www.asu.pl :: Zobacz temat - Podświetlenie wskazówek zegarów Voyager 2.5 CRD 2002 rok
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Podświetlenie wskazówek zegarów Voyager 2.5 CRD 2002 rok

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
pavko82
*
*


Dołączył: May 17, 2012
Posty: 24

PostWysłany: Wto Lip 24, 2012 21:46    Temat postu: Podświetlenie wskazówek zegarów Voyager 2.5 CRD 2002 rok Odpowiedz z cytatem

Witam ostatnio przestały mi się podświetlać na czerwono wskazówki od temperatury silnika i od prędkościomierza. Pozostałe tzn. od obrotomierza i od paliwa świecą się normalnie na czerwono .
1Wiecie może w czym tkwi problem?
2Czy może ktoś z Was miał podobną usterkę ?
3jak ktoś ma tabele bezpieczników tzn rozpiskę które za co odpowiadają to poproszę?
4 i w którym miejscu znajduje się skrzynka bezpieczników ?


dziękuje za odpowiedzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 6:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sie zaroweczka spalila.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
white_dodge_caravan
*
*


Dołączył: Nov 06, 2007
Posty: 126

PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w chryslerze zaroweczka jedna kosztuje okolo 10-20zł za sztuke!!! wymiana jest prosta wyjmujesz licznik i masz powkrecane zarowki. Sa one wlutowywane w mocowanka male wiec nie wymienisz ich domowym sposobem(chyba ze jestes bardzo zawziety). Co do ekonomicznosci tego przedsiewziecia to lepiej kupic uzywany caly licznik(zaluje ze tego nie zrobilem podmienilbym sobie ten z milami) na allegro koszt okolo 100zł i masz tam kilka zaroweczek....no i licznik niz kupowanie tych zaroweczek w chryslerze. Ja sie nie spotkalem nigdzie z nimi indziej.....moze Asu je ma Smile
_________________
jest:Chrysler T&C 01r 3,8L AWD LPG
był:Dodge Caravan 98r 3,0L LPG
"stac mnie na V6 mam lpg" Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te zaroweczki mozna kupic w kazdym rozsadnym sklepie motoryzacyjnym tyle ze bez oprawek. wystarczy wymontowac spalona banke z oprawki,wstawic nowa i po sprawie(wielokrotnie to robilem). mozna tez kupic kompletne zaroweczki na allegro ,a w celu unikniecia przykrych niespodzianek podczas wymieny w/w mozna uzyc diod-bedzie ne zawsze:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
pavko82
*
*


Dołączył: May 17, 2012
Posty: 24

PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok dziękuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
white_dodge_caravan
*
*


Dołączył: Nov 06, 2007
Posty: 126

PostWysłany: Czw Lip 26, 2012 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
te zaroweczki mozna kupic w kazdym rozsadnym sklepie motoryzacyjnym tyle ze bez oprawek. wystarczy wymontowac spalona banke z oprawki,wstawic nowa i po sprawie(wielokrotnie to robilem). mozna tez kupic kompletne zaroweczki na allegro ,a w celu unikniecia przykrych niespodzianek podczas wymieny w/w mozna uzyc diod-bedzie ne zawsze:)


zaroweczki i owszem ale te konkretnie sa wlutowane w mocowanie, jak napisalem jesli ktos ma zawziecie moze poprubowac je wyjac i wlutowac ale ja tym sposobem uszkodzilem jedno mocowanie szlak mnie trafil i kupilem nowa:)
_________________
jest:Chrysler T&C 01r 3,8L AWD LPG
był:Dodge Caravan 98r 3,0L LPG
"stac mnie na V6 mam lpg" Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group