni i dziękuje szczególnie z MKP czyli się to przydaje. Gdyby to tak rocznikami i modelami posegregować i dogadać się z bezwypadkowe.net czy jak im tam aby sciągnąć od nich amcary to powstałby niezły katalog szrotów z USA. W zeszły weekend oglądałem dwa mustangi i choć były klepnięte to lekko więc ich nie wrzucałem. Znajomy chciał kupić ale sporo do roboty było w stangu 4.0 2005+ po uderzeniu w tył i kiepskim wykończeniu facet chciał prawie 50k .Do tego przerdzewiały kolektor, hamulce do roboty, gumy stabil. i znowu trafił się hardcorowiec śmigającypo centrum Warszawy bez tłumika... Jak to by było moje auto to policja by mnie dorwała jak tylko zjechałbym z wjazdu do garażu a ten śmiga ciągle po centrum miasta bez tłumika trochę wsi robi przy tym bo widać kompleks małej ilości cylindrów:D no ale proste auto, silnik, skrzynia ok bez dzwona, szpachli na dachu więc za to już należy się gościowi pomnik w brązie:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody - niewarte uwagi Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group