www.asu.pl :: Zobacz temat - witam wszystkich
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

witam wszystkich

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> śląskie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
jarascl
*
*


Dołączył: Jan 02, 2012
Posty: 101
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Pon Sty 02, 2012 20:26    Temat postu: witam wszystkich Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich jestem ze śląska a dokładnie z Mysłowic od tygodnia poruszam się chryslerem grand voyagerem z 95r. 3,3 se z gazem .
I jestem jak na razie zadowolony chociaż już wymieniłem łączniki stabilizatora i dowiedziałem się co to kluczykowanie...... w każdym razie pozdrawiam wszystkich.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jarascl
*
*


Dołączył: Jan 02, 2012
Posty: 101
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Pią Sty 06, 2012 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TO JESZCZE RAZ JA

mam taki problem ponieważ jest to mój pierwszy amerykaniec i to tak z dużą pojemnością nie wspomnę o tym że pierwszy raz poruszam się automatem ---nie wiem jak to autko prawidłowo powinno się zachowywać na drodze --może znalazł by się ktoś kto ma doświadczenie w tych autkach i mieszka gdzieś w pobliżu --chętnie bym mu dał to autko do przetestowania czy silnik pracuje dobrze , skrzynia itd. , itp. dojadę do kogoś kto mi po prostu doradzi co robić dobrze a czego nie robić

dzięki i pozdrawiam
_________________
plymouth grand voyager 95r 3,3 SE zagazowany (w nowej budzie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kasa
*
*


Dołączył: Jul 10, 2010
Posty: 158
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pią Sty 06, 2012 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ,jestem z Tychów wcześniej przed Cirrusem posiadałem Voyagera 3.3 1995r. Robiłem remont skrzyni ,praktycznie wszystko w nim robiłem.
Służę pomocą
_________________
Chrysler Cirrus 2.5 V6 / Fiat Marea 1.6 .Wcześniej 14 innych mniej lub bardziej udanych samochodów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adam-katowice
*
*


Dołączył: Jan 09, 2011
Posty: 22

PostWysłany: Pią Sty 06, 2012 18:14    Temat postu: pomoc Odpowiedz z cytatem

moge pomóc mieszkam w katowicach koło silesi jutro dysponuje wolnym czasem pozdrawiam Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jarascl
*
*


Dołączył: Jan 02, 2012
Posty: 101
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Pią Sty 06, 2012 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SUPER że się odezwaliście chętnie skorzystam z waszej pomocy ---na jutro mam takie plany jeśli będzie to możliwe to jadę wymienić dwa tłumiki ten środkowy i końcowy bo mam je tzn .nie mam ich bo rdza je zjadła i się ułamało przed tylnym kołem .... Wczoraj wymieniłem zawór EGR NA na nowy zamiennik bo mi wywalało kod 21 i świecił check engine po resecie poprzez odłączenie aku--- kod zniknął ,,,ale po przejechaniu kilku kilometrów oświecił się znowu i wywaliło kod 51 i 52 może przyczyna tkwi w braku tłumika,

Ale mimo wszystko chętnie się spotkam z wami żeby zaczerpnąć jakiejś wiedzy bo osobiście nie mam do czego tego porównać ... tak że po wymianie bym miał czas i mógł bym podjechać do kolegi z Katowic Adamem tylko bym prosił o jakieś dane np gdzie???? podam mój tel. w razie jakiegoś kontaktu 662-117-828 wystarczy sygnał a na pewno od dzwonie albo o esa.

pozdawiam

P.s z kolega z Tychów też chętnie się spotkam --- a na pewno będę wiedział więcej niż do tej pory!!!!
_________________
plymouth grand voyager 95r 3,3 SE zagazowany (w nowej budzie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jarascl
*
*


Dołączył: Jan 02, 2012
Posty: 101
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Nie Sty 08, 2012 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i po spotkaniu--przejażdżka moim potem Adama porównanie chociaż nie ma co porównywać Adama młodszy gaz na sekwencji fajny kolor tapicerki 6 foteli kapitańskich i cała reszta . I się okazało że jest dobrze głównie chodziło mi o skrzynie spodziewałem się co prawda lepszych jakiś osiągów ale już teraz wiem że to auto rodzinne a nie do kozaczenia po mieście...

