www.asu.pl :: Zobacz temat - SKRZYNIA TOWN&COUNTRY 2003
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

SKRZYNIA TOWN&COUNTRY 2003

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
piotr2011
*
*


Dołączył: May 04, 2011
Posty: 1

PostWysłany: Sro Maj 04, 2011 18:50    Temat postu: SKRZYNIA TOWN&COUNTRY 2003 Odpowiedz z cytatem

WITAM, mam chryslera town&country 2003 r poj 3,8 i mam problem ze skrzynią biegów tzn: gdy skrzynia przy zwalnianiu do prędkości 50 km/h zrzuca bieg z 3 na 2 bieg to normalne , ale jest to bardzo odczówalne , ponieważ jest czuć takie tąpnięcie . Czy ktoś moze wi co to jest ? Byłem w warsztanie gdzie naprawiają niby skrzynie biegów automateczne w Konstantynowie Łódzkie na ul. Jana Pawła II 26 , ale oni to zwykli krętacze , tylko wyciągli kasę i jest tak jak było !!! Tak wogóle to przestrzegam przed tym warsztatem w Konstantynowie Łódzkie na ul. Jana Pawła II 26 już nie jednego przekręcili , a samochody stoją całymi tygodniami nic nie robią , na koniec coś tam wymyslą biorą dużą kasę i skrzynia jakbyła uszkodzona tak jest !!!! ALE CZYM MOŻE ,PODPOWIEDZIEĆ CO TO MOŻE BYĆ Z TĄ SKRZYNIĄ BIEGÓW???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Czw Maj 05, 2011 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czytac dzialu SKRZYNIE sie nie chce?,podobnych tematow bylo b.wiele.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group