www.asu.pl :: Zobacz temat - ZAMIENIĘ terenówke suzuki na Amerykańca
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ZAMIENIĘ terenówke suzuki na Amerykańca

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
jakub_383
*
*


Dołączył: Feb 22, 2012
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lut 22, 2012 3:05    Temat postu: ZAMIENIĘ terenówke suzuki na Amerykańca Odpowiedz z cytatem

Mam wspaniałe i dość nietypowe auto Suzuki Samurai, które świetnie do mnie pasuje pod prawie każdym względem, znam jego każdy centymetr kwadratowy i bardzo lubię nim jeździć. Ponieważ mam wielką słabość do dźwięku widlastej ósemki to od jakiegoś czasu pewna rzecz nie daje mi spać a mianowicie to że w moim suzuki jest o 4 cylindry za mało ! Nie da się mieć jednego i drugiego więc wstawiłem go na allegro, a przynajmniej sprawdzam zainteresowanie...

treść ogłoszenia:
Suzuki Samurai 1.3 na wtrysku
w wersji kabriolet(dach z materiału),
rok temu remont blacharski podłogi i progów, podwozie zabezpieczone.
wzmocniony przód kangur zamocowany do ramy,
nowy zderzak tył,
nowy komplet świateł,
zregenerowane przeguby.
wzmocnione resory tył(mazurowe) dorzucam także przednie również wzmocnione,
kilka kompletów wieszaków różnych długości i amortyzatorów,
mnóstwo części wymienionych albo kupionych na zapas w tym kompletne sprzęgło.
Wymienione wszystkie filtry,kable i płyny,
tyle rzeczy było zrobionych że z pewnością o czymś zapomniałem, a wszystko to własnymi rękoma w zwykłym garażu bez kanału i z podstawowym zestawem narzędzi, to uwielbiam w tym aucie . Dawno nie widział terenu ponieważ od jakiegoś czasu służy mi na dojazdy do pracy.
Zmienione opony na szerokie szosowe Fulda tramp w bardzo dobrym stanie.
4 siedzenia, kompletne wnętrze w dość przyzwoitym stanie co jest rzadko spotykane w tych autach.
Ciekawostka, w aucie są zamontowane klamki własnego pomysłu wykonane z metalu które z pewnością nie pękną na mrozie jak plastikowe. Wady, z pewnością szmaciany dach (zepsute zamki, napy i stare rzepy itp) i rdza na nadkolach ale to nie powinno być problemem bo można łatwo wymienić na plastikowe. Możliwa zamiana tylko na coś z benzynowym V8 najlepiej amerykańca, wówczas jestem w stanie zaoferować atrakcyjniejszą cenę. Ubezpieczenie do 12.2012 przegląd ważny do 01.2013. W razie pytań kontakt mailowy lub tel. 882 439 302
http://moto.allegro.pl/suzuki-samurai-1-3wtrysk-nie-vitara-patrol-zamiana-i2119431700.html
Wolę zamianę od sprzedaży ze względu na dojazdy do pracy, stąd ta cena

śledzę ogłoszenia od bardzo długiego czasu, polskie i zagraniczne, wysyłam zapytania i w Szwecji nawet jest zainteresowanie ale tylko do momentu w którym powiadamiam ich skąd jestem z resztą nie dziwie im się.
Najbardziej przypasiłby mi Blazer K5 ale nie mam złudzeń widząc ilość ich ogłoszeń na rok czasu i ceny... więc szukam po prostu klasycznego amerykańca V8. Jestem laikiem więc do tematu staram się podchodzić ostrożnie by potem czegoś nie żałować, wszystko konsultuję ze znajomym mega doświadczonym w tych autach, szczególnie chevroletach, który już raz uratował mnie przed miną. Póki co uzbrojony jestem w cierpliwość i chęć do dalszego męczenia ludzi poprzez swoje maile i telefony z ofertą zamiany
Piszcie jak macie jakieś pomysły
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sro Lut 22, 2012 7:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To widze,ze tez masz cisnienie na V8. Ja na spokojnie obserwuje ogloszenia w dziale zabytkowe,bo interesuje mnie tylko cos sprzed 1990.W gre jeszcze wchodzi caprice do '96 ewentualnie crown victoria.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sro Lut 22, 2012 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