Teraz będę dążył do zmniejszenia ilości spalanego gazu chociaż Adam mówi że ten typ tak ma, na razie zamykam się w 20\100km. Ale wymieniłem ten zawór EGR i założyłem zestaw tłumików, jeszcze podjadę do jakiegoś gazownika na czyszczenie i regulację i zobaczymy może się poprawi.

W każdym razie jeszcze raz Adam DZIĘKI za poświęcony czas.

pozdrawiam
_________________
plymouth grand voyager 95r 3,3 SE zagazowany (w nowej budzie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
adam-katowice
*
*


Dołączył: Jan 09, 2011
Posty: 22

PostWysłany: Nie Sty 08, 2012 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma problemu zawsze pomoge Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zoltar_vero
*
*


Dołączył: Sep 21, 2011
Posty: 14
Skąd: Koszalin /Bielsko-Biała / Mysłowice

PostWysłany: Pią Lut 17, 2012 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem z Mysłowic - Krasów, poruszam się Vision-kiem, jakby coś, to od wiosny będę miał garaż-warsztat na 3 stanowiska, więc można będzie pogrzebać i pogrilować.
_________________
Pasjonat... Wink Chrysler Vision 3.5l V6 24V 1996 , Cadillac STS 3.6l V6 24VVT 2006, Alfa Romeo Boxer 1.4l 4x4 Permanent QF 1996 Smile


Ostatnio zmieniony przez Zoltar_vero dnia Nie Cze 24, 2012 19:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
kasa
*
*


Dołączył: Jul 10, 2010
Posty: 158
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pią Lut 17, 2012 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Very Happy Very Happy
To ja już teraz rezerwuje termin stanowiska na przednie zawieszenie w moim Cirrusie Very Happy hamulce Very Happy a jakbyś posiadał migomat, to wstawić łatkje progu trzeba Very Happy
Oczywiście niechce nic za darmoche Cool
_________________
Chrysler Cirrus 2.5 V6 / Fiat Marea 1.6 .Wcześniej 14 innych mniej lub bardziej udanych samochodów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zoltar_vero
*
*


Dołączył: Sep 21, 2011
Posty: 14
Skąd: Koszalin /Bielsko-Biała / Mysłowice

PostWysłany: Pią Lut 17, 2012 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, miga niestety jeszcze nie mam. Garaż-warsztacik w sumie na swoje potrzeby i znajomych. Profesjonalnych narzedzi trochę posiadam, bo jestem mechatronikiem i buduję-serwisuję maszyny różne, w większości do przemysłu samochodowego. Kiedyś prowadziłem warsztat samochodowy w Koszalinie, ale zmieniłem zainteresowania jakieś 15 lat temu Smile
_________________
Pasjonat... Wink Chrysler Vision 3.5l V6 24V 1996 , Cadillac STS 3.6l V6 24VVT 2006, Alfa Romeo Boxer 1.4l 4x4 Permanent QF 1996 Smile


Ostatnio zmieniony przez Zoltar_vero dnia Nie Cze 24, 2012 19:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
kasa
*
*


Dołączył: Jul 10, 2010
Posty: 158
Skąd: Tychy

PostWysłany: Sob Lut 18, 2012 0:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No z narzędziami niemam problemu ,pracuję jako mechanik utrzymania ruchu w Unilever Polska S.A. posiadam własne jak nie to mogę wypożyczyć.
Migomnat i tak mam zamiar kupić ,przy moim i syna hobby zawsze się przyda Very Happy
W miom garażu 6X3 to raczej za bardzo nie powojuję Sad
_________________
Chrysler Cirrus 2.5 V6 / Fiat Marea 1.6 .Wcześniej 14 innych mniej lub bardziej udanych samochodów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jarascl
*
*


Dołączył: Jan 02, 2012
Posty: 101
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Nie Lut 19, 2012 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja się bardzo cieszę że mam takich wspaniałych kolegów mechanizatorów bo co 3 głowy to nie jedna i na dodatek z takim zapleczem narzędziowym .

