www.asu.pl :: Zobacz temat - Padła klima i sterowa. nawiewem Dodge Grand Caravan 2005 3.3
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Padła klima i sterowa. nawiewem Dodge Grand Caravan 2005 3.3

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
pawdem
*
*


Dołączył: Jun 26, 2012
Posty: 24
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pią Cze 29, 2012 9:18    Temat postu: Padła klima i sterowa. nawiewem Dodge Grand Caravan 2005 3.3 Odpowiedz z cytatem

Podczas jazdy zatarło mi się łożysko na sprężarce i spaliło się sprzęgło, podczas tego incydentu nagle przestało mi działać sterowanie nawiewem jak bym pokrętło nie ustawił środek wieje non stop na nogi czy szybę jak ustawie również wieje ale środek się nie wyłącza dmucha bez przerwy, zna ktoś odpowiedź na mój problem? bezpieczniki wszystkie ok.
... 2 dni później...
zregenerowałem sprężarkę, nowa cewka, łożysko, sprzęgło, klima nabita, szczelność ok, wiatrak z klimy się załącza, bezpieczniki ok a klima nie chłodzi i ten nawiew dalej bez zmian wieje środek non stop, może to ma coś wspólnego jedno z drugim, gdzie szukać przyczyny?
... 1 dzień później...
zauważyłem że sprężarka klimy przy włączeni AC się nie włącza jakie powinno dochodzić napięcie do wtyczki sprężarki 12V ? chcę ją sprawdzić na krótko tylko nie chciał bym czegoś spalić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
pawdem
*
*


Dołączył: Jun 26, 2012
Posty: 24
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pią Lip 27, 2012 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

problem rozwiązany, wtyczka wentylatora była zamieniona z wtyczką sprężarki
_________________
Dodge Grand Caravan 3.3 V6 2005 + LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group