www.asu.pl :: Zobacz temat - zamek kodowy na drzwiach windstar
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zamek kodowy na drzwiach windstar

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
fly
*
*


Dołączył: Jan 08, 2012
Posty: 9

PostWysłany: Czw Sty 19, 2012 11:05    Temat postu: zamek kodowy na drzwiach windstar Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich użytkowników strony ASU.jestem tu nowym i mam pytanie odnośnie zamka kodowego na drzwiach do windstara 2002r.otóż wraz z zakupem tego auta nia dostałem od poprzedniego właściciela kodu do drzwi.czy jest jakiś sposób odnalezienia go?słyszałem że jest on napisany w schowku pasażera lub pod tylną klapą ale tam go nie ma albo nie zauważyłem.czy jest jakiś inny sposób na znalezienie tego kodu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Sty 19, 2012 11:34    Temat postu: kody Odpowiedz z cytatem

Hmmm. W manualu znalazłem tylko informacje na temat zmiany fabrycznego kodu (1. wpisać kod , 2. przytrzymać przez 5 sek. przycisk 1/2 , 3 wpisać nowy 5 cyfrowy kod , zamki się zamkną i otworzą - kod został zmieniony ). Ale jak wpisać nowy kod bez starego to nie wiem. Podejrzewam, że tylko fabrycznym komputerem diagnostycznym lub w Fordzie USA mogą znać ten numer (podejrzewam, że trzeba się zgłosić do nich osobiście z autem i dokumentami a wiadomo, że to niemożliwe). Może ktoś będzie miał jakieś pomysły... Confused A może masz kontakt ze sprzedającym Question

Wyczytałem jeszcze, że może być pod radiem za osłoną . Rozbierz środkową konsole i tam poszukaj 5 cyfrowego kodu. (While at the junk yard last week, I pulled the lower cover off, below the radio (02/03). I found the card with the code and two new remotes taped to the module. I hope this helps someone with the 02 or 03. )
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
fly
*
*


Dołączył: Jan 08, 2012
Posty: 9

PostWysłany: Pią Sty 20, 2012 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki za szybką odpowiedź.niestety za radiem też nie znalazłem Sad sprawa więc nadal aktualna jak tylko rozwiążę ten problem lub ktoś mi pomoże to od razu poinformuję na forum.pozdro dla buczackiej Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Sty 20, 2012 11:47    Temat postu: kody do drzwi Odpowiedz z cytatem

Dzięki za pozdrowienia. A próbowałeś zadzwonić do europejskiego dealera Forda w tej sprawie Question (windstary szły też na Europę)
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
fly
*
*


Dołączył: Jan 08, 2012
Posty: 9

PostWysłany: Sob Sty 21, 2012 6:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie próbowałem bo nie znam nr tel. Smile ale mój to 100% ameryka bo był ściągany a ja jestem 2 właścicielem.mam papiery ze stanów.poprzednik też nie znał kodu Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sob Sty 21, 2012 12:14    Temat postu: amerykan Odpowiedz z cytatem

Hmmm. Mi pomysły się skończyły... Confused
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Sob Sty 21, 2012 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fly, asu podal ci gotowe rozwiazanie a ty mowisz ze nie znasz numeru telefonu do dealera forda? sprobuj google.

kiedy zablokowalo mi sie radio delco a takze nie mialem kodu zadzwonilem do stanow do pierwszego z brzegu dealera i opowiedzialem sytuacje.
on podal mi numer automatu telefonicznego GM na ktory sie dzwoni, podaje numer seryjny radia i ten automat podaje kod odblokowujacy.

byc moze podobnie jest z kodem do drzwi. byc moze. auto to nie radio ale skoro podaja kod do radia przez automat to maja pewno jakas procedure do drzwi.

tak jak mowi rafal. zadzwon do dealera forda w polsce, moze maja jakas procedure. jesli nie to zadzwon sam albo popros kogos kumatego zeby zadfzwonil do stanow. 15 minutowa rozmowa kosztowala mnie 20 zl. to chyba nie majatek zeby zalatwic sprawe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group