Ja jestem ze starej wesołej tak że mamy do siebie rzut beretem ----ja również zapraszam do siebie na grilla i nie tylko--- jak słonko troszkę zaświeci.
_________________
plymouth grand voyager 95r 3,3 SE zagazowany (w nowej budzie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
adam-katowice
*
*


Dołączył: Jan 09, 2011
Posty: 22

PostWysłany: Nie Lut 26, 2012 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopaki wpisujcie się ilu nas jest ze śląska.Moze póżniej jakiś mały spocik
_________________
VOYAGER BLACK LINE 3,3 2000 r<br> + lpg sekwencja brc http://www.motonews.pl/chrysler/news-89-voyager-limitowana-seria-blackline.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jarascl
*
*


Dołączył: Jan 02, 2012
Posty: 101
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Nie Cze 24, 2012 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopaki --powoli przygotowuje się do wymiany oleju w skrzyni -ale nie mam pojęcia zielonego jak to ugryźć ,oleju też jeszcze nie mam -- i tak myślę że może połączyć przyjemne z pożytecznym (wymiana + grill) w jakąś sobotę. Może być u mnie lecz jest tylko problem z narzędziami co wy na to???? jesteście wolni czy wczasujecie???
_________________
plymouth grand voyager 95r 3,3 SE zagazowany (w nowej budzie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zoltar_vero
*
*


Dołączył: Sep 21, 2011
Posty: 14
Skąd: Koszalin /Bielsko-Biała / Mysłowice

PostWysłany: Nie Cze 24, 2012 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nie ma problemu.. Ja niestety soboty tylko popołudniową porą (po 14.tej.. Narzędzia są, walizki podróżują ze mną prawie codziennie, więc nie ma problemu. Trochę więcej o tej skrzynce i konwerterze trzeba przeczytać, nie znam jej po prostu. Może trzeba będzie zrobić to w 2 ratach, bo np. konwerter może nie ma korka i tak naprawdę za 1-szym razem zejdą tylko 4 literki, a później trzeba byłoby jeszcze raz po jakiejś krótkiej jeździe zrobić wymianę.
_________________
Pasjonat... Wink Chrysler Vision 3.5l V6 24V 1996 , Cadillac STS 3.6l V6 24VVT 2006, Alfa Romeo Boxer 1.4l 4x4 Permanent QF 1996 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Cze 24, 2012 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albo zwykla wymiana albo dynamiczna. korka niestety nie bedzie w konwerterze.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Zoltar_vero
*
*


Dołączył: Sep 21, 2011
Posty: 14
Skąd: Koszalin /Bielsko-Biała / Mysłowice

PostWysłany: Nie Cze 24, 2012 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do dynamicznej, to niestety sprzęcik potrzebny, a za info o braku korka dzięki, zawsze w głowie coś więcej. Zwykłą wymianę da się zrobić. Niektóre auta mają takie ułatwienie życia Wink
_________________
Pasjonat... Wink Chrysler Vision 3.5l V6 24V 1996 , Cadillac STS 3.6l V6 24VVT 2006, Alfa Romeo Boxer 1.4l 4x4 Permanent QF 1996 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
jarascl
*
*


Dołączył: Jan 02, 2012
Posty: 101
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Nie Cze 24, 2012 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też przeważnie w soboty pracuję,ale olej cza wymienić, poczytam jeszcze tu i ówdzie dowiem się która wymiana lepsza i jaki olej kupić i możemy się spotkać.
_________________
plymouth grand voyager 95r 3,3 SE zagazowany (w nowej budzie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kasa
*
*


Dołączył: Jul 10, 2010
Posty: 158
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pon Cze 25, 2012 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam , ja właśnie jestem po wymianie oleju i filtra przejechałem po wymianie dopiero 2500 km i spoko, więc chętnie się spotkam i pomogę .
Z narzędziami nie ma najmniejszego problemu.
Ja wlałem Quaker State ATF4+.
_________________
Chrysler Cirrus 2.5 V6 / Fiat Marea 1.6 .Wcześniej 14 innych mniej lub bardziej udanych samochodów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jarascl
*
*