victoria robi robotę mam przed oknem znajomego vic bo robię w niej parę pierdół



robi wrażenie na każdym kto przechodzi a ile razy grzebie w nim to ciągle ktoś podchodzi z listą pytań. Po małych wypadach na okoliczne ulice kurcze spodobała mi się. Nie wiem czy ja oddam Smile !!!
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sro Lut 22, 2012 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widac,ze taksowka z NY,wiec przebieg w okolicach miliona Laughing Laughing Laughing
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sro Lut 22, 2012 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

500 parę tysiaków. Ale co mnie tam dobiło to że komp steruje tam wszystkim dosłownie wszystkim. Klimy nie odpalisz na mrozie bo komp słusznie twierdzi że jest za zimno więc po co ci klima ?! Po za tym cała armia kontrolek na desce. ABS, SIR, ładowanie ( a jest poprawne). Po za tym ma trochę za niskie obroty jałowe odczuwalne mimo braku obrotka.

Tutaj jest więcej fotek CV

http://trip.sfat.org/index.php?sfpg=MjAwNSBGb3JkIENyb3duIFZpY3RvcmlhIFBvbGljZSBJbnRlcmNlcHRvciA0LjZMIFY4LyoqYjQ3YWUzMThhNjU5NDAyMDkwMDgwNDgwNWRiNzhkYjQ

aha bambus ma ich tam kilka setek do sprzedania w cenach 300-500$
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mihauek1
*
*


Dołączył: Jan 18, 2012
Posty: 922
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sro Lut 22, 2012 12:14    Temat postu: crown vic Odpowiedz z cytatem

widzialem go ostatnio na niedźwiedziej, bomba furka Very Happy ja przez tego kangura to myślałem, że to police interceptor przemalowany (widać, że taxi w NY też są uprzywilejowane Twisted Evil )
_________________
Aktualnie: Jeep Patriot, były: Voyager, 300M, Neon i inne Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
jakub_383
*
*


Dołączył: Feb 22, 2012
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lut 22, 2012 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trochę przeraża mnie kwestia elektroniki i awaryjności aut po 90 roku ale mimo to też się rozglądam za CV i Caprice
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sro Lut 22, 2012 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh
Ja swojego grand marquisa nie sprzedalem ale jest na otomoto:) Dzis znowu sie nim przejechalem po Warszawie i kurcze jak to fajnie wyglada jak staje obok ktos miata i tylko czubek dachu wystaje:D a fabia czy polo to jak polowa auta:D
V8 pieknie mruczy dzis pojechal na wymiane wydechu bo zaczal sie dzwiek zmieniac wiec pewnie gdzies jest nieszczelnosc:D
sasiad ma dwa suzuki samuraj ale one tak troche drobnie wygladaja przy crown victorii/grand marquis ale pewnie parkuje sie w miescie super:D

