www.asu.pl :: Zobacz temat - Zmiana rozstawu - śruby pływające
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmiana rozstawu - śruby pływające

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
islandclaws
*
*


Dołączył: Feb 01, 2012
Posty: 47
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sie 17, 2012 10:01    Temat postu: Zmiana rozstawu - śruby pływające Odpowiedz z cytatem

zamierzam zmienić felgi w Deville '91, bo te, na których kupiłem, to raz, że trochę za duże, dwa, że jak dla mnie troche cygańsko-murzyńskie.

felg z rozstawem 5x115 raczej nieurodzaj w Polsce, a sprowadzać ze względu na wagę nie planuję. dystansów też wolałbym uniknąć. słyszałem o śrubach pływających, przy których można zastosować felgi z różnicą do 2mm. pomyślałem, że można spróbować z rozstawem 5x114,3, których na rynku zatrzęsienie. pytanie tylko, czy to dobry i bezpieczny pomysł, czy kolejny patent Pana Miecia.

pytanie nieaktualne w przypadku, gdyby ktoś miał do opchnięcia ładne felgi w moim rozstawie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Pią Sie 17, 2012 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego dystansów chcesz unikać ? Ja dorobiłem z rozstawu 5x115 na 5x120 a tak po za tym u Ciebie wychodzą szpilki z piasty czy masz na śruby ?
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
hudy751
*
*


Dołączył: Jul 31, 2011
Posty: 19
Skąd: CZ-WA

PostWysłany: Pią Sie 17, 2012 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj raczej bym się bał bo ta śruba będzie cieńsza chociaż jeździłem vojkiem na trzech szpilkach w tyle przez rok i nic się nie stało, ale niech wypowiedzą się mądrzejsi Question Question
_________________
Suzuki DR650 RS 90r   Voyager 96 3,3 BG<br>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Czw Sie 23, 2012 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sruby plywajace sa oryginalnie zastosowane w nowym fiacie scudo wiec raczej musza byc bezpieczne..z tym ze to dosc drogi interes ;/
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
islandclaws
*
*


Dołączył: Feb 01, 2012
Posty: 47
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2012 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zwierzak napisał:
Dlaczego dystansów chcesz unikać ? Ja dorobiłem z rozstawu 5x115 na 5x120 a tak po za tym u Ciebie wychodzą szpilki z piasty czy masz na śruby ?


no właśnie nie wiem dlaczego, po prostu nigdy nie nie miałem potrzeby z nich korzystać, wiec kompletnie nie ogarniam tematu.
a wiesz może, kto we Wrocławiu takie dystanse do DeVille'a by mi porządnie wykonał ? znalazłem ładne i tanie felgi z rozstawem 6x139.7.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group