Dołączył: Jan 02, 2012
Posty: 101
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Wto Cze 26, 2012 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jutro ewentualnie pojutrze kupię olej i jeśli cię mogę prosić o pomoc przy wymianie ( nie mam zielonego pojęcia o wymianie) i nie mam warsztatu (czytaj. kluczy i kanału ) to z przyjemnością cię zapraszam do siebie na grilla (załatw se kierowcę) adres podaję na priva

P.S co jeszcze kupić oprócz oleju do skrzyni ..... (jakieś filtry czy coś???)

i czy damy radę wymienić świece i kable????????????? (czasowo)
_________________
plymouth grand voyager 95r 3,3 SE zagazowany (w nowej budzie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kasa
*
*


Dołączył: Jul 10, 2010
Posty: 158
Skąd: Tychy

PostWysłany: Wto Cze 26, 2012 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No do wymiany oleju potrzebny jest kanał , niestety ja tez w garażu nie mam kanału ale jeśli nie załatwisz to u nas w Tychach jest najazd przygotowany do wymian oleju itd. gość bierze 3zł/h. Jeśli nie będzie przygód to 2 godzinki nam starczą razem z wymianą świec ,kabli.
Musisz kupić filtr , uszczelkę no i oczywiście olej ,uszczelek jeśli dobrze sobie przypominam to są dwie wersje na 14 i 15 śrub .
Pamiętaj o właściwym oleju np. takie;


http://amerykany.pl/plymouth/voyager/filtry/oleju-skrzyni-biegow/zestawy/a604-4-biegowa
_________________
Chrysler Cirrus 2.5 V6 / Fiat Marea 1.6 .Wcześniej 14 innych mniej lub bardziej udanych samochodów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 20:24    Temat postu: Re: witam wszystkich Odpowiedz z cytatem

jarascl napisał:
Witam wszystkich jestem ze śląska a dokładnie z Mysłowic od tygodnia poruszam się chryslerem grand voyagerem z 95r. 3,3 se


do takiego dziadka w zupelnosci wystarczy atf3+, jak jestes z myslowic to masz niedaleko na giszowiec, a tam olej kupisz od reki (tylko wczesniej zadzwon) u tego goscia : http://allegro.pl/atf-m3-plus-olej-do-automatycznej-skrzyni-biegow-i2428799445.html

twoja skrzynia jest podobna do visionowej wiec pewnie przy statycznej wymiane cza liczyc 6l i tyle jak kupisz to wystarczy. do tego filtr wraz z uszczelka to koszt ok.50-60zl.
do wymiany oprocz tego przygotuj sobie troche szmat (bo czesc oleju sie wyleje) i papierowe reczniki+flaszke benzyny ekstrakcyjnej. reczniki do wypolerowania miski i magnesu, a benzyna do odtluszczenia powierzchni uszczelki. jak go kupiles niedawno to profilaktycznie zmien jeszcze przynajmniej olej w silniku i filtr...przy okazji jak was edze dwuch to jeden niech poleruje miske a drugi niech rozlancza wszelakie wtyczki i popsika jakims U60 profilaktycznie+potem wazelina zakonserwowac - cobys sie w zimie nie musial wqrwiac ze same checki ci wychodza i szarpie Smile
generalnie jak pisze kasa bez pospiechu w 2-3h sie wyroicie nawet z olejem w silniku i tymi wtyczkami.
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
jarascl
*
*


Dołączył: Jan 02, 2012
Posty: 101
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli kasa na ciebie mogę liczyć ???
tylko powiedz mi o której i czy masz jakiś kontakt do tego gościa żeby ten kanał nie był zajęty przez kogoś innego,,, i tak se myślę czy damy radę
to zrobić bez kluczy ???? tzn..jakieś tam mam ale nie wiem dokładnie jakie są potrzebne?