Co sie tyczy awaryjnosci elektroniki to u mnie bylo tak:
1. Wilgoc dostala sie pod maske i mialem w tryb serwisowy woz czyli 1szy bieg w skrzyni .
Naprawa:D
Wlaczenie silnika na P i poczekaniu az sie nagrzeje i wyschna styki. Potem wylaczyc silnik wlaczyc i mozna jechac:D
2. W fordach upierdilwy jest rozrusznik i starter solenoid a jak swieci sie check engine to na 99% sonda albo egr czasem egr solenoid i tyle co do GM nie wiem bo od ich uciekam jak tylko moge
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo iz mam fordzine to auta GM sa duzo tansze i latwiejsze w naprawie, wiec jako pierwsze v8 lepiej brac GM.
No i moim zdaniem "Ostatnie" dobre (glosne,latwe do podkrecenia) v8 forda to 5.0....4.6 to juz nie ta bajka.
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Mar 04, 2012 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muahahahah Bolek ale zes przywalil:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Pon Mar 05, 2012 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przywalil czy nie przywalil. Taka prawda... mialem tbirda 4.6 i teraz mam 5.0, qmpel mial mustanga 5.0 teraz jezdzi 4.6 w tych 2 przypadkach 5.0 ho wypada owiele lepiej(lepszy klimat).
Nie wymagam Panie Aleksander25 ze zalapiesz o co chodzi z klimatem bo oile dobrze pamietam to bardzo podniecasz sie v8 w SHO a dla mnie ta jednostka to japonski gniot rozwalajacy sie od mocniejszego wcisniecia gazu i wolalbym jezdzic poldkiem na 3 cilindrach niz amerykancem ze skosnookim silnikiem....ale to tylko moje zdanie Wink
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pon Mar 05, 2012 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pff tos mi pojechal co do klimatu:D
A wiec wg mnie to:
Jesli zamieniles tbirda 4.6 na tbirda 5.0 i jezdzisz tbirdem 1989-1997 to jezdzisz czyms co wyglada jak civic na sterydach i ja juz wole swoje SHO ktore seryjnie robilo w 1992-1995 fordy rwd coupe z silnikiem 5.0 i automatyczna skrzynia:) . TWoj tbird poza nazwa i silnikiem nie ma nic wspolnego ze stylem USA . Drechy w civicu coupe z wydechem wielkosci ogolonej glowy maja tez taki dzwiek jak ty z tego silnika:) silnik sorry to nie wszystko chyba to rozumiesz i masz kompleks.
A i sprostowanie podniecam sie swoim 3.2V6 z turbina na kutych tlokach w SHO bo i tak te 3,2 V6 po przerobionym silniku i wzmocnionej skrzyni zrobi Twojego Tbirda jak chce skoro wzielo gt 2005+ i nowe camaro:))))) a seria robila mustanga gt i tbirda 5.0 w automacie:) w 1995
A jak masz tbirda wygladajacego jak civic na sterydach to siedz cicho i nie gadaj nic na japonce:D bo ja wole juz civica coupe niz tego Tbirda(wymienilem tbirda 5.0 na crown victorie 4.6 i sie bardzo ciesze ze sie los zgodzil:P)

To tylko moje zdanie:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pon Mar 05, 2012 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli masz tbirda robionego do 1989 to zwracam honor ale i tak wyglada gorzej od taurusa:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Pon Mar 05, 2012 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obrazilem Pana wszechwiedzacego (jakze mi przykro) ... z zakutymi tlokami i pewnie nie tylko.
Dla mnie klimat to bylgotanie 8 a siedziec to moze nawet w poldku na sterydach aby z RWD.
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Mar 05, 2012 22:06    Temat postu: panowie Odpowiedz z cytatem

Panowie Very Happy .... Temat "zamienię suzuki na amerykańca", a tu jakieś dziwne przepychanki w stylu co lepsze.... Confused Ja osobiście 350-tki GM uwielbiam. Jeździłem też Taurusem SHO i T-birdem 5.0 (jeden i drugi daję radę) Very Happy
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Pon Mar 05, 2012 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
pff tos mi pojechal co do klimatu:D
A wiec wg mnie to:
Jesli zamieniles tbirda 4.6 na tbirda 5.0 i jezdzisz tbirdem 1989-1997 to jezdzisz czyms co wyglada jak civic na sterydach i ja juz wole swoje SHO ktore seryjnie robilo w 1992-1995 fordy rwd coupe z silnikiem 5.0 i automatyczna skrzynia:) . TWoj tbird poza nazwa i silnikiem nie ma nic wspolnego ze stylem USA . Drechy w civicu coupe z wydechem wielkosci ogolonej glowy maja tez taki dzwiek jak ty z tego silnika:) silnik sorry to nie wszystko chyba to rozumiesz i masz kompleks.
A i sprostowanie podniecam sie swoim 3.2V6 z turbina na kutych tlokach w SHO bo i tak te 3,2 V6 po przerobionym silniku i wzmocnionej skrzyni zrobi Twojego Tbirda jak chce skoro wzielo gt 2005+ i nowe camaro:))))) a seria robila mustanga gt i tbirda 5.0 w automacie:) w 1995
A jak masz tbirda wygladajacego jak civic na sterydach to siedz cicho i nie gadaj nic na japonce:D bo ja wole juz civica coupe niz tego Tbirda(wymienilem tbirda 5.0 na crown victorie 4.6 i sie bardzo ciesze ze sie los zgodzil:P)

