www.asu.pl :: Zobacz temat - przepala sie bespiecznik engine dodge caravan 1996 3.3
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

przepala sie bespiecznik engine dodge caravan 1996 3.3

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
kudrus20
*
*


Dołączył: Jan 26, 2011
Posty: 27

PostWysłany: Sob Lut 18, 2012 11:44    Temat postu: przepala sie bespiecznik engine dodge caravan 1996 3.3 Odpowiedz z cytatem

witam mam taki mały problem silkik mi nie odpala kreci normalnie tylko podczas krecenia wyswietla sie na licznikach to brake sprawdzilem bespieczniki i okazało sie ze bespiecznik jest spalony wynieniłem go na nowy poszłem sprubowac odpalic i nic ide znowu do bespiecznika a on znowu spalony gdzie moze byc przyczyna moze ktos mial podobny problem aha jeszcze jedno pytanie za co odpowiada to engine i gdzie te przewody moga isc od skrzynki bespiecznikow od tego engine prosze o pomoc

Ostatnio zmieniony przez kudrus20 dnia Sob Lut 18, 2012 12:49, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kudrus20
*
*


Dołączył: Jan 26, 2011
Posty: 27

PostWysłany: Sob Lut 18, 2012 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dodam jeszcze ze wyswietla sie kod 42 i tu tłumaczenie Otwarty lub zwarty obwód przekaźnika automatycznego wyłączania (główny przekaźnik). Obwód sterowania przekaźnika pompy paliwa. Zespół poziomu paliwa - bez zmian w miarę przebywania odległości ja juz sie głupi zrobiłem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
piotr1979
*
*


Dołączył: Apr 01, 2010
Posty: 139
Skąd: GDAŃSK PONTIAC TRANS SPORT 3.1

PostWysłany: Sob Lut 18, 2012 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otwarty lub zwarty obwód przekaźnika automatycznego wyłączania (główny przekaźnik). Obwód sterowania przekaźnika pompy paliwa... lub sama pompa I MASZ ODPOWIEDZ
_________________
PONTIAC TRANS SPORT SE 3.1 91r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kudrus20
*
*


Dołączył: Jan 26, 2011
Posty: 27

PostWysłany: Sob Lut 18, 2012 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dobrze ale co najciekawsze to pompa pracuje normalnie i nic jej nie dolega przekaznik pompy tez jest dobry mimo ze spala mi ten jeden bespiecznik pompa chodzi normalnie wiec dlatego zgłupiałem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sob Lut 18, 2012 20:26    Temat postu: engine Odpowiedz z cytatem

Z tego co pamiętam to z tego bezpiecznika jest zasilane wiele podzespołów. Zacznij od sprawdzenia kabli przy sondach bo tam najczęściej jest zwarcie. Ten plus też idzie na alternator.
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kudrus20
*
*


Dołączył: Jan 26, 2011
Posty: 27

PostWysłany: Sob Lut 18, 2012 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej a mozliwe jest to ze zostal zalany alternator bo mi sie to stało przy rostopach i przy dobrej chlapie tylko juz nie pamietam czy czasami wczesniej przed tym zdazeniem nie wewaliłem sie do jakiejs kałuzy moze wystarczy dobra nagdzewnica i mu przewody i takie tam inne podsuszyc co wy o tym myslicie aha i nie ma wogóle pradu na swiecach wogóle tam prad nie dochodzi tylko jakis jeden plus ale jest bardzo słaby około 1,2 volta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 10:31    Temat postu: prąd Odpowiedz z cytatem

Prąd na świecach Question Nie rozumiem... Czy chodzi o prąd na wtryskach czy o prąd na cewce Question Jak został zalany to może od tego być zwarcie.
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kudrus20
*
*


Dołączył: Jan 26, 2011
Posty: 27

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no juz wszystko zrobione zalany został alternator i dlatego spalał sie bespiecznik pod nazwa engine pradu nie było nigdzie nawet na wtryskiwaczach a na cewce tez nie było dobra nagdzewnica 5 godz wkładam nowy bespiecznik próbuje odpalic i eureka wszystko chodzi jak w zegarku miło znowy v 6 posluchac :p dziekuje za odpowiedzi pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group