www.asu.pl :: Zobacz temat - Caprice 81 5.0L
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Caprice 81 5.0L

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Sty 12, 2012 14:20    Temat postu: Caprice 81 5.0L Odpowiedz z cytatem

Mam info od Łukasza, że sprzedaje swojego Caprice 81 5.0L (ma innego caprice w USA na oku Very Happy ) . Cena 15 000 do niewielkich negocjacji

Numer tel. do Łukasza : 603102003


_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich


Ostatnio zmieniony przez asu dnia Czw Sty 12, 2012 20:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Czw Sty 12, 2012 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piekny jest Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Sty 12, 2012 19:16    Temat postu: lakier Odpowiedz z cytatem

Najlepszy jest lakier (kilku czy kilkunasto warstwowy) ... W słońcu poezja.... Very Happy
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MLODY1984
*
*


Dołączył: Mar 02, 2011
Posty: 147
Skąd: Jelenia Góra (dolny

PostWysłany: Czw Sty 12, 2012 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze jak bym miał tyle gotówki na zbyciu to bym się nawet nie zastanawiał, po prostu piękny, choć za pewne w realu wygląda jeszcze lepiej. No cóż zostaje tylko pomarzyć Smile
_________________
Dodge Grand Caravan 3.8l SE z LPG 97r kanada
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Sty 12, 2012 20:51    Temat postu: caprice Odpowiedz z cytatem

Ten kto go kupi będzie miał naprawdę fajne auto. Wiem ile Łukasz włożył w niego pracy (każdy wie kto widział to auto na różnego rodzaju zlotach).
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Czw Sty 12, 2012 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No fajny ja mam crown victorie i grand marquisa wiec sie nie skusze ale te kanciaki sa moim zdaniem super:) Kolor tez ciekawy zazwyczaj sa niebieskie zielone szare brazowe ew biale takich jest malo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hemi1
*
*


Dołączył: Dec 28, 2008
Posty: 32

PostWysłany: Czw Sty 12, 2012 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Rafał za wrzucenie tutaj ogłoszenia. W sumie to masz najbardziej aktualne zdjęcie hehe bo ja jeszcze nie zrobiłem nowszych

Tak czy inaczej dodam parę słów o aucie

Wyprodukowany w Kanadzie, od nowości w Europie - kupiony 20 stycznia 1982 roku w salonie w Niemczech - ja jestem 2 właścicielem jeśli nie policzę kolegi który to auto sprowadził i zarejestrował na chwilę po to aby je łatwiej sprzedać.

Co nieczęsto spotykane w tym modelu - ma fabryczny szyberdach ale niestety do malowania jak zdjąłem uszczelkę to już po założeniu zaczęła cieknąć więc od 2 lat nie byl otwierany gdyż zalałem ją silikonem i jak na razie nie znalazłem drugiej... Przyznam się że tak mocno nie szukałem nawet bo i tak sporadycznie otwierałem dach. Wszystkie pozostałe uszczelki oceniam na bardzo dobre

Z ciekawych rzeczy których na zdjęciu nie widać to tylny most z LSD - w zimie i na mokrym bardzo przydatny Smile

Oczywiście auto ma swoje minusy również ale to na priv lub tel dla zainteresowanych - tak czy inaczej do ideału to mu jeszcze trochę brakuje dlatego cena jest negocjowalna.

A czemu sprzedaję? Przez ostatni rok prawie nim nie jeździłem a bolało mnie to jak diabli, że tak stoi nie użyty i boję się że będzie tak stał... a poza tym od dawna choruję na wersję Coupe lub 9c1 i to chyba jest główny powód decyzji o sprzedaży a bez tego nie udźwignę finansowo tematu Sad

Ja na razie nieśmiało bo na allegro jeszcze nie wystawiłem - wolę zacząć w takim gronie gdzie mógłbym może w przyszłości to auto jeszcze spotkać Smile

Sorry za opóźnienie - zdjęcia są z telefonu także przedstawiają auto z możliwie jak najbardziej "realnej" strony. Na koniec dodałem jeszcze parę fotek robionych w zeszłym roku.





