www.asu.pl :: Zobacz temat - gaz-uzywane instalacje
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

gaz-uzywane instalacje

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Paź 18, 2005 18:03    Temat postu: gaz-uzywane instalacje Odpowiedz z cytatem

witam!
chcialem wam zadac z pozoru proste pytanie: jak przedstawia sie mozliwosc montowania instalacji z elementow uzywanych? z tego co dzieje sei na rynku wnosze,ze jest to calkowicie niemozliwe:) ludzie do wartej 1500,- sierry montuja gaz za 1700,-.oczywiscie jesli auto jest w dobym stanie a wlasciciel duzo jezdzi to jest to zasadne i sam bym tak zrobil. jest jednak masa aut ktore -zwlaszcza przy obecnym ,masowym imporcie- ida na zyletki.co dzieje ie z ich instalacjami(nie zawsze takimi na srube:)? mozna by kupic takie elementy za ulamek wartosci nowych (zakladajac,ze sprawne) i tanim kosztem zagazowac tansze/starsze auta. sam nosze sie ze zmiana auta i zal mi rozstawac sie z moja instalacja ktora dziala bez zarzutow i do tego jest jeszcze na gwaracnji. przy odsprzedazy nikt mi nie da za nia dodatkowo nawet 500,-. wydaje mi sie,ze bez wiekszych przeszkod(technicznych) moglbym ja przelozyc do typowego fordowskiego silnika v6 3l(taurus,windstar itp). parownik ma wystarczajacy zapas mocy, mikser by pasowal, komp tez,zwory i butla tak samo,nawet "udawacz" wtryskow wlozyli mi rozwojowy bo moze symulowac do 8 wtryskiwaczy...wydaje sie,ze nowe by musial byc tylko przewody gazowe a to i tak nie wszystkie. pytanie: kto cos takiego przelozy i za ile oraz czy dostane homologacje i wpis do dowodu?
mysle,ze jarecek ma tu najwiecej do powiedzenia niemniej chetnie poczytam opinie innych na ten temat.
pozdrawiam!
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Wto Paź 18, 2005 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szybka prosta odpowiedź w POLSCE da sie wszystko zalegalizować Smile Aczkolwiek trzeba miec znajomości na jakimś warsztacie który wystawi fakture na instalacje,homologacje (bo przecie mogła zaginąć i trza nową) a potem do wydziału z faktura i po klopocie przełozenie to już tylko chwila zabawy a co do wartości na fakturze to ja miałem 300zł żeby chłopaką za duzo vatu nie oddawac Smile i pan w wydziale pytał -Co tak juz instalację staniały ?? Ale był zdziwiony że szok Wink .Ale mozna sie równiez wpakowac na minę w stylu że ktoś sprawdzi rejestr i po numerach seryjnych Np.Zbiornika dojdzie że to uzywka i wtedy będzie dym ale tego nie przerabiałem jeszcze jezeli to to samo co lewy przegląd to miałem styczność i fuksem dostałem 300zł grzywny na dom dziecka a startowałem z jakiegos artykułu do 3 latek Embarassed Wiec trzeba przemyslec czy wogole wpisywac w dowód gaz czy jeździć na ryzyk czy wogole sobie odpuscic i zalozyc nowy komplet pamietajcie ze w uzywanym reduktorze jest totalny syf oststnio rozebralem szwagra po 50 tys km i była masakra taki zasyfialy i wszystie gumki twarde wiec zalozylem nowy a zeczywisty koszt instalki to okolo :

-REDUKTOR-300zł
-BUTLA-300zł
-Reszta elementów 300-400zł
-----------------------------------
KOMPLET 900-1000zł
I za tyle mamy nówke więc chyba nie warto kombinować i narażać tyłka Pozdr
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Paź 18, 2005 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to mamy jasnosc:) szkoda,ze silnik da sie przlozyc,skrzynie da sie,nawet bude sie da a instalacji nie:) nie chodzi o 900,- ale o wywalone na smietnik 900,-Smile no a poza tym to ludkowie od instalacji drugie tyle biora za robote a jaka to robota i ile jej to wszycy wiemy(i tak trza patrzec na rece i pokazywac palcem co gdzie ma byc bo inaczej wybuchnie po 10 km:P )
pozdrawiam!
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group