www.asu.pl :: Zobacz temat - Przeróbka Voyagera na 8 osób
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przeróbka Voyagera na 8 osób

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
remiq
*
*


Dołączył: Aug 01, 2005
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sie 12, 2005 15:52    Temat postu: Przeróbka Voyagera na 8 osób Odpowiedz z cytatem

Widziałem raz Grand Voyagera przerobionego na 8 osób. Właściciel kupił oryginalną 3 osobową, tylną ławkę i wstawił ją zamiast środkowej dwuosobowej. Uzyskał też wpis odpowiedni do dowodu rejestracyjnego. Mówi, że przy wchodzeniu wystarczy położenie oparcia środkowego rzędu. Tylko, że on ma Granada ! Ciekawe czy taka operacja udałaby się w zwykłym Voyager'ze lub Windstar'ze ? Czekam na Wasze opinie na ten temat, bo pzrymierzam się do kupna "amerykana", ale pod jednym warunkiem: musi być ośmio osobowy.

remiq
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cZyNo
*
*


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 233

PostWysłany: Sob Sie 13, 2005 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta kanapa z tyłu to sie nadaje dla 3 osób, ale rozmiarów dziecinnych Very Happy - skrajne osoby spadają na boki Very Happy (jeśli nie całe odoby, to co najmniej połowa ich pupska)
Voyager (mały) ma ładowność większą niż Grand, więc w nim wydaję sie zasadniejsze wykonanie takiej przeróbki, choć wygoda żadna. Na 8 osób lepszy będzie bus typu Vito lub inny ludowy germaniec.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
fakir84
*
*


Dołączył: Mar 26, 2005
Posty: 10
Skąd: świdnica

PostWysłany: Nie Sie 14, 2005 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witajcie, ja mam krótkiego voyagera zarejestrowanego na 8 osób i mam dwie ławki trzy osobowe, no i nie trzeba żadnych przeróbek robić bo uchwyty w podłodze są już przystosowane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group