A z tymi drechami to tak niewyjezdzaj bo jak sie dowiedza to Ci maske w SHO (ze wzmocniona skrzynia) sklepia.
Ps. Ja sie nie chwale co i kiedy wyprzedzalem wiec to nie ja mam kompleks.

Moj Civic na sterydach jakby mial "ptaszka" to by nawet nasikac na taurusa z japonskim silnikiem niechcial Very Happy

Wole Civika z Amer V8 niz Amerkanca z gejowskim znaczy sie japonskim sienikiem Very Happy




To tylko moje zdanie:)

_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Pon Mar 05, 2012 22:12    Temat postu: Re: panowie Odpowiedz z cytatem

asu napisał:
Panowie Very Happy .... Temat "zamienię suzuki na amerykańca", a tu jakieś dziwne przepychanki w stylu co lepsze.... Confused Ja osobiście 350-tki GM uwielbiam. Jeździłem też Taurusem SHO i T-birdem 5.0 (jeden i drugi daję radę) Very Happy


Nie Tbirdem tylko Civikiem 5.0 Very Happy
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pon Mar 05, 2012 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

civic 5.0 HO
ale civic 3.2V6 to smiga po swapie:)
I tak jak zaczniesz rozbebeszac forda USA z lat 90tych to na obudownie do bezpiecznikow masz znaczek HONDA:D graty z mazdy sa w probe:D itp rzeczy. A SHO jakiego miales? czy tylko sie przejechales raz czy dwa?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Pon Mar 05, 2012 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w latach 92-96(dokladnie nie pamietam) moj Ojciec takiego zakupil i byla to TRAGEDIA.Brak dostepu do czesci w tamtych latach oraz awaryjnosc tego auta sprawily ze Tatusiek przesiadl sie na niemca. Stad tez moje nastawienie.

Jak masz takiego zajo..a na punkcie przyspieszenia to moze kup sobie scigacza ? albo zrob baggy...

a wracajac do tematu to ja bym (jak juz napisalem wczesniej) celowal w GM.
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pon Mar 05, 2012 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dalej nie ma czesci do SHO w USA jest ciezko nie bylo w USA rolek do paska w przedlubanym silniku to je przez Kanade sciagalem z Japonii i cholera mnie brala ze 393USD rolki do paska kosztowaly ale SHO mialo bys scigaczem i jest ok . Jak chce pojezdzic czyms co ladnie brzmi wyciagam mustanga a jak do stania w korek crown victoria/grand marquis i wszystko gra.
Ja mam takie doswiadczenie z autami GM jak ty z taurusem:) jakos wole fordy ale zyjemy w PL a nie Korei Pln i kazdy moze miec swoje zdanie:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Pon Mar 05, 2012 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokladnie.
Ford jest bardziej "cywilizowany" ale GM tanszy.
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tanszy to moze sie zainteresuje.
Co moze byc odpowiednikiem taurusa z lat 2001-2005 w GM? akurat szukam auta to poszukam takiego wozu zobace tez czy miales racje z ta cena:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardziej chodzilo mi o eksploatacje.

