www.asu.pl :: Zobacz temat - Pytanie dotyczące skrzyni. Chrysler T&C 2005 3.8L
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pytanie dotyczące skrzyni. Chrysler T&C 2005 3.8L

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
marcin4m
*
*


Dołączył: Aug 21, 2007
Posty: 32

PostWysłany: Pon Lip 16, 2012 22:31    Temat postu: Pytanie dotyczące skrzyni. Chrysler T&C 2005 3.8L Odpowiedz z cytatem

Pytanie dotyczy rodzaju sprzęgła.
Dostałem środek uszlachetniający do silnika lub skrzyni biegów Panther P52 sport. do testów.
Ale w instrukcji środka napisane jest że nie można go stosować do w bezstopniowych skrzyniach biegów lub cytat "( z wyłączeniem układów z tzw. sprzęgłem wiskozowym)" Czy skrzynia w moim samochodzie posiada takie sprzęgło?
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Lip 16, 2012 23:10    Temat postu: skrzynia Odpowiedz z cytatem

Twoja skrzynia nie ma sprzęgła wiskozowego (ma sprzęgło hydrokinetyczne). Nie jestem pewien czy taki dodatek zwiększy żywotność skrzyni automatycznej.... Confused Jedyne co może przedłużyć żywotność skrzyni A604 to : 1. okresowe wymiany oleju , 2. umięjętna i mało dynamiczna jazda... (tzw. jazda majestatyczna Cool )
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rany boskie czy w tym kraju skończy się kiedyś zasada typu uszlachetniacze itp bo poprawi a może w ogóle skończy się kompletnie zużycie etc. Czytaj co pisze ASU to jest jedyna słuszny uszlachetniacz.
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 11:42    Temat postu: zwierzak Odpowiedz z cytatem

zwierzak a pamiętasz jakim hitem były magnetyzery Laughing

Nakładałeś jeden na przewód paliwowy a drugi na dolot powietrza i już miałeś mniejsze spalanie i większą moc .... Laughing
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marcin4m
*
*


Dołączył: Aug 21, 2007
Posty: 32

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedz. Zastosuje zobaczę najwyżej wymienię olej. Człowiek który mi to podarował jest producentem tego specyfiku znam go osobiście i da się pokroić za skuteczność teko środka. Dostałem także specyfikację tego środka i testy wykonane na różnych uczelniach w Polsce i zagranicą a także opinie kierowców rajdowych. Zobaczę czy faktycznie te rekomendacje to prawda.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group