www.asu.pl :: Zobacz temat - voyager 3,3 nie odpala
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

voyager 3,3 nie odpala

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
goofy
*
*


Dołączył: Feb 12, 2012
Posty: 8
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Lut 12, 2012 13:43    Temat postu: voyager 3,3 nie odpala Odpowiedz z cytatem

Witam. Posiadam voytka 3,3 w automacie z 1994 i mam z nim problem. Zaczelo sie od pompy hamulcowej systemu bendix ktora zakonczyla zywot. Zdemontowalem ja i zaczolem poszukiwania nowej , trwalo to dwa miesiace. W tym czasie auto bylo regularnie odpalane i jezdzone bez tej pompy. W koncu udalo sie dostac wlasciwa pompe i przyszedl czas na montaz ale ze aku byl juz slaby od mrozow postanowilem go wyjac i naladowac. Po wlozenie aku do auta zaczely sie cyrki.przelacznik od lpg umarl , nie swieci dioda i nie reaguje na przelaczanie. Silnik kreci nie odpala , pompa paliwowa chodzi ,jest iskra a on nawet nie zalapuje. Po kluczykowaniu wychodzi tylko 12 i 55 czyli nic to nie wnosi. Ma ktos moze pomysl co moglo sie stac? Dodam tylko ze auto nie ma immo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Lut 12, 2012 15:02    Temat postu: WTRYSKI Odpowiedz z cytatem

Sprawdź czy chodzą wtryski. Może gaz jest uszkodzony/wyłączony i odcina sterowanie wtryskami. Sprawdź przy klemach czy nie jest urwany jakiś przewód (tam wpinają gazownicy plus i masę). W najgorszym przypadku padła centralka gazu
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goofy
*
*


Dołączył: Feb 12, 2012
Posty: 8
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Lut 12, 2012 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podejrzewam ze wtryski chodza bo smierdzi z rury benzyna. Kable przy klemach posprawdzalem. Silnik krokowy od gazu chodzi wiec centralka napewno nie umarla do konca. Na samostarcie ma ochote zalapac ale bez juz tylko kreci rowno i nawet nie zabuja silnikiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Lut 12, 2012 15:12    Temat postu: wtryski Odpowiedz z cytatem

Jak bym zaczął od ściągnięcia jednej kostki z wtrysku i sprawdzenia czy sterowanie jest prawidłowe (stały plus przy kręceniu i impulsy masy na drugim przewodzie). Możesz to sprawdzić małą żaróweczką a najlepiej diodą.
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sianiczek
*
*


Dołączył: Nov 18, 2009
Posty: 300
Skąd: Zambrów podlaskie

PostWysłany: Nie Lut 12, 2012 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba chyba prześledzić to inaczej. Przed wyjęciem aku fura chodziła. Czyli coś musiało się naruszyć/odłączyć podczas wkładania lub wyjmowania. Myślę, że wtryski nie mają tu nic do rzeczy. Może jakiś kabelek nie został podłączony. Wyjmij może od nowa aku i zajrzyj może coś pod spodem zostało a nie widać jak on już siedzi. Jak nie świeci dioda od LPG to najprawdopodobniej nie ma prądu. Sprawdź wszystkie podłączenia prądowe lpg a zwłaszcza bezpiecznik. Może od elektrozaworu wsuwka się odłączyła.
_________________
Plymouth Grand Voyager (jajko)3,3 1995r. - zagazowany Igen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
goofy
*
*


Dołączył: Feb 12, 2012
Posty: 8
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Lut 12, 2012 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sianiczek mam wrazenie ze patrzyles mi na rece jak naprawilem voytka Wink Auto uruchomione , wszystkiemu winien mroz , kadble sztywne i przy wyciaganiu aku uszkodzila sie masa na centralke lpg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sianiczek
*
*


Dołączył: Nov 18, 2009
Posty: 300
Skąd: Zambrów podlaskie

PostWysłany: Nie Lut 12, 2012 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie wytrąbiłem browara za udaną akcję Smile . Usłyszeć chodzące V6 - bezcenne.
_________________
Plymouth Grand Voyager (jajko)3,3 1995r. - zagazowany Igen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Lut 12, 2012 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sianiczek napisał:
Właśnie wytrąbiłem browara za udaną akcję Smile . Usłyszeć chodzące V6 - bezcenne.


Very Happy
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group