www.asu.pl :: Zobacz temat - Szyby i kratka nawiewu - Chevy Cavalier, Buick Skyhawk, itp.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szyby i kratka nawiewu - Chevy Cavalier, Buick Skyhawk, itp.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Jendrek
*
*


Dołączył: Aug 21, 2007
Posty: 3

PostWysłany: Nie Mar 27, 2011 18:09    Temat postu: Szyby i kratka nawiewu - Chevy Cavalier, Buick Skyhawk, itp. Odpowiedz z cytatem

Witam!
Poszukuję dwóch rzeczy do mojego Cavaliera.
1. Szyby przednie. Od 2 lat szukam szyb do Cheviego, mam wstawione szyby z Ascony, które mimo, że mają ten sam kształt, to już sposób mocowania ramienia do otwierania okien jest inny.
Przeglądając zdjęcia z tanimi autami dla ludu zza oceanu z koncernu GM wydaje mi się, że używali tych samych szyb w wielu różnych sedanach z tego okresu.
Jeśli ktoś by miał takie szyby, lub wiedział gdzie mogę takie dostać - proszę o kontakt Wink Najlepiej województwo lubelskie lub okolice Warszawy.





2. Kratka do nawiewu - czarna, niepołamana - ma ktoś coś takiego?


Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pcbird
*
*


Dołączył: Sep 27, 2007
Posty: 196

PostWysłany: Pon Kwi 18, 2011 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam na placu do rozbiórki pontiaca sunbird 88 i kratki są chyba te same
_________________
dodge intrepid 96 coupe 3,5l, mustang II 76 5.0, buick riviera 95 3.8sc, buick century estate 90 3,3, taurus 96 wagon, buick regal coupe 3,1 1990, Packard Clipper 1952, oldsmobile alero 2001, buick regal 2003 3,8, Pts 1993 3,8
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group