www.asu.pl :: Zobacz temat - brak świateł cofania Pacyfica
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

brak świateł cofania Pacyfica

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
niedziu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2008
Posty: 21

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2011 19:07    Temat postu: brak świateł cofania Pacyfica Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam Pacyfe z 08roku i nie wiem czemu zginęły światła cofania nie mogę zlokalizować bezpieczników (oczywiście żarówki są ok) proszę o potady
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2011 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam tego auta naszpikowanego elektronika,ale na chlopski rozum,jesli nie bezpiecznik,ktorego nie potrafisz zlokalizowac to wylacznik przy skrzyni odpowiedzialny np.za odpalanie auta na P,N lub swiatla wsteczne.Chociaz w tym aucie jest tyle elektroniki,ze tylko zagduje.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2011 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze byc tak ze trzeba skasowac blad skanerem i swiatla zadzialaja. mialem taki przypadek z kierunkowskazami w ram-ie z 2007 roku
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
niedziu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2008
Posty: 21

PostWysłany: Sob Paź 01, 2011 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym skanowaniem możesz mieć rację choć dowiedziałem sie jeszcze że może być to pozycjometr choć za bardzo nie chce mi sie w to wierzyć bo auto ma przejechane 34 tysiące km a na wyświetlaczu każda pozycja sie wyświetla czy to P R N D i tiptronik chodzi normalnie wjadę jeszcze na skaner zobaczymy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group