www.asu.pl :: Zobacz temat - Chrysler Vision - padł rozrząd
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chrysler Vision - padł rozrząd

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> opolskie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Kirjeelejson
*
*


Dołączył: Jun 16, 2011
Posty: 1

PostWysłany: Czw Cze 16, 2011 12:51    Temat postu: Chrysler Vision - padł rozrząd Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich miłośników aut amerykańskich.
Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Chrysler'a Vision, kapitalne auto jeśli się o nie dba, mi niestety brakło czasu więc jestem tu... po prośbie...
Przeglądałem forum jednak nie mogę znaleźć tematu więc zakładam nowy.
Potrzebuję fachowej pomocy ponieważ nie mam już sił i kasy na domorosłych i wszystkowiedzących fachmanów z "usterki".
Nawalił rozrząd - rozsypał się w trakcie jazdy, miałem go wymienić zaraz po zakupie ale zawsze mówiłem "jutro" no i mam.
Szukam książki serwisowej i rozrządu do mojej "Małej".
I jeszcze jedno pytanie: słyszałem, że ten silnik jest bezkolizyjny - czy to prawda?
Z góry wielkie dzięki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Czw Cze 16, 2011 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>Nawali³ rozrz±d - rozsypa³ siê w trakcie jazdy, mia³em go wymieniæ >zaraz po zakupie ale zawsze mówi³em "jutro" no i mam.
>Szukam ksi±¿ki serwisowej i rozrz±du do mojej "Ma³ej".

rozrzad w visio jest dosc prosty. na kolach walkow rozrzadu masz znaki, musza sie one miescic miedzy znakami nabitymi na aluminiowej obudowie rozrzadu


oraz znak na kole walu korbowego musi sie pokryc ze "swoim" znakiem na obudowie



Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

jedyna "ciekawostka" jest hydrauliczny napinacz - po jego zdemontowaniu musisz go scisnac powoli w imadle i nastepnie zablokowac poprzez otworek jakims twardym pretem (ja uzylem klucza imbusowego - ale numeru ci nei podam bo nie pamietam- cos srednicy max2mm)

>I jeszcze jedno pytanie: s³ysza³em, ¿e ten silnik >jest bezkolizyjny - czy to prawda?

wedle moich informacji jest bezkolizyjny, choc zrodla podaja ze jest kolizyjny Wink
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Stasheck
*
*


Dołączył: Mar 03, 2007
Posty: 451
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest bezkolizyjny, ale coś się ponoć może pogiąć - niby logiczne, ta energia musi gdzieś znaleźć ujście. Spotkałem się nawet ze zdaniem, że panewki mogą od tego strzelić, ale nie bijcie jeśli nieprawda - mechanikiem to ja nie jestem.
_________________
Dodge Intrepid 3,2l ES '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> opolskie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group