www.asu.pl :: Zobacz temat - Świeci Airbag - czy na pewno taśma?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Świeci Airbag - czy na pewno taśma?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
sianiczek
*
*


Dołączył: Nov 18, 2009
Posty: 300
Skąd: Zambrów podlaskie

PostWysłany: Sro Mar 21, 2012 20:57    Temat postu: Świeci Airbag - czy na pewno taśma? Odpowiedz z cytatem

Jak wyżej. Problem polega na tym, że lampka zapala się jak skręcę w lewo (nie zawsze), dzisiaj była mżawka i zapalała się co chwila na prostej świecąc przez kilkanaście sekund. Jak wracałem i było sucho - problemu nie było. Klakson działa, więc może to dopiero początki "kończącej się" taśmy.
Przyszło mi do głowy, że może jednak jakiś czujnik/złączka od poduch. Pytanie: gdzie znajdują się czujniki i na co zwrócić szczególną uwagę? Czy istnieje coś takiego jak czujnik bezwładnościowy?
_________________
Plymouth Grand Voyager (jajko)3,3 1995r. - zagazowany Igen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mihauek1
*
*


Dołączył: Jan 18, 2012
Posty: 922
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sro Mar 21, 2012 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja przed wymianą taśmy miałem podobne objawy, u mnie jeszcze czasem terkotało. Oprócz tego nie działy kierunki, wycieraczki chodziły jak chciały itp.

Taśmę można wymienić w ASO za darmo więc nic nie szkodzi tego zrobić i ewentualnie szukać dalej jak nie pomoże
_________________
Aktualnie: Jeep Patriot, były: Voyager, 300M, Neon i inne Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Mar 22, 2012 10:40    Temat postu: Wymiana taśmy Odpowiedz z cytatem

Taśmę można wymienić w ASO tylko pytanie czy w roczniku do 95. Musisz to sprawdzić na stronie Chryslera (recall) . Tak naprawdę może być to taśma ale nie musi.... Nie masz tam czujników uderzeniowych osobno. Wszystko jest w module ABS.
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group