Silnika nigdy nie pucowałem także blasku tu nie znajdziecie...


Jeśli chodzi o wgniotki itp to raczej nie znajdziecie




Uszczelki spoko także z tym problemu na pewno nie będzie (z wyjatkiem szyberdachu)





Tak jak pisałem doły drzwi trzeba zrobić - nic poważnego ale trzeba zrobić


Dwa dni wcześniej zrezygnowałem z odśnieżania w połowie maski Wink


...bo wczoraj już śniegu nie było




Na koniec trzy fotki z zeszłego roku z których ostatnia jest stricte realna i nawet tło nie było retuszowane


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Wto Lut 07, 2012 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz z tylu zolte kierunki?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Lut 07, 2012 16:38    Temat postu: czerwone Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
masz z tylu zolte kierunki?


Z tego co pamiętam to ma czerwone ale ręki sobie uciąć nie dam Very Happy . Będzie hemi1 to odpowie dokładnie.
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Wto Lut 07, 2012 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hemi jest w brud uszczelek do twojej bryki
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sro Lut 08, 2012 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aleksander wkladasz zolte diodowe zarowki i po sprawie.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
hemi1
*
*


Dołączył: Dec 28, 2008
Posty: 32

PostWysłany: Czw Lut 09, 2012 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby ktoś chciał to z chęcią założę fabryczne pomarańczowe kierunki które tam były oryginalnie - te czerwone bym sobie zachował jako zapas na przyszłość Smile Uprzedzam jednak że nie będzie takiego efektu oświetlenia tyłu....

Co do diodowych to lipnie to wygląda gdyż tam światło jest za bardzo kierunkowe i zamiast całą powierzchnią będzie migać/świecić mały punkcik na środku.

Lepszym rozwiązaniem jest zastosowanie zwykłej ale zielonej żarówki. W połączeniu z czerwonym kloszem da to barwę pomarańczową Smile

Zwierzak daj znać jak wiesz gdzie znajdę uszczelkę do szyberdachu do Caprice - zaznaczam, że szyber jest fabryczny ale znając podejście GM pewnie i od innych modeli będzie pasować - nie wiem tylko od których bo w Caprice szyber to była rzadkość...


Ostatnio zmieniony przez hemi1 dnia Czw Lut 09, 2012 13:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Lut 09, 2012 13:44    Temat postu: policja Odpowiedz z cytatem

Policja się nie czepiała Question Ja w swoim na wszelki wypadek zmieniłem za żółte...
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Czw Lut 09, 2012 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hemi wkladasz diodowe ale nie ze sklepiku elektronicznego tylko specjanie przystosowane do kloszy http://xtremeleds.otwarte24.pl/zarowki-do-aut-AMERYKANSKICH
Ja w razie W b.czesto wlasnie u nich sie zaopatruje.
W moim pts mam z tylu typowe amerykanskie swiatla cale czerwone,a po wlaczeniu migacza cale swiatlo ladnie miga na zolto,nie punktowo.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pią Lut 24, 2012 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam wszedzie przod i tyl na EU wyglada gorzej ale jak policja sie skapnie po wypadku ze lampy byly zle to niezlaznie co by nie bylo wina spada na tego co mial lamy niezgodne z EU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Lut 24, 2012 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bez przesady: ktos mnie zmasakruje na parkingu albo wjedzie w dupe i wina bedzie moja bo nie mialem E na lampach.... Question
rozumiem,ze przepisow trza przestrzegac ,ale jesli w kraju zmotoryzowanym od czasow prehistorycznych gdzie ilosc aut na ludzia jest najwyzsza na swiecie jakies swiatla sie sprawdzaja to czemu w ue maja one byc narzedziem zbrodni Question
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Lut 24, 2012 20:31    Temat postu: światła Odpowiedz z cytatem

Pamiętam jak kiedyś wysiadł dziadek na światłach z auta przed mną aby mnie poinformować, że mam zwarcie na kierunkowskazach z przodu Very Happy
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bodek1968
*
*


