www.asu.pl :: Zobacz temat - Pytanie do Bajrak
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pytanie do Bajrak

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
jadwtr
*
*


Dołączył: Apr 20, 2005
Posty: 153

PostWysłany: Nie Sie 07, 2005 22:30    Temat postu: Pytanie do Bajrak Odpowiedz z cytatem

Śledzę dokładnie Twoje posty bo mam identyczne autko od lutego 2005
silnik 2,0 16V r. 98 - plastikowy kolektor ssący przebieg 180 tys.

Zalożyłem gaz wtrysk BRC sekuent-24 z początku nie rozwijał pełnych obrotów ale zmiana mapy wtrysku gazu rozwiązala ten problem.

Mam pytanie związane z jedną z kontrolek nad zegarami pod szyba
" Serwice engine soon" po włączeniu zapłonu zapala się i wraz z innymi gasnie po chwili wtedy odpalam silnik.
Czy u Ciebie też tak się dzieje?

Oraz drugie pytanie, gdzie jest kontrolka CHECK ENGINE ? - pisłeś że Ci świeciła.
Z instrukcji wyczytałem że powinna byc miedzy kontrolka rezerwy paliwa a kontrolką otwartych drzwi po prawej stronie pod zegarami.
Jest tam wolne miejsce ale nigdy się ono nie świeciło- czy to normalne?

Andrzej (andrat19@.wp.pl)
jadwtr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
bajrak
*
*


Dołączył: Apr 10, 2005
Posty: 12
Skąd: Mława

PostWysłany: Wto Sie 09, 2005 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie jest identycznie. Co do CHECK ENGINE to powinienem napisać właśnie "Serwice engine soon" bo tą kontrolkę miałem na myśli. Sorry za pomyłkę ale chyba mają te same znaczenia. Pomiędzy kontrolka rezerwy paliwa a kontrolką otwartych drzwi powinna być kontrolka od tempomatu, którego ja też nie mam Sad
_________________
Chrysler Voyager 2.0 97 zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
bajrak
*
*


Dołączył: Apr 10, 2005
Posty: 12
Skąd: Mława

PostWysłany: Wto Sie 09, 2005 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kontrolka " Serwice engine soon" zachowuje się identycznie jak opisywałeś i jestem pewien ze tak ma być - mam znajomego mechanika z KTSem i kiedy mi się zaświeciła sprawdzaliśmy co było przyczyną - zła emulacja wtryskiwacza(komp od gazu). Podobnie będzie gdy na chwilę zdejmiesz wtykę od wtryskiwacza, ale to nie jest ponoć sposób na sprawdzanie czy kontrolka działa prawidłowo acz kolwiek sam sprawdziłem. Zapaliwała się i nie gasła, mino kilku odpaleń. Trzeba było skasować błąd na kompie,albo trochę przejechać, albo po prostu odłączyć akumulator, żeby wróciła do normy.
_________________
Chrysler Voyager 2.0 97 zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
jadwtr
*
*


Dołączył: Apr 20, 2005
Posty: 153

PostWysłany: Czw Sie 11, 2005 0:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wielkie dzięki jak coś ciekawego zauważysz w trakcie użytkowania to napisz lub wyślij na mejla.
kontrolka "serwice engine soon" w moim gaśnie przed rozruchem równocześnie z kontrolkami : temperatury, ładowania, otwarcia klapy, drzwi - jeśli możesz to zwróć uwage jak w twoim i napisz.

Pisałeś kiedyś że szukasz kolektora bo ci pękł co było powodem i czy go w końcu zdobyłeś.

pozdrowienia
Andrzej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group