www.asu.pl :: Zobacz temat - wiązka elektryczna
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wiązka elektryczna

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
1siwy7
*
*


Dołączył: Sep 07, 2011
Posty: 5

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2011 13:11    Temat postu: wiązka elektryczna Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Potrzebuję wiązki elektrycznej która idzie od komputera do reszty podzespołów. mam silnik 2.5crd z 2001r. Pytanie czy naprawiać starą wiązkę czy szukać używanej. Ta którą mam teraz jest uszkodzona, podczas jazdy autem na przemian zapalają się i gasną kontrolki poduszki powietrznej i ciśnienia oleju. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2011 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem co prawda jak jest w silniku 2,5 crd
ale czemu sądzisz że to wina wiążki? a nie tasmy pod kierownica oraz czujnika ciśnienia oleju?
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
1siwy7
*
*


Dołączył: Sep 07, 2011
Posty: 5

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2011 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ czujnik wymieniłem na nowy i jest to samo a ta wiązka jest cała w jakiś taśmach izolacyjnych. Dzięki za wskazówkę może to być listwa w kierownicy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2011 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drogi kolego Very Happy , jako jestem dziś po 0,5 % i idę dalej, radze tobie podaj miejsce zamieszkania zawsze to będzie łatwiej tobie pomóc (bez obawy o kradzież auta Smile

PS tez miałem ostatnio ten problem olej z silnika wylewał się na czujnik co spowodowało miganie kontrolki oleju w starszych modelach czujnik ciśnienia oleju posiada otwór który to zaślepia gesty zapracowany olej co skutkuje wyświetlaniem się kontrolki ciśnienia oleju całkiem nie rozumień twojego rozumowania co maja błędy do przewodów ko0mputera
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
1siwy7
*
*


Dołączył: Sep 07, 2011
Posty: 5

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2011 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkam w Poznaniu. facet od którego kupiłem auto mówił że to nie jest uszkodzony silnik tylko elektryka nawala. Zapalanie auta już naprawił a na resztę to czasu mu zabrakło. Mówiąc szczerze to drażnią mnie te kontrolki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group