www.asu.pl :: Zobacz temat - SPRZEDAM Cadillac DeVille 4.9 V8 95r. Tanio ! Zamiana
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

SPRZEDAM Cadillac DeVille 4.9 V8 95r. Tanio ! Zamiana

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
deville
*
*


Dołączył: Mar 11, 2012
Posty: 4

PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 17:20    Temat postu: SPRZEDAM Cadillac DeVille 4.9 V8 95r. Tanio ! Zamiana Odpowiedz z cytatem

Auto wystawione na otomoto http://otomoto.pl/show?id=C23220509

SPRZEDAŻ! LUB ZAMIANA !! ZAMIANA !! ZAMIANA !!

Witam mam dziś do zaoferowania państwu Wspaniałe auto Cadillac De Ville 4.9 V8 1995r.

Ta marka kojarzy się z elegancją, klasą i luksusem.. Komfortową podróż w ekskluzywnie wykończonym wnętrzu uprzyjemnia automatyczna klimatyzacja z nawiewem na tylne
siedzenia.

Zapraszam na oględziny i przejażdżkę wspaniałym samochodem jakim jest

CADILLAC SEDAN DE VILLE r.1995
Bardzo Niska Cena !! 17.500

Rok produkcji: 1995

Przebieg: 143 000 km

Silnik: 4.9l

Moc:240Km

Rodzaj paliwa: benzyna

Typ: limuzyna

Kolor: złoty-metalic

Skrzynia biegów: automatyczna

Liczba drzwi:4/5

Liczba miejsc:6

( BOGATE WYPOSAŻENIE !!) - klimatyzacja (climatrinic) - skórzana tapicerka - kierownica wielofunkcyjna - komputer pokładowy - wspomaganie kierownicy - autoalarm
- tempomat - aluminiowe felgi - elektryczne szyby - elektryczne lusterka - elektryczne fotele - centralny zamek - ABS - ESP - radio - airbag Samochód w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym, bezwypadkowy, garażowany.Silnik pracuje równo, jest dynamiczny, ładnie się prowadzi, lakier zadbany,Dodatkowo w samochodzie znajduje się nowy akumulator jak i nowe opony (z białym paskiem !)

"Pamiętajcie w życiu piękne są tylko chwile !"

Samochód wspaniale nadaje się na :

-Uroczystości ślubne
-Przyjęcia Okolicznościowe
-Komunie
-Chrzciny
-18-nastki
-Studniówki
-Spotkania Biznesowe
-Imprezy Firmowe
-Pokazy i sesje zdjęciowe

Serdecznie zapraszam do zakupu i jazdy próbnej ! Tel 503-121-523
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty to nie kombajn zeby sie nim w rzepak wladowac:D. Mialem do kupienia za 10tys czarnego z gazem ten sam rok i podobny przebieg Tu widac ze jest ladniejsze wnetrze i kolor lepszy na sluby wiec cen mysle ze ok jak samochod w 100% sprawny to mysle ze nie bedziesz mial klopotu ze sprzedaza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pon Mar 12, 2012 2:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde mieszkam za miedza i go nigdy nie widzialem,gdzie ty go trzymasz? Laughing
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
deville
*
*


Dołączył: Mar 11, 2012
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 12, 2012 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze że jakieś zainteresowanie jest małe bo małe ale na początek zawsze coś . Właśnie ze sprzedażą bardzo ciężko ;/ niestety . Ja go trzymam w garażu . Jeździł na śluby itd. Przez jakiś okres czasu stał w Mysłowicach pod dachem w salonie . A tak to teraz go chce sprzedać albo jakaś sensowna zamianę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deville
*
*


Dołączył: Mar 11, 2012
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 12, 2012 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak by ktoś był naprawdę zainteresowany jego kupnem i wożeniem do ślubu osób lub coś z tym związane to mam stronę internetowa www.cadillac-slub.pl
Dla zainteresowanych mogę odsprzedać domenę jak i wszystkie zawartości strony związane z tym właśnie autem . Tak że zachęcam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pon Mar 12, 2012 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co tam jak chcesz to sie zamienie.
http://otomoto.pl/ford-taurus-sho-yamaha-axod-e-C23257649.html
Jak masz czysty carfax w tym swoim i nie byl bity spawany z dwoch itp to sie moge zamienic jak chcesz tylko moj jest bardzo szybki:) wiec to nie jest krazownik a przecinak bardziej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adriano
*
*


