www.asu.pl :: Zobacz temat - Sprzedam Grand Voyagera
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzedam Grand Voyagera

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
fadil
*
*


Dołączył: Apr 13, 2010
Posty: 30
Skąd: stolica Pyrlandii

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2011 12:29    Temat postu: Sprzedam Grand Voyagera Odpowiedz z cytatem

Jako, że w najbliższej przyszłości szykuję się do zmiany autka (mam już na widoku ładnego grandka znacznie młodszego niż mój), chciałbym sprzedać swojego "amerykańca" Crying or Very sad
Trochę mi żal, bo wyszykowałem go na dłuższy czas dla siebie .......

Podstawowe dane:
- Grand Voyager rok produkcji 1998
- wersja europejska - wyprodukowany w Austrii (lampy europejskie bez przeróbek)
- sprowadzony w 2010 r. z Belgii z przebiegiem 266 tys. km - jestem pierwszym i jedynym właścicielem w RP
- homologacja na ciężarowe (niższe OC) - kratki nigdy nie miał, 7 miejscowy, oryginalne fotele, oryginalne dywaniki (!)
- zarejestrowany w RP, ubezpieczenie i przegląd do maja 2012 r.
- silnik 2,4 benzynowy, skrzynia manualna
- wyposażenie - wszystko, co w standardzie: klima(sprawna), oryginalne radio (posiadam kod) z systemem głośników, elektryczne szyby (tylne uchylne - wszystkie sprawne), 2 poduszki, wspomaganie, tempomat,centralny zamek, zapalniczka, autoalarm; koło zapasowe + oryginalny lewarek z kluczem, gaśnica, apteczka, trójkąt ostrzegawczy;
- układ siedzeń: 2+2+3 (na środku i z tyłu kanapa), siedzenia i tapicerki nie zniszczone, bez przetarć i uszkodzeń po papierosach Very Happy
Jako że okazał się być sztuką z uszkodzonym silnikiem (przegrzany blok i uszkodzona pompa wody) - otrzymał całkiem nowe "serce":
silnik po wymianie (blok z wałem, korbowodami, tłokami)+ nowy rozrząd (kompletny z pompą wody, oryginalny !) nowe wszystkie uszczelki, uszczelniacze, kółka rozrządu, łańcuch i kółka zębate wałka wyrównoważającego, nowe, oryginalne pierścienie tłokowe, zregenerowana głowica+nowe uszczelki, nowe świece, nowe sprzęgło + łożysko oporowe, nowe filtry, paski, płyny, filtr paliwa , nowy coilspring w kierownicy,akumulator, wycieraczki, żarówki Laughing
- w czerwcu br wymieniony olej (petrocanada) + filtr (fram)+ filtr powietrza
- nowe opony
- nowe klocki hamulcowe
- odświeżone felgi (stalowe, odmalowane)
Zachowała się jeszcze większość faktur na wymienione elementy.
Gazu nie zdążyłem założyć - zużycie paliwa jest do przyjęcia: 8 l w trasie, do 12 l przy dojazdach do pracy w mieście.
Łącznie przejeździłem ok. 6 tys. km bo to autko bardziej wycieczkowe - rodzinne, idealne na wyjazdy wakacyjne.

Dodatkowe informacje: tel. 517442979
Zainteresowanym prześlę fotki na maila.

Cena ok. 10 tys. PLN

Pozdrawiam
f.
_________________
_________________________ Grand Voyager '98 2,4 SE und GASSS & v40 TD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fadil
*
*


Dołączył: Apr 13, 2010
Posty: 30
Skąd: stolica Pyrlandii

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2011 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PS.
Mam jeszcze kołpaki na koła Laughing

f.
_________________
_________________________ Grand Voyager '98 2,4 SE und GASSS & v40 TD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group