http://otomoto.pl/pontiac-grand-am-zamiana-C23111851.html

tyle ze 3 drzwiowy
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje postoje. Ten oto woz zalatwil mi kieszen ialem 20tys w plecy nigdy fiecej GrandAm jak juz to starsze bo te to syf
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cos w tym jest... co prawda mi sie posypal grand prix 2001 gtp moze wina egzemplaza?
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koledze tez sie posypal i znajomej tez wiec juz wiesz dlaczego uwazam ze z GMu tylko corvette i camaro z28:) ew stare auta bo gm byl ok w latach 80tych . Ja znalazlem jeden fajny woz rodzinny 5 miejsc tylko 3 wady:)
1. typ nadwozia pickup quadcab ma chyba z 7m
2, silnik marne 6500cm3
3.wsiurskie orurowanie
zalety to cena ok 20k rok 2004 i czysty carfax no i w Polsce ok zero szpachli i lakierowania no ew wypadek to ze po kims przejechal bo bydle podniesione nieco:) GMC Very Happy kawal auta
podjechalem grand marquisem go ogladac to moj samochod wydal sie taki ...maly
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A interpidy??(czy jak im tam?) kiedys chcialem takiego kupic ale moja sie na mustanga uparla.Co o tym myslisz?
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mialem visiona prawie to to samo co intrepid lhs i concorde byl ok ale czujnik ktory do forda kosztowal 70zl to do visiona 270 a psul sie tak samo wiec odpuscilem . Intrepida tego nowego mozna kupowac tylko z silnikiem 3.3 tzn nie kupowac 2.7 a zgadnij jakich jest w PL najwiecej:P Znajomy jest mechanikiem robi fastbacka z 1966 tzn z niego mial gore a dol ma z tbirda takiego jak Twoj:) powiedzila zeby uciekac od intrepida 2.7 glownie te sa na rynku a placenie 20tys za wersje rt minie pasuje skoro chce rodzinny dupowoz. myslaem o 300m tyle ze one tez jakos albo panewka albo skrzynia w opisie walona. Coraz wiecej jest aut z USA ceny coraz nizsze ale jakosc jak byla nedzna tak jest nadal. Kiedys przynajmniej na allegro bylo 10mustangow i sie je znalo bo to ciagle te same byly:D jak kupowalismy pierwszego mustanga to wymienilem stara vectre A na tego forda:D dobrze ze chociaz moje dawne mustangi jezdza i ludzie sa zadowoleni fajnie sie spotkac na trasie czy na zlocie fordow.
Gdyby pojawil sie taurus 3.0 z 1986-1995 na chodzie bez rdzy z dobra skrzynia i silnikiem to bym go kupil. Tych 1996+ jakos nie kubie w kabie mniej miejsca w wersji wagon i ta maska jakas dziwna nadwozia ok 2001-2005 sa drogie i wszystkie rozbite przynajmniej te z otomoto
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Sro Mar 07, 2012 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z GM mialem:
Firebirda 97 3.8 A.T - Sprowadzilem z lekko klepnietym przodem.Nic mi sie w nim nie psulo, fajnie jezdzil no i troche mi szkoda ze go sprzedalem.

Camaro 2000 3.8 AT - niezdazylem sie nacieszyc...pozyczylem bracaikowi no i rozwalil ;/. sprzedalem rozbity.

Pontiac Grand prix 3.8 kompresor - mimo ze v6 to bylo w co depnac, palil mniej niz camaro czy firebird no i 100 razy bardziej wygodny.
W serwisie przy Lodygowej wymienili olej w skrzyni i przestala dzialac ;/

Kupowalem 3.8 bo myslalem ze bedzie bardziej ekonomicznie niz 5.7 ...zle myslalem

PTS 3.1 z LPG 94 - Az dziwne ze jeszcze to jezdzi bo laduje na niego prawie tyle co na lublina i ma tak najechane juz prawie 400tys.Graty tanie.

3 z 4 naprawde dawaly rade, i mam czuja ze Grand prix dalej by jezdzil gdybym sam wymienil olej w AT.
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sro Mar 07, 2012 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja szukam czegos do wozenia zony i dzieciaka i ak tak dalej bedzie mi szlo szukanie to wrzuce do sho wozek dla dziecka:) wszystko rozbite albo zajezdzone. Nowszych aut nie chce brac bo po pierwsze kasa a po drugie psuja sie czesciej i czesci drogie. Moze chrysler sebring 2.4 ale to chrysler i strasznie male to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Sro Mar 07, 2012 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moze cos z europy?
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Czw Mar 08, 2012 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie starczy mi kasy na cos nowszego z EU a starsze to tylko amcary bo czesci do bmw czy audi nawet 12letniego sa drogie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group