www.asu.pl :: Zobacz temat - chrysler new yorker - instalacja gazowa
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

chrysler new yorker - instalacja gazowa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
radziu797
*
*


Dołączył: Mar 04, 2012
Posty: 2

PostWysłany: Nie Mar 04, 2012 20:48    Temat postu: chrysler new yorker - instalacja gazowa Odpowiedz z cytatem

Witam! Chcę kupić chryslera new yorker 3.5. Auto ma założoną instalację ale instalację zwykłą nie sekwencje. Auto jest na wtrysku i sterowane komputerowo, czy nie powinna być sekwencja? Podobno chodzi na gazie dobrze. Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zereb
*
*


Dołączył: Aug 29, 2010
Posty: 337
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Pon Mar 05, 2012 6:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dlaczego, ja u siebie mam instalację drugiej generacji- tyle że założoną w 2001r. Działa świetnie po wymianie reduktora. Na wtrysku LPG pewnie byłoby lepiej ale nie widzę sensu wymiany na sekwencję tylko po to żeby urwać 1L/100km.
_________________
Chrysler T&C AWD 3.8LPG 1998r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radziu797
*
*


Dołączył: Mar 04, 2012
Posty: 2

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozumiem, a jak zrobiłeś ze światłami? musiałeś przerabiać bo podobno USA świecą odwrotnie, a tylne szkła czerwone.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 20:48    Temat postu: światła Odpowiedz z cytatem

Z tyłu z tego co pamiętam są dwie żarówki czerwone w jednej lampie. Można wstawić żółte diody smd , które przebijają przez czerwone szkło na żółto. Ewentualnie można we wsteczne wsadzić żółte żarówki i przerobić instalację.
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zereb
*
*


Dołączył: Aug 29, 2010
Posty: 337
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sro Mar 07, 2012 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj był kupiony w polskim salonie więc w salonie chryslera się tym bawili. Z tyłu klosze mam europejskie a z przodu amerykany z tym że postoje mam w zderzaku przy kierunkach. A z lampami to jest tak że dają są symetryczne światło. Generalnie tylko przednich lamp z UK nie powinno się używać u nas ale ustawodawca ma inne zdanie... i musimy mieć asymetryczne.
_________________
Chrysler T&C AWD 3.8LPG 1998r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group