www.asu.pl :: Zobacz temat - Uczciwy sprzedawca
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Uczciwy sprzedawca

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 22:42    Temat postu: Uczciwy sprzedawca Odpowiedz z cytatem

http://motoallegro.pl/ford-explorer-i1699094230.html

1390 wyświetleń, spory przebieg, brak przeglądu i w użyciu. No jakbym szukał auta, to właśnie od tego bym zaczął... to perełka wśród polskich igiełek.
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Czw Lip 14, 2011 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale co ma wspolnego ilosc wyswietlen z tym czy jest uczciwy sprzedawca czy nie:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Pią Lip 15, 2011 0:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie napisałem że ma coś wspólnego ale jako ciekawostkę. Zauważ, że nawet po podaniu przebiegu i kiepskiego stanu technicznego, wyświetleń jest dużo. Nie oznacza to, że się sprzeda, ale jednak ludzie się interesują.
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
funkykoval
*
*


Dołączył: Aug 22, 2010
Posty: 111

PostWysłany: Pią Lip 15, 2011 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedy sprzedawalem moj poprzedni (10 letni) wozek z przebiegiem 211kkm na pytanie dlaczego taki duzy przebieg odpowiadalem, ze moge licznik ustawic wedle zyczenia i preferencji.

Owe auto, w swojej kategori, mialo taki przebieg jako jedyne - reszta 10 latkow srednio o 80kkm mniej...

Sprzedalem auto w przeciagu 2tyg od pojawienia sie ogloszenia.

Ludzie dobrze wiedza, ze liczniki sa krecone ale spora ich czesc chce sie ludzic, ze to wlasnie oni nabyli auto po staruszku z Berlina ktory, przez 10 lat, jezdzil raz w tyg na msze..
_________________
pozdrav
T&C 3.8 2008
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Pią Lip 15, 2011 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój voyek poszedł z licznikowym ok. 230kkm, autko miało 12 lat. Jak ktoś prześledzi moje posty tutaj, łatwo znajdzie prawdziwy przebieg, nie ukrywałem go. Kupiłem auto z przekręconym licznikiem i sprawdziłem w aso ile. Kupujący mi się spytał czy auto ma 300kkm, odpowiedziałem, tak troszkę ponad 300kkm. Kupił, odjechał i mam nadzieję, że się z niego cieszył, a może cieszy dalej. Sprzedawał się ok 3-4 dni:)
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
bodek1968
*
*


Dołączył: May 23, 2010
Posty: 241
Skąd: Wyspa Uznam

PostWysłany: Pią Lip 15, 2011 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć.
Większośc przebiegów w starych autach jest wydumana przez sprzedawców a ludziska na własne życzenie chcą sie oszukiwać.Jak kupowałem swojego 20-letniego PTS-a to nie łudziłem sie ,że będzie miał mały przebieg.I tak było-410 tys km przez te lata to raczej normalne.Interesował mnie stan silnika i skrzyni.Znajomy mechanik robiący w "amerykanach" od 15 lat ,posłuchał pracy silnika i stwierdził krótko:nawet sie nie zastanawiaj.mało który "europejczyk" po takim przebiegu nadaje sie jeszcze do jazdy".Coś w tym jednak jest bo skubaniec "chodzi" na półsyntetyku i ani myśli wpierniczac olej.
_________________
Pontiac Trans Sport 3.1/91 - biały z "kaloryferem" i czarnym dachem czyli to co tygrysy lubią najbardziej Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Pią Lip 15, 2011 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja 3 tyg temu sprzedalem brata renowke R19 z przebiegiem cos kolo 270kkm na liczniku (oryginalnym), z dosc mocnymi sladami korozji - mimo to w nienagannym stanie technicznym. sprzedawala sie 2 dni, kupil ja pierwszy ogladajacy, cena byla normalna "rynkowa" Wink tak ze czasem mozna trafic zarowno prawdziwy opis jak i normalnego kupujacego Smile
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
bodek1968
*
*


Dołączył: May 23, 2010
Posty: 241
Skąd: Wyspa Uznam

PostWysłany: Sob Lip 23, 2011 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małą errata do przebiegu mojego "pączka".Nie 410 tys a 450 tys.
Sorry,ale musiałem,nie mogłem się powstrzymać. Smile Oby tak dalej.
_________________
Pontiac Trans Sport 3.1/91 - biały z "kaloryferem" i czarnym dachem czyli to co tygrysy lubią najbardziej Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Nie Lip 24, 2011 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja swoja rozbita mazde tribute 2001 rok 3 litry sprzedałem w trzy minuty po wystawieniu na allegro, autko bylo po rozbiciu i zalozone byly nowe elementy od anglika: maska,zderzak,drzwi lewe przednie,drzwi lewe tylne, blotnik lewy=elementy byly te w nieco innym odcieniu i do autka dokladalem lewa przednia ćwiartkę (w wypadku uległo przednie poszycie pod blotnikiem)
autko było jeżdzace
sprzedałem w trzy minuty jak wystawiłem, nakrecone cos kolo 200tys juz nie pamiętam, dla mnie to był szok=wstawiłem na allegro,zobaczyłem jak wygląda ogłoszenie, ide po kawę do kuchni wracam i drę ryja do żony SPRZEDANA a ona no co ty se jaja robisz a ja popatrz i za chwilę telefon, kiedy i jak można przyjechać po auto?

wszystko kwestia ceny


By krzycho1978 at 2011-07-24


By krzycho1978 at 2011-07-24
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mysiauek
*
*


Dołączył: May 02, 2007
Posty: 630
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pon Sie 08, 2011 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzycho1978 napisał:

sprzedałem w trzy minuty jak wystawiłem, nakrecone cos kolo 200tys juz nie pamiętam, dla mnie to był szok=wstawiłem na allegro,zobaczyłem jak wygląda ogłoszenie, ide po kawę do kuchni wracam i drę ryja do żony SPRZEDANA a ona no co ty se jaja robisz a ja popatrz i za chwilę telefon, kiedy i jak można przyjechać po auto?


Wystawiałem mojego trzaśniętego sejaka, który stał pod Nowym Targiem.
myślę sobie: najpierw wystawię ogłoszenie a potem dodam fotki... zanim dodałem fotki zadzwoniło trzech gości, że już jadą go oglądać do NTa ża ich koledzy jadąz pieniędzmi i żebym czekał... Po 10 minutach wyłączyłem komórkę i dałem wiadomość: jutro tu i tu zapraszam zainteresowanych z gotówką... przyjchało +/- 15 osób, prawie wszyscy się znali i po szybkiej licytacji autko zostało sprzedane...
Facet, który go kupił naet go nie widział poza dwoma zdjęciami.
_________________
entuzjasta... bo nie mam już amerykańca ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group