Dołączył: Feb 27, 2008
Posty: 247
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Wto Mar 13, 2012 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to takie auta masz/ miałes jak te na stronce po prawej?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Wto Mar 13, 2012 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest z moje na sprzedaz wystawilem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lincoln1998
*
*


Dołączył: Jan 08, 2011
Posty: 158
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Czw Mar 15, 2012 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
A co tam jak chcesz to sie zamienie.
http://otomoto.pl/ford-taurus-sho-yamaha-axod-e-C23257649.html
Jak masz czysty carfax w tym swoim i nie byl bity spawany z dwoch itp to sie moge zamienic jak chcesz tylko moj jest bardzo szybki:) wiec to nie jest krazownik a przecinak bardziej


Widać że ci już coraz bardziej wali na główkę,dosyć że cie jeszcze stąd nie wyrzucili !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
deville
*
*


Dołączył: Mar 11, 2012
Posty: 4

PostWysłany: Czw Mar 15, 2012 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adriano nie to nie moje auta tą domenę teraz tjb wypożyczam . To nie jest moje .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adriano
*
*


Dołączył: Feb 27, 2008
Posty: 247
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Czw Mar 15, 2012 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem szczerze ze gdyby to był moj przeddział cenowy to bym wziął od ciebie tego devila
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pią Mar 16, 2012 0:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lincoln1998 napisał:
Alexander25 napisał:
A co tam jak chcesz to sie zamienie.
http://otomoto.pl/ford-taurus-sho-yamaha-axod-e-C23257649.html
Jak masz czysty carfax w tym swoim i nie byl bity spawany z dwoch itp to sie moge zamienic jak chcesz tylko moj jest bardzo szybki:) wiec to nie jest krazownik a przecinak bardziej


Widać że ci już coraz bardziej wali na główkę,dosyć że cie jeszcze stąd nie wyrzucili !

Po pierwsze z roadrunners sam zrezygnowalem i poprosilem o usuniecie konta(zostawilem printscrn na wypadek by pewne miernoty nie wypisywaly glupot a jak juz napisza to zeby dostaly nauczke:). Po drugie w przeciwienstwie do Ciebie nie bawie sie w photoshopie przy wystawianiu auta i nie pisze glupot w ogloszeniu no i nie wciskam wszystkim zdechlego montecarlo bo wyznaje zasade iz znajomym nawet z forum sie podsuwa sie trupa do kupna piszac glupoty. Po trzecie nie zamierzam wiecej wdawac sie w dyskusje z malolatem ktory pyta sie mnie o dane auto a potem wpisuje na rr by pokazac jak sie zna na samochodach/ps zachowalem historie na gg wiec moge udostepnic ja tutaj lub necie. I po czwarte ja wiem ze ty I lincoln Twojego ojca tak jak Radek i cale towarzystwo rr jestescie zajebisci i super sie znacie ale podobnie jak Jan tak i Ja mialem serdecznie dosc tekstow na forum typu czy kogos stac na auto czy nie bo do tego ostatnie rozmowy sie sprowadzaly dlatego tak jak zaznaczylem wyzej mam gdzies rr i Twoje zdanie na jakikolwiek temat Smile
Co do ogloszenia to mysle ze cena jest wysoka ale z drugiej strony wszystko jest sprawne a przebieg mozna sprawdzic na carfaxie jaki byl 2 lata temu . Jest duze zainteresowanie i pewnie sie sprzeda jak nie tez nie bede plakac bo pilnie kasy nie potrzebuje i z checia nim sobie pojezdze:)
To tyle w tym temacie
Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Mar 16, 2012 0:29    Temat postu: prośba Odpowiedz z cytatem

Mam wielką prośbę . Jeśli chcecie sobie pogadać to na priv lub gg lub jakoś inaczej bo to nie miejsce na wywlekanie pretensji do Siebie....
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pią Mar 16, 2012 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok nie ma problemu ja juz napisalem co chcialem wiecej nie wracam do tego tematu. Jak chcesz to usun moj post ale razem z tego malolata:)
Pozdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group