www.asu.pl :: Zobacz temat - pneumatyczne zawieszenie
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pneumatyczne zawieszenie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
maniekmach
*
*


Dołączył: Oct 26, 2005
Posty: 120
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lis 13, 2005 14:21    Temat postu: pneumatyczne zawieszenie Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat pneumatycznego zawieszenia w fordzie windstarze 97 r.Troszke się zdziwiłem jak zobaczyłem z tyłu 2 miechy zamiast amortyzatorów.Chodzi mi oto czy trzeba to jakoś szczególnie eksploatować konserwować itp.Pierwszy raz sie spotkałem z takim zawieszeniem w samochodzie osobowym.Dzięki ido usłyszenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mwsakwa
*
*


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 119
Skąd: Busko ZdrĂłj

PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie cos maja np. liazy. super sie jezdzi.
_________________
TS 2,3 93 na kolkach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gobowiec
*
*


Dołączył: May 24, 2005
Posty: 556

PostWysłany: Wto Mar 07, 2006 10:53    Temat postu: re: pneumatyczne zawieszenie Odpowiedz z cytatem

Dopiero teraz zauważyłem post, więc to co napiszę może być musztardą po obiedzie. Ale nowym użytkownikom Wini przyda się. W Windstarze (myślę, że w innych autkach także) jest w bagażniku po prawej stronie pod klapką wyłącznik pneumatycznego poziomowania. Przy podnoszeniu autka, holowaniu na wózku, zmianie koło itp itd należy wyłączyć poziomowanie. INaczej po opuszczeniu autka będzie siedziało na piaście. Miałem tak po podnośniku i mechanik nie widzial co zrobić aby wyciągnąć łapki spod samochodu. Jeśli zapomnisz tego zrobić to uruchom silnik i poczekaj chwilę - sam podniesie się do góry. Wracając do postów w nitkami do "wulkanizacji" - czy jest w Wini możliwość podłączenia się do kompresora?
_________________
Gobowiec Smile Windstar 3.0 97r. zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group