Dołączył: May 23, 2010
Posty: 241
Skąd: Wyspa Uznam

PostWysłany: Pią Lut 24, 2012 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy robi jak mu pasuje.Debilne przepisy już mi się uszami wylewają i zaczynam się czuć jak Kunta Kinte w tym pop....ym kraju.Czy naprzemiennie pulsujące kierunki z przodu nie są bardziej widoczne od tych montowanych obecnie centralnie w reflektorach?To jest dopiero paranoja, kiedy żółte światło kierunkowskazu ledwo się przebija przez blask ksenonu.W dzień prawie nic nie widać i to jest zgodne z tymi pop....ymi normami tak?Do takich paradoksów dochodzi kiedy przepisy rozmijają się z logiką.
Nie mam ochoty zmieniać oświetlenia w swoim aucie,bo bardziej dowierzam mądrości konstruktorów zza oceanu niż miejscowym "krawaciarzom" serwującym nam kolejne "gnioty" prawne.
Z tyłu jest czerwono,z przodu pomarańczowa dyskoteka i wara od mojego PTS-a. Evil or Very Mad
Mam swoje lata i świadomie decyduję się na ewentualne problemy.Są w końcu jakieś granice ,nie?

Sorry,ale musiałem ....... Wink
_________________
Pontiac Trans Sport 3.1/91 - biały z "kaloryferem" i czarnym dachem czyli to co tygrysy lubią najbardziej Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Lut 24, 2012 23:26    Temat postu: hehe Odpowiedz z cytatem

Co racja to racja Very Happy
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sob Lut 25, 2012 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja wychodze z zalozenia ze nie mam czasu sie uzerac z policja i lazic robic przeglad zeby odebrac papier. w Mustangu mam lampy EU przod i tyl i nie widze roznicy. W grand marquisie ktos na chama z tylu wycial kierunki wiec wyglada to paskudnie a sho ma lampy tzn kierunki w lampach cofania a lampe cofania pod zderzakiem i wszystko gra.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sob Lut 25, 2012 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bodek1968 napisał:
Każdy robi jak mu pasuje.Debilne przepisy już mi się uszami wylewają i zaczynam się czuć jak Kunta Kinte w tym pop....ym kraju.Czy naprzemiennie pulsujące kierunki z przodu nie są bardziej widoczne od tych montowanych obecnie centralnie w reflektorach?To jest dopiero paranoja, kiedy żółte światło kierunkowskazu ledwo się przebija przez blask ksenonu.W dzień prawie nic nie widać i to jest zgodne z tymi pop....ymi normami tak?Do takich paradoksów dochodzi kiedy przepisy rozmijają się z logiką.
Nie mam ochoty zmieniać oświetlenia w swoim aucie,bo bardziej dowierzam mądrości konstruktorów zza oceanu niż miejscowym "krawaciarzom" serwującym nam kolejne "gnioty" prawne.
Z tyłu jest czerwono,z przodu pomarańczowa dyskoteka i wara od mojego PTS-a. Evil or Very Mad
Mam swoje lata i świadomie decyduję się na ewentualne problemy.Są w końcu jakieś granice ,nie?

Sorry,ale musiałem ....... Wink


Wiesz tym samym przekonałeś mnie do zamontowania oryginalnych lamp US z tyłu i zostawienie czerwonego kierunku bo co racja to racja.
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bodek1968
*
*


Dołączył: May 23, 2010
Posty: 241
Skąd: Wyspa Uznam

PostWysłany: Sob Lut 25, 2012 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W razie czego możesz zwalić na mnie Very Happy
Pewnie kiedyś za to bekniemy Wink ,ale co tam.
Nie wiem ile mi jeszcze tego żywota zostało i będę się zamartwiał kolorem świateł jakby od tego miały zależeć losy tego kraju.
Notabene przednie kierunki w "kanadolu" dają jak cholera,że ślepy by chyba zobaczył - czy tak nie jest bezpieczniej?
Jak widać - u nas tzn w Polsce -NIE.
Tu w Norwegii autobusy z naszej zajezdni mają tak samo kierunki świecące na przemian jak w PTS-ie i taka sygnalizacja jest widoczna o wiele lepiej.Druga zaleta-w czasie awarii jednej lampy druga cały czas spełnia swoja rolę.Do czasu usunięcia usterki nie muszę koniecznie zaraz zjeżdżać na warsztat bo nadal jestem widoczny.
_________________
Pontiac Trans Sport 3.1/91 - biały z "kaloryferem" i czarnym dachem czyli to co tygrysy lubią najbardziej Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Mar 04, 2012 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej
Czy caprice jest nadal na sprzedaz?
Co jest do roboty w nim?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hemi1
*
*


