www.asu.pl :: Zobacz temat - mrygające diody na przyciskach
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

mrygające diody na przyciskach

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
leo2805
*
*


Dołączył: Feb 23, 2011
Posty: 14
Skąd: Skarżysko-Kamienna

PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 20:53    Temat postu: mrygające diody na przyciskach Odpowiedz z cytatem

Witam
Parę dni temu zaczęły mi migać kontrolki na przyciskach od "obiegu wewnętrznego" oraz "klimatyzacji" po przejechaniu paru kilometrów gasną z klimą to chyba brak środka chłodzącego ale obieg wewnętrzny to nie mam zielonego pojęcia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Maj 14, 2011 4:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

noo my też nie mamy zielonego pojęcia (ops wypowiedziałem się za wszystkich Embarassed ) miganie owych kontrolek sugeruje nam że z klimą jest coś nie tak, najpierw trzeba by było podjechać do magików od klimy w celu sprawdzenia ile czynnika jest w okładzie, może jest go za mało i stąd te miganie
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Maj 14, 2011 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w pontonach nie miga ,ale obilo mi sie o oczy ,ze taki temat juz byl walkowany.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Maj 14, 2011 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leo2805, no właśnie, może dodał byś do podpisu jakie auto użytkujesz, będzie nam na przyszłość łatwiej tobie pomóc
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
leo2805
*
*


Dołączył: Feb 23, 2011
Posty: 14
Skąd: Skarżysko-Kamienna

PostWysłany: Sob Maj 14, 2011 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o kurcze sorki w profilu zamieściłem info o autku a w podpisie nie zaraz poprawie a autko to voyager 2,4 B+G 1996r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Maj 14, 2011 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i nadal nie ma w podpisie Confused , czyli taką jak ja miałem na myśli markę auta odpisując na twojego posta, spróbuj dobić czynnika a przy okazji sprawdzić szczelność instalacji i zobaczysz czy po takim zabiegu będzie dobrze
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jadwtr
*
*


Dołączył: Apr 20, 2005
Posty: 153

PostWysłany: Pon Maj 16, 2011 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrób test klimy gdzieś na forum jest to mapisane musisz poszukać, chyba przytrzymać po 5 sek skrajne przyciski w poziomie i w pionie na panelu.
_________________
Andrzej Voyager 98r. 2,0 16V SOHC gaz BRC saqent 24
GG 8179044
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
wmarek65
*
*


Dołączył: Feb 20, 2006
Posty: 1049
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pon Maj 16, 2011 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu jest opisany test klimy
http://asu.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=7251&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=test+klimy
_________________
--------------------------------------------------
Chrysler Grand Voyager AWD 3,8 2000 +sek Landi Renzo Omegas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
leo2805
*
*


Dołączył: Feb 23, 2011
Posty: 14
Skąd: Skarżysko-Kamienna

PostWysłany: Pią Lip 01, 2011 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam a więc tak lampki dalej sobie migają mimo że klima nabita szczelna działa aż miło, robiłem test i nic może źle zrobiłem bo nie bardzo kumam jak ustawić pokrętło ?????kurde kratki środkowe???kratki na nogi?? przyglądam się temu przełącznikowi i ja tu nie widzę ustawienia na kratkę środkową.
"aby zadziałał test nr.2 i przebiegł prawidłowo trzeba uruchmić silnik, wentylator na maxa, suwaki na maxa na zimne i pokrętło kierunku między kratkami środkowymi a kratkami z nogami."
PROSZĘ o łopatologiczne wytłumaczenie w jakiej pozycji ma być ustawione to pokrętło.
_________________
Voyager 1996r 2,4 benzyna, skrzynia manual
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
leo2805
*
*


Dołączył: Feb 23, 2011
Posty: 14
Skąd: Skarżysko-Kamienna

PostWysłany: Wto Lip 19, 2011 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm czy nikt mi nie podpowie dokładnie co i jak bo już ta dyskoteka mnie dobija
_________________
Voyager 1996r 2,4 benzyna, skrzynia manual
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kobys
*
*


