www.asu.pl :: Zobacz temat - Jaki olej do skrzyni automatycznej chevrolet Trans Sport 3,4
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki olej do skrzyni automatycznej chevrolet Trans Sport 3,4

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
posnyliw
*
*


Dołączył: Sep 11, 2012
Posty: 5

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2012 18:03    Temat postu: Jaki olej do skrzyni automatycznej chevrolet Trans Sport 3,4 Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.

Jestem od niedawna posiadaczem Chevroleta Trans Sporta z 2000r 3,4 V6 i mam takie pytanie jaki olej należy zalać do skrzyni i co ile się taki olej wymienia?

Mam również pytanie co może być przyczyną nie działania otwierania/zamykania elektrycznego drzwi bocznych przesuwnych i czy ktoś posiada schemat i opis po polsku skrzynki bezpieczników?

Pozderawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert_Belgia
*
*


Dołączył: Nov 01, 2008
Posty: 539
Skąd: Belgia

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2012 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odlacz akumulator na minute, drzwi powinny potem dzialac, nie raz trzeba zrobic tak dwa razy....maly reset sie zrobi Smile
_________________
 chevrolet impala 3.4V6 2004
 BMW E90 2006 2.0 Diesel automat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2012 8:38    Temat postu: Re: Jaki olej do skrzyni automatycznej chevrolet Trans Sport Odpowiedz z cytatem

posnyliw napisał:
Witam wszystkich.

Jestem od niedawna posiadaczem Chevroleta Trans Sporta z 2000r 3,4 V6 i mam takie pytanie jaki olej należy zalać do skrzyni i co ile się taki olej wymienia?



dokladnie taki jak masz oznaczenie na korku wlewu oleju. wymiana max co 10k lub co roku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2012 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Harry! widze ze sie jeszcze dobrze nie przebudziles z rana po burzliwej nocy ..... Koledze chodzi o skrzynie. troche to bedzie klopotliwe dobrac olej doslownie w/g nazwy na bagnecie ,bo oryginalny Dexron III jest juz nieosiagalny - zostal praktycznie wycofany i zastapiony przez Dexron VI - ulepszony i specjalnie przygotowany do starszych aut tez.. Chyba ze masz juz wielki przebieg i wycieki - to wtedy najodpowiedniejszy jest ATF typu HighMileage , np. Valvoline MaxLife. Wymiana w warunkach jazdy w polsce (niska srednia predkosc pojazdow) zalecana co 30 - 40 tys.km.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2012 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarkSeven napisał:
Harry! widze ze sie jeszcze dobrze nie przebudziles z rana po burzliwej nocy ..... Koledze chodzi o skrzynie. .


Wink

http://www.youtube.com/watch?v=3kSm1l7ITeE

Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
posnyliw
*
*


Dołączył: Sep 11, 2012
Posty: 5

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2012 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety odłączenie akumulatora w niczym nie pomogło, może ktoś wie co może być przyczyna nie działania elektryki bocznych drzwi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group