ja dopiero po 15 będę wolny( sobota) chyba że mi się uda wcześniej?
_________________
plymouth grand voyager 95r 3,3 SE zagazowany (w nowej budzie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kasa
*
*


Dołączył: Jul 10, 2010
Posty: 158
Skąd: Tychy

PostWysłany: Czw Cze 28, 2012 6:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O klucze się nie martw do gościa telefonu nie mam moge podjechać i luknąć czy będzie wolny ale z tym tez nie ma problemu.
Marcys reszte Ci dokładnie opisał.
Jak co mój tel.502423911
_________________
Chrysler Cirrus 2.5 V6 / Fiat Marea 1.6 .Wcześniej 14 innych mniej lub bardziej udanych samochodów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jarascl
*
*


Dołączył: Jan 02, 2012
Posty: 101
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Pią Cze 29, 2012 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako że u mnie ciężko z czasem będę zmuszony przełożyć te nasze spotkanie acz kolwiek po kable i świece jutro jadę tylko nie wiem czy uda mi się urwać z roboty czy nie będę musiał posiedzieć troszkę dłużej.
Tak czy siak do kabli też kanał jest potrzebny podobno (wyczytane z forum) ,
taż że kasa tel do ciebie mam jak coś to dryndnę i wtedy pogadamy a może i znajdę w tydniu czas żeby za olejem się rozejrzeć.
_________________
plymouth grand voyager 95r 3,3 SE zagazowany (w nowej budzie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zoltar_vero
*
*


Dołączył: Sep 21, 2011
Posty: 14
Skąd: Koszalin /Bielsko-Biała / Mysłowice

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Który z kolegów jeździ Vision-em na numerach SJ w kierunku Wesołej przez Krasowy ? Info: Brak Lewego i Centralnego światła STOP.
_________________
Pasjonat... Wink Chrysler Vision 3.5l V6 24V 1996 , Cadillac STS 3.6l V6 24VVT 2006, Alfa Romeo Boxer 1.4l 4x4 Permanent QF 1996 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Pon Lip 02, 2012 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MŁA Smile dzieki za uwage - centralnego nie posiadam wogole, ale lewy fakt - moze nie swiecic - dawno tam nie zagladalem Smile jak znajde chwile to uzupelnie Smile
PS> nie wiem kto z "WAS" jechal tym Caddim jakies 2-3 dni temu , ale jak jeszcze raz mnie wyprzedzi i zaraz potem zabierze sie do skrecania w brame, stajac w poprzek ulicy i blokujac moj pas ruchu to mu wjade w dupe i naprawde nie bede zalowal nawet cadillaca!
a tak juz na spokojnie to dobrze widzialem katem oka bordowego visiona w bramie?
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Zoltar_vero
*
*


Dołączył: Sep 21, 2011
Posty: 14
Skąd: Koszalin /Bielsko-Biała / Mysłowice

PostWysłany: Pon Lip 02, 2012 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak w podpisie Wink A światłami migotałem w celu zwrócenia uwagi na światła STOP. Dziwny Vision bez centralnego STOP Surprised Mój bordo ma wszystkie światełka, bo lubię fabryczną choinkę. I auta zza wielkiej sadzawki.
_________________
Pasjonat... Wink Chrysler Vision 3.5l V6 24V 1996 , Cadillac STS 3.6l V6 24VVT 2006, Alfa Romeo Boxer 1.4l 4x4 Permanent QF 1996 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 6:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>Dziwny Vision bez centralnego STOP Mój bordo ma wszystkie wiate³ka, >bo lubiê fabryczn± choinkê. I auta zza wielkiej sadzawki.

ja mam wersje na europe - samo swiatlo jest, instalacja jest - brak tylko oprawek na zarowki i z tego co pamietam to chyba otwory na te oprawki sa zaslepione takimi zrywalnymi korkami na ktorych pisze "use only usa"...pozatym moj narazie robi jako wół roboczy - trza go troche juz odswierzyc ale żywcem nie ma kiedy, a co dopiero dodatkowe oswietlenie montowac ;/
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> śląskie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group