www.asu.pl :: Zobacz temat - Czy można zamontować LPG w Dodge'u Caravanie ze Swivel&G
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy można zamontować LPG w Dodge'u Caravanie ze Swivel&G

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
janoush
*
*


Dołączył: Jun 04, 2007
Posty: 20

PostWysłany: Nie Sty 29, 2012 21:47    Temat postu: Czy można zamontować LPG w Dodge'u Caravanie ze Swivel&G Odpowiedz z cytatem

Witam,
Mam na oku auto z 2008 r. Grand Caravan z systemem Swivel&Go, czyli stolik pomiędzy fotelami i elektrycznie składana kanapa z tyłu.
Pytanie mam takie, czy można zamontować w takim aucie LPG ?
Jeśli tak, to gdzie najlepiej ?
Czy wymontować stolik ? Nie wiem, czy jest on składany pod dwa fotele, czy pod jeden, a pod drugim jest schowek (ew. na butle) ?

Jakieś sugestie ? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sibi77
*
*


Dołączył: Sep 20, 2011
Posty: 659
Skąd: Rawicz/Bytów

PostWysłany: Nie Sty 29, 2012 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć
masz schowki pod fotelami środkowego rzędu, a stolik przypadkiem nie wędruje pod tylną ławkę.
Chłopaki przy Stow 'n Go pakują butle w te schowki pod fotelami środkowego rzędu( jak dobrze dopasujesz w obydwóch schowkach to i ponad 60 l. LPG zapakujesz).
A co do foteli obracanych to jeszcze nie znam nikogo
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 AWD 94r. + LPG II gen.
www.tajemnicevoyagerow.inten.pl - forum rodziny Chryslera Voyagera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
janoush
*
*


Dołączył: Jun 04, 2007
Posty: 20

PostWysłany: Pon Sty 30, 2012 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sibi77 napisał:
masz schowki pod fotelami środkowego rzędu, a stolik przypadkiem nie wędruje pod tylną ławkę.


No właśnie w tym problem, że stolik jest w schowkach przed fotelami środkowymi. Na dodatek są one chyba trochę mniejsze niż w wersji ze Stow'n'Go. I mam zagwozdkę, bo mam auto na oku, podoba mi się, ale nie wiem co z tymi fotelami. A jechać do auta tylko po to, żeby obejrzeć schowki , to za daleko...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
funkykoval
*
*


Dołączył: Aug 22, 2010
Posty: 111

PostWysłany: Pon Sty 30, 2012 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesc,
Mam taki samochod w wersji swivel n'go.
W podlodze, przed fotelami rzedu drugiego, masz schowki ktore swietnie sie nadaja na butle z gazem. Tym bardziej, ze w tej wersji fotele sie nie chowaja tylko obracaja wiec schowki pozostaja zawsze puste.
Same fotele drugiego rzedu sa WIEKSZE=wygodniejsze... i wlasnie dlatego zdecydowalem sie na ten model.
Stolik latwo sie demontuje i ja woze go wlasnie w tych schowkach... ale ja nie mam gazu Smile
Ty, jesli zamontujesz butle w schowkach i biorac pod uwage ze masz elektr. trzeci rzad siedzen, bedziesz musial zostawic stolik w domu. Nie robilbym jednak z tego tragedi - sam uzylem go raptem kilka razy..
_________________
pozdrav
T&C 3.8 2008
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
janoush
*
*


Dołączył: Jun 04, 2007
Posty: 20

PostWysłany: Pon Sty 30, 2012 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super !

Dzięki wielki za odpowiedź. Tego było mi trzeba Smile

Pozdrawiam serdecznie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group