www.asu.pl :: Zobacz temat - UWAGA USTERKA - partacz wrocław rakowa
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

UWAGA USTERKA - partacz wrocław rakowa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
pieknykrzysio
*
*


Dołączył: Mar 04, 2012
Posty: 40
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2012 18:19    Temat postu: UWAGA USTERKA - partacz wrocław rakowa Odpowiedz z cytatem

oto zlepek fragmentów rozmów z partaczem - ku przestrodze gdyby ktoś pomyślał o chęci naprawy czegokolwiek u niego...

http://www.youtube.com/watch?v=1wZISsmReZI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pieknykrzysio
*
*


Dołączył: Mar 04, 2012
Posty: 40
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2012 18:23    Temat postu: UWAGA USTERKA - kontynuacja Odpowiedz z cytatem

i odbiór po roku stania

http://www.youtube.com/watch?v=CmRd9CHPrVA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
paulinedi
*
*


Dołączył: Aug 30, 2010
Posty: 92
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2012 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przez nich straciłem jakieś 10000zł
postawiłem u nich auto z walnięta skrzynią i oddali mi ją niekompletną w cześciach. wiec zacząłem sciagać części ze stanów i tak popłynąłem na kasie ze interes okazał się nieopłacalny i tak auto poszło na części szkoda gadać omijać szerokim łukiem!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
pieknykrzysio
*
*


Dołączył: Mar 04, 2012
Posty: 40
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2012 19:57    Temat postu: omijać? Deportacja na białoruś z utratą mienia na ter. RP Odpowiedz z cytatem

no to u mnie to samo, tylko cwelowi nie wyszło, a ja popłynąłem 8000 zł za drugą skrzynię, przekładkę, olej i sprawdzenie stanu auta po roku stania u idioty. Mam już przygotowany pozew o zwrot tej kwoty, dobrze że nagrywałem rozmowy, bo cieńko by było udowodnić, mało tego, mam też ujęcie na filmiku jak funkcj. pol. mówi że u niego non stop są interwencję, także uprzedzam żeby zawsze nagrywać rozmowy przy kontakcie z kimkolwiek z B&P AUTO-PARTS SERWIS SAMOCHODÓW AMERYKAŃSKICH Wrocław Rakowa 38A. Z imienia i nazwiska trzeba partacza i nieuka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group