www.asu.pl :: Zobacz temat - BŁĄD P1697 Jeep Grand Cherokee WK
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

BŁĄD P1697 Jeep Grand Cherokee WK

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
nivek
*
*


Dołączył: Nov 06, 2010
Posty: 114
Skąd: Łomża, '07 Chrysler 300C SRT-8 -był '98 Mercedes-Benz E55 AMG

PostWysłany: Sro Lip 27, 2011 19:31    Temat postu: BŁĄD P1697 Jeep Grand Cherokee WK Odpowiedz z cytatem

Zakupiłem sobie tester diagnostyczny launch x-431 Diagun i jak bawiłem się nim na Jeepie teścia to narobiłem biedy.
Wszedłem w:
Engine(Power Control Module)/
Mescellaneous Functions/
Check PCM Odometer-po czym spytał czy przebieg mieści się w zakresie 84000km a 84500km,licznik wskazywał 82541km więc wybrałem,że się nie mieści po czym wyskoczyło pole,żeby wpisać właściwy przebieg i po tym jak wpisałem zapaliła się kontrolka silnika-BŁĄD P1697 opis kodu usterki: EMR (SRI) Mileage Not Stored,który już nie chce się wykasować.
Teraz przebieg w ECU(PCM) różni sie choć nieznacznie od przebiegu w BCM i pytanie do Was czy ASO mi to naprawi czy będę musiał kupić nowy sterownik silnika?oraz czy jezeli nic nie będę z tym robił tylko jeździł i jeździł to czy z czasem nie zrobi się jakaś bieda?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Czw Lip 28, 2011 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę ,że wszystko się da zrobić.
Zapodaj temat na elektrodzie tam ci powinni pomóc.
_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kobys
*
*


Dołączył: Jun 19, 2011
Posty: 309
Skąd: Mszczonów

PostWysłany: Nie Lip 31, 2011 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolego, stalo sie tak, bo albo byl krecony licznik, co jest prawdopodobne lub opony sa niewymiarowe i oszukuja, ja tak mialem u siebie, przejechalem 100km a faktycznie zrobilem 115km ale opony mialem 33cale
_________________
chrysler town&country 1997r 3.8, jasna skórka i fajnie się śmiga z rodzinką, jeep ...się utopił, ford sprzedany ale jest primera na wypasie plus szukam znowu JEEPA szerokiego SmileSmile do zabawy... 
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nivek
*
*


Dołączył: Nov 06, 2010
Posty: 114
Skąd: Łomża, '07 Chrysler 300C SRT-8 -był '98 Mercedes-Benz E55 AMG

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nic nie bylo krecone. sam zapalilem kontrolke silnika bo niechcacy wyzerowalem przebieg w PCMie testerem diagnostycznym.serwis uratowal na szczescie sytuacje,wiec zamykam temat bo problem rozwiazany.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group