www.asu.pl :: Zobacz temat - bezpiecznik od klimy
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

bezpiecznik od klimy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
baran124
*
*


Dołączył: Mar 02, 2011
Posty: 37
Skąd: Dobroszyce/Wrocław

PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 17:36    Temat postu: bezpiecznik od klimy Odpowiedz z cytatem

Witam.Po ostatnim nabiciu klimy wszystko było ok przez tydzien.Nagle przestało chłodzic.Okazało sie ze wywaliło bezpiecznik od klimy.Po wsadzeniu nowego od razu go wywala.Co to może byc?HELP!! Crying or Very sad
_________________
CHRYSLER T&C 3,8 Pb+Lpg '96
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Pon Cze 18, 2012 0:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to moze byc? - Odpowiedz jest bardzo prosta:albo zwarcie,albo przeciazenie w obwodzie sprzegla kompresora. Arrow wyjmij wtyczke ze sprzegla i sprawdz czy teraz nie pali bezpiecznika.Jesli nie - to sprzeglo : cewka albo dioda , jesli tak to zwarcie w instalacji. Idea Bezpiecznik minimum 15A.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pawdem
*
*


Dołączył: Jun 26, 2012
Posty: 24
Skąd: Tychy

PostWysłany: Sro Lip 11, 2012 5:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam to samo wywala mi bezpiecznik 15A (ale też nie zawsze) od AC, wcześniej zanim regenerowałem sprężarkę klimy bo zatarło się łożysko wszystko było ok, teraz wywala bezpiecznik a co dziwne jak dałem 7,5A to nie wywala ale sprężarka się nie włącza, wiatrak ok, czynnik nabity jest ciś. a po włączeniu klimy do wtyczki nie dochodzi w ogóle prąd, po podpięciu na krótko sprężarka się załącza, przekaźniki zamieniłem z pompy paliwa bo są te same ale prąd nie dochodzi mi do wtyczki, wtyczka wygląda na ok, gdzie mogę szukać jeszcze przyczyny, bo sterowanie lusterkami również mi przestało działać.
_________________
Dodge Grand Caravan 3.3 V6 2005 + LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group