www.asu.pl :: Zobacz temat - Tylna szyba
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tylna szyba

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Benek
*
*


Dołączył: Jun 22, 2006
Posty: 693
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Cze 11, 2011 12:41    Temat postu: Tylna szyba Odpowiedz z cytatem

Nie da się ukryć, że z własnej głupoty i pośpiechu wczoraj wieczorem rozbiłem sobie tylną szybę, a jutro wyjeżdżamy do Chorwacji. Możecie sobie Koledzy wyobrazić co działo się w domu Sad Evil or Very Mad Crying or Very sad
Tak więc dziś od rana trwało poszukiwanie. Największy i ponoć najlepszy sprzedawca i montażysta szyb samochodowych na Lubelszczyźnie powiedział abym zapomniał o szybie do mojego samochodu. Usunąłem szkło zostawiając sam klej, abym w najgorszym wypadku mógł wyciąć odpowiedni kształt ze sklejki i jakoś przymocować na czas wyjazdu. No ale chyba cudem w jednej z mniejszych firm mieli szybę od Sintry używaną tyle,że białą. Pojechałem na montaż. Gdybym miał broń to chyba bym ich po wystrzelał za to jak tę szybę wkleili. Otóż pousuwali dystanse, które sprawiają, że powierzchnia szyby stycznie przechodzi w kształt tylnych drzwi. Efektem tego było zbyt mocne wgłębienie się w bryłę drzwi i dotykanie szkła do lakieru.
Po krótkim "opr" zrobili po mojemu, choć ciągle gadali, że "tak" się nie robi.
Całość mnie kosztowała 530 LPN, gwarancja na montaż (szczelność klejenia) i sporo nerwów.
_________________
Chevrolet Trans Sport 3,4L V6 '01r,
Oldsmobil Silhouette 3.4L V6 '00r, Gazowany u Luky'ego
[IMG]http://images62.fotosik.pl/809/1b6d041f3d165805m.jpg[/IMG]
www.youtube.com/watch?v
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zereb
*
*


Dołączył: Aug 29, 2010
Posty: 337
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Nie Cze 12, 2011 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod poznaniem jest gościu co zajmuje się tylko sintrami. Brałem od niego silnik do firmowej sintry. Na podwórku miał ich chyba z 15
_________________
Chrysler T&C AWD 3.8LPG 1998r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group