www.asu.pl :: Zobacz temat - Kieronica i układ skrętny.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kieronica i układ skrętny.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
demon79
*
*


Dołączył: May 19, 2011
Posty: 48
Skąd: Voyager 3.3 96r.

PostWysłany: Pon Cze 13, 2011 12:39    Temat postu: Kieronica i układ skrętny. Odpowiedz z cytatem

Witam Panowie
Wiec mam taki mały przypadek.
Skręt kierownicy znacznie odstaje od pionu. Nic w tym dziwnego gdyby nie to że jak ją ustawie na prosto, to bardzo ściąga na prawo. Każdy i tak samo jak ja powiedział by że to zbieżność, ale nie do końca, wymienione opony i zbieżność sprawdzona. Podczas zbieżności zawsze się ma tą kierownice prosto i miałem ja też. Gadam z mechanikiem, to aż się musiał przejechać i na razie nie ma czasu. A pewnego dnia podczas manewru czułem jak skręcając kierownicą coś się przesunęło i od tego momentu tak mam. Teraz pytanie co to.....???!?!!!?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Cze 13, 2011 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze ci sie maglownica przesunela-jest mocowana do nawozia na gumach,te gumy lubia byc przylane olejem-moze rozmiekly i sie przeunela. troche to malo prawdopodbne bo zabezpieczaja to kryzy na maglownicy ale...cuda sie zdarzaja.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group