www.asu.pl :: Zobacz temat - www.pontiac-klub.waw.pl
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

www.pontiac-klub.waw.pl

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Linki
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 23:38    Temat postu: www.pontiac-klub.waw.pl Odpowiedz z cytatem

Przegrzebując stronę zauważyłem link i banner który kiedyś był na asu.pl :
www.pontiac-klub.waw.pl . Widzę, że strona już nie istnieje. Ktoś wie dlaczego Question
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 0:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeksztalcila sie na pontiac-polska.com i umarla smiercia naturalna, pomyslodawca mial zbyt daleko idace komercyjne ambicje. a PTS byl rozlozony na czescie pierwsze na tym forum-szkoda, bo to byla kopalnia wiedzy dla uzytkownika tego wozu
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 0:32    Temat postu: szkoda Odpowiedz z cytatem

Szkoda. Dziwne, że taka strona umarła. Tam pamiętam był też sklep z częściami do Pontiaca itp. Rozumiem jeszcze jak by to było forum np. Saturn czy Plymouth (które przestali produkować) ale Pontiaców jeździ od groma... Confused
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie historyczne forum Trans sporta & Luminy można było złożyć od zera do sprawie odpychającego się auta. Potem nie wiem co się stało forum zostało zamknięte a na jego miejsce pojawiło się nowe ale jak widać merytoryczna zawartość bardzo słaba. Domyślam się że po prostu całość po za paroma osobami dała sobie spokój w braniu udział w dyskusji na nowym forum. Ale jedno jest pewne zloty nadal organizują w Białej.
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

postaram sie bez emocji: bylo takie fajne forum z zalozenia tematyczne dotyczace pontiaca trans sport i pochodnych. zebralo sie calkiem sporo fajnych ludzi. kilka osob bardzo sie zaangazowalo, zgromadzono wiele danych itp. ktos finansowal ta strone w sensie miejsce na serwerze itp(i tu rodzi sie problem). niestety jak na kazdym tego typu forum pojawily sie tez szkodniki i trolle. ponadto "wlasciciel" strony stwierdzil: moja strona jest mojsza a nawet najmojsza(tak jak i racja). do tego doszedl jeszcze fakt,ze strona zaczela sie przeksztalcac w strone towarzysko-pijacka. w zwiazku z tym, ludzie majacy konkretne problemy i pytania zostawali olani sikem prostym ,a czasem wysmiani i pozostawieni samym sobie z problememi. ludzi,ktorzy probowali im pomagac nazywano sztywniakami, szydzono,ze chwala sie wiedza itd. w wyniku tych dzialan strona sie rozpadla. ponadto fakt samopomocy technicznej oraz udostepnianie tanich czesci lub wymiana ich miedzy soba byla nie na reke "sponsorowi" strony gdyz sam trudnil sie handlem uzywanymi czesciami i samochodami. na forum w pewnym czasie powstala grupa wzajamnej adoracji lub-bardziej dosadnie: towarzystwo wielbicieli "wszechmogacego" majace za nic zdanie innych uzytkownikow i traktujace ich jak zlo konieczne a pozniej nawet niekonieczne.jak wspomniano wyzej "zloty" sie odbywaja nadal. nie bylem wiec sie nie wypowiadam. jenak w czasach kiedy odwiedzalem ta strone relacje ze zlotow dotyczyly tylko kto ile wypil i czego, jak dlugo rzygal, z kim spal itp. towarystwo adoracji najwyzszego jak i on sam mieli tez problemy natury seksualnej gdyz wystarczylo aby na forum zawitala jedna kobieta watpliwej urody i reputacji i jezcze watpliwszego rozumku robiaca sobie wyzywajace zdjecia na dachu pontona aby chlopcy uderzyli sie w glowe swoimi wlasnymi penisami. niestety tego typu towarzystwo jakos szczegolnie mi nie lezy wiec wypisalem sie z tego forum jako jeden z pierwszysch aktywnych czlonkow. zaluje ze zniszczono to forum bo poznalem tam tez kilku fajnych ludzi. na szczescie czesc z nich jest teraz na naszym forum ,a z reszta tez mam jakis kontakt.
tyle mojej opini w temacie.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 17:35    Temat postu: Pani na dachu Pontona Odpowiedz z cytatem

To zdjęcie z Panią na dachu Pontona to i ja pamiętam... Very Happy Co do problemów to nie wiedziałem, że aż tak się tam działo. Sami zniszczyli to forum a szkoda bo jak Luky napisał to była kopalnia wiedzy. Na forum moim zdaniem powinna być demokracja Very Happy
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łuuuuu to faktycznie się narobiło
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Linki Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group