www.asu.pl :: Zobacz temat - Pomocy!!! Wielki problem z elektryką VISION 3,5
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomocy!!! Wielki problem z elektryką VISION 3,5

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
beckham776
*
*


Dołączył: Aug 11, 2010
Posty: 90
Skąd: Świdnica

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 16:39    Temat postu: Pomocy!!! Wielki problem z elektryką VISION 3,5 Odpowiedz z cytatem

Witam dawno mnie nie było na forum bo właściwie nie miałem żadnych problemów do niedawna.

Chodzi o to że kiedy przekręcam kluczyk w stacyjce, wszystko jest ok, szyby się otwierają, klimatronik działa itd. Natomiast po odpaleniu auta nie działa wspomaganie kierownicy, klimatronik się nie świeci i oczywiście nawiew nie chodzi szyby nie chodzą, a zegary wariują tzn. skaczą. Jedyne co wtedy działa to radio. Znajomy mi powiedział że to może być stacyjka uszkodzona lub kostka pod stacyjką.

Czy ktoś wie co może mojemu Visionkowi dolegać???

Dzięki pozdrawiam
_________________
Chrysler Vision 3,5 V6 211 KM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 16:54    Temat postu: stacyjka Odpowiedz z cytatem

Dobrze znajomy zasugerował. Zacznij od dostania się do stacyjki i sprawdź napięcia. To jeden z punktów wspólnych i od niego musisz zacząć.
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli ma oryginalne radio lub inne podpiete jak oryginalne to radio tez nie powinno chodzic.
ale przedewszystkim sprawdz stacyjke, sprawdz tez klemy na akumulatorze - czasem po wielu latach miedzy przewodem, a samym zaprasowaniem klemy tworzy sie z wygrzanej wazeliny- cos jakby nieprzewodzaca skorupa z tluszczy i innych swinstw - byc moze twojemu visionkowi podczas wzmozonego zapotrzebowania na prad poprostu brakuje energii. ale stacyjka przedewszystkim Smile
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group