www.asu.pl :: Zobacz temat - potrzebna pomoc
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

potrzebna pomoc

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> dolnośląskie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
paulinedi
*
*


Dołączył: Aug 30, 2010
Posty: 92
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Sie 11, 2012 13:05    Temat postu: potrzebna pomoc Odpowiedz z cytatem

Witam,
jak pewnie część z Was wie mam Regala z którym miewam nielada kłopoty.
Jutro w niedzielę przyjadę nim wreszcie do Wrocławia więc będę mógł w nim grzebać ile dnia mi wystarczy więc wreszcie prace będą mogły posuwać się systematycznie do przodu.

Niestety po rozmowie ze Zwierzakiem okazuje się że mam walniętą uszczelkę pod głowicą więc będę musiał ją wymienić. Oczywiście nie mam tak dużego doświadczenia jak Wy więc liczę od Was chłopaki że udzielicie mi cennych uwag i informacji co do wymiany. A nie chcę oddawać auta do warsztatu bo niestety finanse mi na to nie pozwalają a i tak koszt uszczelek góry silnika swoje niestety kosztuje. Czego nie mam na pewno a przydał by się to klucz dynamometryczny bo bez niego się raczej nie obejdzie i tu od razu pytanie czy ktoś z Was jest posiadaczem takowego i czy istniała by szansaz niego skorzystać?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sob Sie 11, 2012 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak znajdę czas to chętnie pobawię się zwłaszcza kabelkami
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
paulinedi
*
*


Dołączył: Aug 30, 2010
Posty: 92
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Sie 11, 2012 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i dupa przy próbie przejstawienia dziś auta nie mogłem go odpalić a w zbiorniczku wyrównawczym od razu bulgotała woda więc pewnie wali mi ciśnienie od razu w układ chłodzący a świece się zalewają/nie ma kompresji

w związku z czym auto zostaje w Ostrowie Wlkp.
i znów praca na odległość
kupię jutro wszelakie uszczelki i znów remont :/

pewnie z wygwizdaną uszczelką jazda z Łodzi do Ostrowa (100 km) mogła mi pokrzywić blok i głowice? tylko nie wyobrażam sobie jak splanować blok...

szlak!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Nie Sie 12, 2012 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co chyba lepiej będzie wziąć te lawetę lub ugadać się z kimś bo na odległość to faktycznie niewiele się zrobi a zawsze ktoś może tutaj na miejscu podjechać i pomóc. Po za tym te dojazdy z Wrocławia to chyba spokojnie już przekroczyłeś koszt wynajmu lawety. Edi pogadaj z Wojtkiem przecie Rafała vette ciągają na dalsze odległości.
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> dolnośląskie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group