www.asu.pl :: Zobacz temat - Drzwi i inne fanty do Chryslera GTS/LeBaron '88
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Drzwi i inne fanty do Chryslera GTS/LeBaron '88

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
graboś
*
*


Dołączył:
Posty: 13

PostWysłany: Pon Paź 17, 2005 19:14    Temat postu: Drzwi i inne fanty do Chryslera GTS/LeBaron '88 Odpowiedz z cytatem

Jeśli kogoś interesuje: Mam drzwi (wszystkie 4) do Chryslera GTS w kolorze białym,z klamkami,szybami i chyba (nie jestem pewien bo zapomniałem sprawdzić,lecz to zrobię wkrótce) z instalacją centralnego zamka i siłownikami elektrycznych szyb.Z doświadczenia i obserwacjii wiem,że pasują również do Chryslera Saratoga,Dodge Shadow,Plymouth Sundance i kilku innych moparowskich aut z końca lat osiemdziesiątych,jak i początku dziewiećdziesiątych.Oprócz tego posiadam jeszcze tylną klapę do w/w Chryslera,lecz jest ona "goła",bez niczego,gdyż była swego czasu jedną z ofiar pożaru garażu,toteż wymagałaby raczej wypiaskowania przed wdrożeniem jej w powtórny obieg.Na koniec jeszcze dodam,że jest również na stanie manualna 5-biegowa skrzynia - sprawna mechanicznie,aczkolwiek z pękniętą obudową zewnętrzną - która pracowała w czasach swej świetności wraz z silnikiem 2.2 Turbo 177KM
Aha,byłbym zapomniał... dorzuciłbym jeszcze,gdyż posiadam jakieś zalane silikonem "komputery" Smile,sterujące silnikiem w/w silnikiem i skrzynią biegów...czy jakoś tak
W każdym bądź razie gratów jest sporo,zajmują mi miejsce,leżą bezużytecznie,a przecież komuś mogłyby się przydać.No i nie muszę chyba wspominać,że cena za jaką gotów jestem tę spuściznę amerykańskiej motoryzacjii oddać,nie będzie bądź co bądź wygórowana... wręczprzeciwnie Smile
Chętnych zapraszam pod numer: 500-850-714 (Łomża,podlaskie)
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group