www.asu.pl :: Zobacz temat - Zbiornik do Voyagera
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zbiornik do Voyagera

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
crazyman936
*
*


Dołączył: Jun 19, 2008
Posty: 13

PostWysłany: Pon Gru 05, 2011 20:31    Temat postu: Zbiornik do Voyagera Odpowiedz z cytatem

CHrysler Voyager 2,5 TD 1996-2000 Poszukuje zbiornika paliwa najlepiej pojemność powyżej 85 litrów.a może ma ktoś namiar na kogoś kto zrobi zbiornik do ok 200litrów lub więcej?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Pon Gru 05, 2011 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niech zgadnę po paliwko za wschodnią granicę ? Bo jak bym mieszkał przy granicy to zdecydowanie bym korzystał z dobrodziejstwa cen na ukrainie itp
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zereb
*
*


Dołączył: Aug 29, 2010
Posty: 337
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Wto Gru 06, 2011 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwierz mi ciężko trafić dobrej jakości paliwo na ukrainie. z Gazem jest mniej problemów.
_________________
Chrysler T&C AWD 3.8LPG 1998r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
crazyman936
*
*


Dołączył: Jun 19, 2008
Posty: 13

PostWysłany: Sro Gru 07, 2011 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chlopaki nie wiecie co mowicie;] od 5 lat bawie sie paliwkiem i jeszcze nikt nie narzekal na jakosc paliwa ani zwrotów paliwa nie bylo. gaz maja o niebo lepszy bo mniej w nim wody;] no a nikt nie wie gdzie taki zbiornik dorobie? ew kupie juz gotowy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sro Gru 07, 2011 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

200 litrów ponad hmm w sumie nie mam pojęcia ale wydaje mi się że zbiornik musi być w miarę płaski więc od ciężarowoza raczej nie podejdzie bo za wysoki. A jak byś kilka płaskich spróbował połączyć ?
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Sro Gru 07, 2011 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zereb napisał:
uwierz mi ciężko trafić dobrej jakości paliwo na ukrainie. z Gazem jest mniej problemów.


bylem na ukrainie kilka razy i tankujac nawet na przydroznych stacjach w wiochach zabitych dechami nigdy nie mialem problemow z jakoscia paliwa ( mowie o Pb bo tylko tego tam uzywalem)
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
zereb
*
*


Dołączył: Aug 29, 2010
Posty: 337
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Czw Gru 08, 2011 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłem też kilka razy i nie mówię, że standardowo na każdej jest syf. Mi się kilka razy trafiło "coś" zamiast paliwa Pb. A z gaziorem nie było problemu.
_________________
Chrysler T&C AWD 3.8LPG 1998r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Czw Gru 08, 2011 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tylko zauwazylem ze "ich" paliwo calkiem inaczej smierdzi niz nasza Pb - ale to moze przez to ze u nich nikt sie nie przejmuje ekologia i moze nie dolewaja zadnych bioestrow i stad ten zapach...ale jezdzilo sie na tym normalnie nie mowiac juz o cenie Smile
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
crazyman936
*
*


Dołączył: Jun 19, 2008
Posty: 13

PostWysłany: Sob Gru 10, 2011 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie spamujmy;]
Panowie potrzebuje kogoś kto w AUto CAD lub innym programie by zaprojektował taki zbiornik ze zrobieniem pomiarów pod samochodem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sob Gru 10, 2011 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dosc plaskie zbiorniki mialy audi B3,B4 montowane za tylnym oparciem,byc moze by ci spasowal,podjechac pod jakis zlomowiec.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
crazyman936
*
*


Dołączył: Jun 19, 2008
Posty: 13

PostWysłany: Pon Gru 12, 2011 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nie chodzi o to zeby cos dorobic tzn dosztukowac itp ale o to zeby znalesc kogos kto zaprojektuje od podstaw a ktos mi juz to zrobi tzn wytloczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wez pod uwage fakt ze przerabiajac samochod na cele przemytnicze moga ci go skonfiskowac Smile
pozatym ja tam sie nie znam ale cos mi sie wydaje ze zlecajac komus pomiary+projektwykonastwo zaplacisz za to tyle ze taniej wyjdzie kupno samochodu z juz odpowiednim zbiornikiem Smile np. benzynowego stara czy innego paliwozernego gada z duzym bakiem Smile
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
crazyman936
*
*


Dołączył: Jun 19, 2008
Posty: 13

PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niech o to cie glowa nie boli;] i to nie jest całkiem jak myslisz. przemyt to moze byc fajek a nie paliwa;/ i nie obraźcie sie ale potrzebuje kogos kto mi to wykona i komentarze w tej sprawie nie sa potrzebne;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przemyt to przemyt , czyli przewiezienie czegoś przez granice więcej niż ustalają przepisy danego państwa
i nieważne czego paliwa ,papierosów czy gaci,
co do twojej propozycji żeby ktoś ci wytłoczył taki zbiornik, to nie wiem czy dysponujesz taka ilością środków płatniczych, ale na pewno nie masz zielonego pojęcia co to jest wytłaczanie
do wytłaczania potrzebna jest prasa oraz zrobienie formy (co jest bardzo droga i skomplikowaną usługą), formę robi się na wytłoczenie 1000000000 szt.czegoś(wtedy koszt wykonania formy zwraca się ), a nie na na jedną sztukę,
a chałupniczym sposobem wykona taki zbiornik pan Kazio z jakieś pod białostockiej wioski co przystosował już ze 100- tkę aut do przywożenia paliwa od naszych sąsiadów
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group