www.asu.pl :: Zobacz temat - Potrzebuje życzliwości Town Cara, Victori, grand Marquisa
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Potrzebuje życzliwości Town Cara, Victori, grand Marquisa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> dolnośląskie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Marek_rd
*
*


Dołączył: Jan 09, 2011
Posty: 13
Skąd: Wałbrzych - Wrocław

PostWysłany: Sro Mar 23, 2011 12:22    Temat postu: Potrzebuje życzliwości Town Cara, Victori, grand Marquisa Odpowiedz z cytatem

Witam mam strsznie denerwującu problem w aucie odnosnie ładowania nie chce już pakować wiecej pieniedzy w mechaników co mi mówia każdy co innego. Moim zdaniem jest to wina alternatora,
Tak więc moje pytanie jest następujące Czy ktoś z wrocławia ew, z okolic posiada Town cara, Victorie albo Marquisa z rocznika 98-03 i byłby na tyle dobry i pozwolił by na chwile (10 min) pożyczyć alternator zapłace za paliwo i postawie flaszke za to tylko błagam niech mi ktoś pomoże. Sad
_________________
Mercury Grand Marquis LS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Czw Mar 24, 2011 3:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisz coś więcej ,bo byc może nie będziesz musiał pożyczac alternatora.
_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marek_rd
*
*


Dołączył: Jan 09, 2011
Posty: 13
Skąd: Wałbrzych - Wrocław

PostWysłany: Czw Mar 24, 2011 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przychodze do auta odpalam nie ma ładowania pochodzi troche cyk i jest ładowanie czasami odpale i ładowanie już jest norlanie. Szcotki są nowe więc nie problem w tym że sie zawieszają, zostają opcje diody, komputer, zimy lut. Tylko najgorsze jest to ze do mnie mówia, żebym przyjechał jak nie ma ładowania a nie da rady bo jak już gdzieś dojade to ładowanie już jest.
_________________
Mercury Grand Marquis LS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasa
*
*


Dołączył: Jul 10, 2010
Posty: 158
Skąd: Tychy

PostWysłany: Czw Mar 24, 2011 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mase masz wszędzie dobrze podłączoną?
Ostatnio u kolegi w Omedze podobnie się działo i winnym okazała sie zła masa na silniku .
_________________
Chrysler Cirrus 2.5 V6 / Fiat Marea 1.6 .Wcześniej 14 innych mniej lub bardziej udanych samochodów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hodik
*
*


Dołączył: May 12, 2010
Posty: 44
Skąd: Wrocław( Tel: 661-219-855 )

PostWysłany: Czw Mar 24, 2011 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj, mam do Wro, ok 50km - jestem z Sycowa i śmigam Town Car'em z 99r.
Silniki mamy te same bo 4.6 i podmiana alternatora była by możliwa - tylko jak jestem w stanie Ci pomóc ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marek_rd
*
*


Dołączył: Jan 09, 2011
Posty: 13
Skąd: Wałbrzych - Wrocław

PostWysłany: Czw Mar 24, 2011 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem tak jak przyjade do ciebie to bedzie po wszystkim bo będę miał ładowanie. Jeżeli miał byś troche czasu podjechać do mnie do garażu i na miejscu to ogarnąć to był bym wielce wdzięczny oczywiście za benzyne zwróce i jakaś flaszke postawie no nie ma nic za darmo Smile silniki i cały osprzęt ten sam dlatego bardzo mi na tym zależy.
_________________
Mercury Grand Marquis LS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hodik
*
*


Dołączył: May 12, 2010
Posty: 44
Skąd: Wrocław( Tel: 661-219-855 )

PostWysłany: Czw Mar 24, 2011 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem wiem, że ten sam bo znam się trochę na tym silniku ( z tatą żeśmy kolektor w nim wymieniali sami ) i ogólnie bawiliśmy się już trochę w mechaników, możemy się umówić jakoś, tylko pytanie czy masz zestaw jakiś kluczy + miejsce gdzie możemy się pobawić z przekładaniem alternatora ? Very Happy Przy okazji zapraszam na www.lincolntowncar.pl - W końcu też masz prawie town car'a ?:>
_________________
Olds Cutlass 79' 305ci

"THE DIFFERENCE BETWEEN A MAN AND A BOY IS 4 CYLINDERS"