Dołączył: Jun 19, 2011
Posty: 309
Skąd: Mszczonów

PostWysłany: Czw Lip 21, 2011 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolego, od zakupu mojego chryslera tc migała mi kontrolka klimy, jakoś mnie to nie wnerwiało, bo klima działała, tylko musiałem po silniku patrzeć, a dokładnie po jego obrotach czy się załączyła czy rozłączyła. Dzisiaj, (siedzą w pracy) mając trochę wolnego, znalazłem ten temat i instrukcję kalibracji nawiewów i klimatyzacji. Wydrukowałem i na dół na parking, przeprowadzenie obu testów zajeło mi do 10 minut i kontrolka żadna mi już nie miga. Najszybsza naprawa w historii Smile Jeżeli chodzi o pokrętło, żeby je dobrze ustawić, to masz na regulacji kierunków nawiewu, pomiędzy rysunkami - kropeczki. Musicz ustawić pokrętło na środkowej kropce, pomiędzy dwoma pierwszymi rysunkami licząc oczywiście od lewej, czyli pomiędzy nawiewem na przednie kratki czyli na twarz a nawiewem drugi tj. na twarz i nogi i będzie GIT! Powodzenia.
_________________
chrysler town&country 1997r 3.8, jasna skórka i fajnie się śmiga z rodzinką, jeep ...się utopił, ford sprzedany ale jest primera na wypasie plus szukam znowu JEEPA szerokiego SmileSmile do zabawy... 
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MLODY1984
*
*


Dołączył: Mar 02, 2011
Posty: 147
Skąd: Jelenia Góra (dolny

PostWysłany: Sro Sty 11, 2012 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Sorki za odgrzewanie kotletów ale nie chciałem zakładac nowego tematu, bo wydaje mi się że mój problem jak najbardziej pasuję tutaj. Otóż mam takie pytanko, bo przeszperałem całe forum i nic podobnego nie znalazłem. otóż to że migają mi kontrolki od klimy i obiegu wew. to przyczyna jest znana trochę za mało czynnika w klimie, ale jak przejadę parę albo nawet paręnaście km to kontrolki gasną, wszystko działa klima w sumie też trochę słabo ale dział, ale chodzi mi o obieg wew. otóż nie słychać co by się cokolwiek zmieniało a po drugie jak wciskam guzik od obiegu wew. to się zapala kontrolka na tym że guziku, ale jak go puszczę to kontrolka gaśnie tak jak by guzik nie łapał i nie mogę ustawić obiegu wew. miał ktoś coś takiego? Ma ktoś jakiś pomysł co to może być? pozdrawiam
_________________
Dodge Grand Caravan 3.8l SE z LPG 97r kanada
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Sty 12, 2012 13:54    Temat postu: obieg wenwetrzny Odpowiedz z cytatem

A przypadkiem nie chcesz go włączyć (obieg wewn.) przy załączonym nawiewie na szybę ?? Komputer nie pozwoli na to gdyż muszą odparowywać szyby a na wewn. obiegu nie są w stanie.
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MLODY1984
*
*


Dołączył: Mar 02, 2011
Posty: 147
Skąd: Jelenia Góra (dolny

PostWysłany: Czw Sty 12, 2012 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ASU ale teraz to zadałeś mi ćwieka hehe wiesz co nie pamiętam czy próbowałem to zrobić na włączonym nawiewie na szybę, ale skoro komp na to nie pozwoli to i możliwe że tak było hehe jutro zobaczę czy w innym położeniu też się będzie tak działo czy jednak uda się załączyć obieg wew. Jutro będę próbował, dzięki za podpowiedzi
_________________
Dodge Grand Caravan 3.8l SE z LPG 97r kanada
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Sty 12, 2012 17:46    Temat postu: obieg wewn Odpowiedz z cytatem

No i auto naprawione... Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MLODY1984
*
*


Dołączył: Mar 02, 2011
Posty: 147
Skąd: Jelenia Góra (dolny

PostWysłany: Wto Sty 17, 2012 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie tak jak powiedziałeś, miałem ustawiony nadmuch na szybę hehe w innych położeniach działa bez problemu hehe a jednak mądre to auto. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam
_________________
Dodge Grand Caravan 3.8l SE z LPG 97r kanada
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group