www.asu.pl :: Zobacz temat - kolejna kobyla 2002 3.8 z LPG
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kolejna kobyla 2002 3.8 z LPG

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody - niewarte uwagi
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sob Mar 24, 2012 17:39    Temat postu: kolejna kobyla 2002 3.8 z LPG Odpowiedz z cytatem

Co sie tyczy czerwonego z 3.8 w gazie z Plocka bylismy ogladalismy i wrocilismy bo to ten sam co byl do sprzedana za polowe tej ceny w Rembertowie pol roku temu
Ten gaz zamulil to auto do tego stopnia ze mondeo 1.8 w gazie jezdzi szybciej do tego bity w tylec(jezdzil po Rembertowie 2 lata ze szpachla na tylcu) stuka zawieszenie na gazie trzesie nim jak szatan:) . Tyl tez cos jest do roboty podobno lozyska ale moim zdaniem wahacze albo gumy.
http://otomoto.pl/ford-mustang-nowy-lpg-C23277307.html

Czy warto go ogladac? JA bym pojechal dla samego przejechania sie tym cudem. Gosc wywalil tlumik wsadzil rure i robi disco bandzo:) ja tak obstawiam ze po wjezdzie do miasta dowod bylby zabrany tak po 2minutach Very Happy bo nie da sie w aucie rozmawiac:) i te 22500 jak wlasciciel chcial mi go wcisnac za 9500
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasa
*
*


Dołączył: Jul 10, 2010
Posty: 158
Skąd: Tychy

PostWysłany: Sob Mar 24, 2012 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde Ty to nienawidzisz LPG .
Ja kontakt z LPG mam od około 1994 roku (jak brat zagazował 125p)i nigdy nie miałem z tym problemu ,raz posiadałem Mondeo 2,0 z 1994 roku który był zagazowany od 1995 roku i 215 km/h szedł bez problemu oleju w ogóle nie brał silnik suchy i z tego co widzę do dziś dnia śmiga .
Także nie wszystko może jest wina gazu Wink
_________________
Chrysler Cirrus 2.5 V6 / Fiat Marea 1.6 .Wcześniej 14 innych mniej lub bardziej udanych samochodów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Sob Mar 24, 2012 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby oddal za 9500 to sam bym kupil.
Zemont zawieszenie max 3tys.
odmulic silnik max 1tys.
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Sob Mar 24, 2012 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zamulony najprawdopodobniej jest przez wydech przelotowy.
Przy takiej operacji trzeba tez wymieniac kolektor wydechowy inaczej auto sie zamula
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sob Mar 24, 2012 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasa napisał:
Kurde Ty to nienawidzisz LPG .
Ja kontakt z LPG mam od około 1994 roku (jak brat zagazował 125p)i nigdy nie miałem z tym problemu ,raz posiadałem Mondeo 2,0 z 1994 roku który był zagazowany od 1995 roku i 215 km/h szedł bez problemu oleju w ogóle nie brał silnik suchy i z tego co widzę do dziś dnia śmiga .
Także nie wszystko może jest wina gazu Wink