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marek_rd
*
*


Dołączył: Jan 09, 2011
Posty: 13
Skąd: Wałbrzych - Wrocław

PostWysłany: Pią Mar 25, 2011 1:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wszystko mam w w garażu więc sie to ogarnie:) alternator ściągałem z 10 razy więc mam to obcykane Very Happy ściąganie reszty osprzętu też więc problemów nie przewiduje:) Jak byś miał czas to dla mnie bez różnicy kiedy byle by nie jutro i w sobote do południa bo musze wyjechać. Z resztą chetnie bym zobaczył tow cara bo zawsze chciałem miec i w sumie dalej chce Smile
_________________
Mercury Grand Marquis LS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Pią Mar 25, 2011 5:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten alternator nie jest kontrolowany komputerem.Ma wewnetrzny regulator napiecia.To ta plastikowa czesc razem z gniazdkiem ,gdzie sie wklada wtyczke z kabelkami. Wadliwy regulator moze dawac takie objawy.Ponadto dokladnie sprawdz ,czy dwie dolne sruby mocujace alternator do silnika sa dokrecone.Sa to jedyne sruby zapewniajace mase.Bo u gory przeciez alternator jest przykrecony do widelek z blachy ktore sa przykrecone do plastikowego kolektora.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marek_rd
*
*


Dołączył: Jan 09, 2011
Posty: 13
Skąd: Wałbrzych - Wrocław

PostWysłany: Pią Mar 25, 2011 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarkSeven - Śruby są przykręcone w innym wypadku by latał alternator bo na widełkach sie nie utrzyma ale sprawdze jeszcze Smile regulator wyciagałem i chciałem kupic alee... i tutaj normlana rzecz "nie ma" to sobie szczotki w nim wymieniłem za 6 zł Smile Po za tym regulator walniety daje znac w czasie jazdy takze a u mnie tylko na zimnym, jest opcja diody, komputer zimny lut.

hodik - Jak byś dał rade do mnie przyjechać to już chociaż bym coś wiedział czy sprawa jest w alternatorze czy dalej trzeba szukac w komputerze

Korzystając jeszcze z faktu, że posiadacie te same auta to mam pytanie!
Jade sobie norlanie i dochodzi do pewnego zakresu obrotów ( nie wiem jakich bo nie mam obrotomierza, mam digital) np 80 km\h na overdrive i coś sobie piszczy jak by z prawej strony kolumny kierownicy, ale to nie wszytsko odpuszczam gaz i tutaj niespodzianka ! nie wysprzegla tylko zostaje na tych obrotach przez chwile i odpuszcza. Na początku myślałem, że coś ze skrzynia ale troche pojeździłem po tych warsztatach i powiedzieli "raczej nie" Poźniej miałem sytuacje że zblokowało się i nie odpuściło, no to się zatrzymałem i dalej chodził na jakis tam wyższych obrotach nawet na Parkingu, zgasiłem, odpaliłem i normlanie działa.
Może przepustnica sie przycina, silnik krokowy nie mam pojecia
_________________
Mercury Grand Marquis LS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hodik
*
*


Dołączył: May 12, 2010
Posty: 44
Skąd: Wrocław( Tel: 661-219-855 )

PostWysłany: Pią Mar 25, 2011 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może być przepustnica, lepiej żeby to nie krokowy bo żeby go wymienić to masakra jakaś Smile Ja mam Komputer do naszych samochodów, to wezmę i się podłączy go przy okazji i zobaczymy jakie błędy mu wychodzą - Pasuje ? Możemy się spotkać w przyszłym tygodniu ( najlepiej w właśnie od pon-piątku ) tylko dobrze by było spotkać się w fajną pogodę, żeby w deszczu nie stać.
_________________
Olds Cutlass 79' 305ci

"THE DIFFERENCE BETWEEN A MAN AND A BOY IS 4 CYLINDERS"

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marek_rd
*
*


Dołączył: Jan 09, 2011
Posty: 13
Skąd: Wałbrzych - Wrocław

PostWysłany: Pią Mar 25, 2011 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie bez różnicy kiedy, auto stoi w garażu podziemnym więc miesca jest pełno prąd woda wsyztsko jest i nie bedzie padać nam na głowę co ważniejsze nie bedzie padać na auta Smile na komputerze wychodzi tyle że nie ma napięcia na cylindrze E czyli 5 cyl. reszta ok niby, co do krokowca to wczoraj go zakładałem bo go czysciłem troche, nie ma problemu żadnego zeby go wyciągnąć. Tak więc dla mnie bez różnicy kiedy i tak będze zadowolony Smile
_________________
Mercury Grand Marquis LS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> dolnośląskie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group