www.asu.pl :: Zobacz temat - Dodge grand caravan 3.8 1996r.Problem z skrzynią !!!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dodge grand caravan 3.8 1996r.Problem z skrzynią !!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
djozii
*
*


Dołączył: Sep 27, 2011
Posty: 1

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2011 14:26    Temat postu: Dodge grand caravan 3.8 1996r.Problem z skrzynią !!! Odpowiedz z cytatem

Witam mam zapytanie
Mam problem ze skrzynia a mianowicie przełącza mi na tryb awaryjny po dochamowywaniu do skrzyzowania musze wtedy zgasic silnik i jeszcze raz odpalic wtedy jest wszystko ok ale nie wiem o co chodzi jaka moze byc diagnoza samochod kupiłem 6 miesiecy temu i mam problem wymiany oleju jeszcze nie robilem w skrzyni bo czekam w kolejce zeby to zrobic na warsztat i sie boje ze jak pojade do wymiany oleju w skrzyni to mi zaspiewaja na remont skrzyni z tego co sprawdzałem to skrzynia jest 41TE .
Proszę o pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szafran
*
*


Dołączył: Sep 07, 2012
Posty: 1

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2012 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam kolego no i jak udało Ci sie rozwiązać ten problem? Jestem ciekawy poniewaz w moim grand caravanie 3,3 96r. mam bardzo podobny problem i dodam ze dzieje sie tak tylko po rozgrzaniu oleju w skrzyni (przejechane ok 20 km). Tryb awaryjny wchodzi nieraz na światłach , na 100% w korku kiedy skrzynia musi dluzej pracowac na 1 lub 2, nieraz na rondzie naprawde czarna magia. Dodam ze skrzynia zmienia biegi płynnie, nie "gubi" oleju i ogolnie ladnie pracuje...dopóki sie nie nagrzeje. Pozdrawiam i prosze o pomoc:)
_________________
Dodge Grand Caravan 3.3LPG 96r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mrseven
*
*


Dołączył: Feb 24, 2008
Posty: 65
Skąd: KonstantynĂłw Ĺ�Ăłdzki

PostWysłany: Nie Paź 28, 2012 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej podpiąć skaner i odczytać błędy- to pomoże w zdiagnozowaniu usterki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaczor
*
*


Dołączył: Mar 23, 2013
Posty: 38
Skąd: Jarosław Podkarpackie

PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Panowie poradziliście sobie może z tym problemem pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group