E wroc k...a jak to mowi bohater w moim ulubionym filmie made in Poland

Nie mam nic do lpg tylko nie montuje go w swoich autach lub nie wybieram aut ktore mialy lpg. Jak ktos sobie smiga na gazie to niech smiga chwala mu za to.
Chodzi o to ze mustang 3.8 z lat 1999-2004 w automacie to mul. A jak jest na lpg to mul do kwadratu no a gosc wywalil tlumik dajac rure ktora tak akonczyl nakladka ze woz z tym lpg sie dusi do tego wywalajac tlumik spowodowal ze hasal jest masakryczny, Za 9500moglem go kupic ale to byla masakra ateraz jest to masakra duzo gorsza:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sob Mar 24, 2012 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No halas jest jakbys pilowal silnik v8 do 8tys rpm bez tlumika dzwonilo mi w uszach do tego smierdzialo plynem chlodniczym ktory byl usyfiony uszczelka byla robiona albo zblizal sie czas zmiany niestety drugi mustang z rzedu i znowu to samo. Auto bylo bite i po drugiej stronie na blotniku byl slad zaciagniecia metalu tzn wgielo sie z jednej strony tak ze z drugie wciagnelo na spawie czyli byl mocno klepniety w zad jak jezdzil dwa lata ze szpachla na tylku po Rembertowie to go oblukalem dokladnie:D Przod ok poduszki sa gdyby nie ten gaz i to ze zawieszenie silnik dokladnie wtryskiwacz ktorys i zamulona skrzynia byla dosc mocno to bym go polecil koledze bo ten tyl nie byl tragicznie zrobiony i mozna bylo nim jezdzic. Wiem kto robil i to dobry blacharz jest. Co sie tyczy reszty i przywracania tego auta do stanu uzywalnosci to 22500 to zdecydowanie za duzo lepsze mustangi z roku 1999-2001 widzialem za 14-15tys .
Zna ktos moze speca od aut GM w Lomiankach robi duzo camaro pontiac firebird i corvette? Szukam opinii o nim bo sie zastanawiam nad autem od niego a nie chce kupic auta od partacza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Sob Mar 24, 2012 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki rocznik Cie interesuje?
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sob Mar 24, 2012 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze to kazdy na chodzie. Dzis zobaczylem chyba to juz byly Lomianki goscia co ma warsztat i pelno aut 3gen GM stal tam tez 2 gen jakis mustang tbird 3.8 sc rubinowy zapuszczony ze az strach a blizej ogrodzenia czarny caprice 5.0 i nim sie zainteresowalem. Nie znam natomiast goscia ani tego jak naprawia auta wiec szukam informacji o nim bo chce wiedziec czy jak cos kupie od niego to czy po przejechaniu mili auto nie wybuchnie lub nie rozpadnie sie na kawalki. Meczy mnie juz troszke mustang gt bo jest twardy mam zawieszenie poliuretanowe na tor czyli dziury na Trasie Lazienkowskiej sa w tym aucie 4 razy wieksze niz normalnie. Mustanga pewnie zostawie bo nie odzyskam nawet 1/5 tego co w niego wlozylem ale chce miec sprawnego fullsize'a a mercurego bede sobie robic powoli SHO szkoda na te dziury i chce miec go jak mustanga gt tylko do zabawy i na trasy po mniejszej ilosci kolein.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Sob Mar 24, 2012 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jak meczy Cie jazda mustangiem to raczej camaro i firebird odpadaja.
Gosciu w lomiankach podobno ogarnia temat wmiare niezle.
Jesli chce cos starszego z GM to moim zdanie najlepiej brac od "Szymona"
O ile bedzie cos teraz mial.

Cytuje:Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich klientów ze stolicy i okolic spieszę donieść iż przenoszę firmę do Warszawy.
Będzie się mieścić na ul. Emaliowej blisko nowobudowanego węzła przy Al. Krakowskiej. Zapraszam od 2go kwietnia.

A jesli chcesz cos do wzgodnego przemiesyczania sie po stolicy to raczej fullsize nie jest dobrym rozwiazaniem.
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sob Mar 24, 2012 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest szansa ze sie pozbede jeszcze dwoch fordow:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mihauek1
*
*


Dołączył: Jan 18, 2012
Posty: 922
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sro Mar 28, 2012 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Aktualnie: Jeep Patriot, były: Voyager, 300M, Neon i inne Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sro Mar 28, 2012 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ten parszywy opis bezwypadkowy:) Uwierzyłbym gdyby nie to ze poprzedni właściciel tego auta mieszkał 3km ode mnie i przez dwa lata śmigał ze szpachlą na tylnym błotniku...Jak on go kupował to wóz i tak był już po przejściach.....No i ten przebieg ale cóż
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
transsport23
*
*


Dołączył: Jan 16, 2012
Posty: 852
Skąd: LODZ

PostWysłany: Czw Mar 29, 2012 8:20    Temat postu: .... Odpowiedz z cytatem

Temat rzeka,ostatnio straciliśmy trzy dni i zrobiliśmy kilkaset kilometrów jeżdżąc oglądac auta w idealnym i bardzo dobrym stanie,niestety tylko w opisie i w rozmowie przez telefon takie były.A beszczelnośc sprzedających nie zna granic.
_________________
PTS-2.3. 94' 420 TYŚ. I NADAL JEŹDZI Wink
Chevrolet Cavalier 2.2 automat Smile
PTS-3.1 94 Canada łezka w gazie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mihauek1
*
*


Dołączył: Jan 18, 2012
Posty: 922
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Czw Mar 29, 2012 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlatego trzeba tępić dziadostwo Evil or Very Mad
_________________
Aktualnie: Jeep Patriot, były: Voyager, 300M, Neon i inne Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2012 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tępić trzeba i tyle. Gostek do mnie przyjechał oglądać SHO i był w szoku. Wszystko się zgadzało z opisem hehe. No ale jego cena i moja różniły się o 1500zl i się w połowie nie spotkaliśmy.
Niedługo będą kolejne poszukiwania amcarów bo w rodzince dogorywa jeden hamerykanski ford więc znów będzie trochę wklejania ogłoszeń:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody - niewarte uwagi Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group