Dołączył: Dec 28, 2008
Posty: 32

PostWysłany: Pon Mar 05, 2012 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak Caprice jest nadal na sprzedaż. Teraz czeka w kolejce u lakiernika na malowanie wnęk drzwi oraz wewnętrznych stron drzwi. W sumie cały czas go robię ale i tym samym moja elastyczność cenowa przy ew. targowaniu się kurczy proporcjonalnie do przeprowadzonych prac Smile

Odnośnie świateł to ja w każdym aucie jakie miałem jedną z pierwszych rzeczy zawsze było przywrócenie oświetlenia do specyfikacji US - po prostu jest to jeden z powodów dlaczego wybieram auta zza oceanu - fajnie się świecą w nocy Smile Jeśli było po europejsku to zmieniałem.

Nawet teraz zastanawiam się czy w Mondeo żony nie "zapalić" na stałe kierunków z przodu - szkoda, że tak ciężko jest trafić u nas światła przednie od Contour'a mk2 bo są fajniejsze od tych jakie ma Mondeo

Chevy Caprice - oryginalnie z pomarańczowymi - sprowadziłem US i założyłem (te pomarańczowe mam na strychu jakby co). Musiałem jeszcze tylko gniazda zmienić na takie do żarówek dwuwłóknowych.

Cadillac Deville - wystarczyło na nowo połączyć poprzecinane kabelki
GMC Jimmy - tutaj mi się udało i wszystko było oryginalnie jak w US
Ford Crown Victoria - też było oryginalnie ku mojej radości
Chrysler Saratoga - tutaj chyba nic nie zrobiłem bo nie planowałem dłużej nim jeździć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wlasnie sprzedalem mondeo mk3 bo chlal tyle co grand marquis a czesci 3 razy drozsze. To kara za jazde autem robionym w Europie wysokie spalanie malo miejsca i ciagle awarie. Szukam teraz amcara mozesz mi wyslac na arciszew@yahoo.com zdjecia spodu i jak to wyglada pod maska no i liste co jest do roboty? Przyznam ze szukam czegos w czym nie bede musial dlubac zbyt czesto bo koncze robic mustanga gt do tego mam grand marquisa w ktorym ciagle znika mi prad od piatku:) a jeszcze mam bude z 1970 fastback na chodzie uwaga z silnikiem 300D od w124 ale zeby ie bylo wszystko ze znaczkiem mercedesa polecialo i buda jest w idelanym stanie niestety nie mam srodkow zeby kupic dobry silnik skrzynie i wal wiec dluugo jeszcze bedzie stac w garazu narazie siedzy owinieta folia dooola sa pochlaniacze wilgoci i czeka az wygram w lotka by miec na dokonczenie lub na wymiane za cos sensownego:) Tak to jest jak sie za skrzynke etanolu spozywczego dostanie auto:) fastback w dieslu heh kto by pomyslal:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hemi1
*
*


Dołączył: Dec 28, 2008
Posty: 32

PostWysłany: Sro Mar 07, 2012 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mam fotek spodu ale może jutro mi się uda podjechać i jak zrobię to Ci podeślę. W sumie to sam się zastanawiam jak od spodu teraz wygląda bo dawno nie zaglądałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Czw Mar 08, 2012 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super mam klienta na marquisa dzis rano ogladal i sie slini az iwec chyba go sprzedam:) Mam jeszcze continentala z 65ego na oku ale tym to raczej ciezko w centrum Warszawy manewrowac i chleje 30l/100km. Podlesij mi foty spodu i ten opis co jest do roboty jak szybko zrobie wycene z katalogu i podlicze ile by mnie to wyszlo bo kupilem wczoraj SHO zielony byl domowy a teraz mam swojego:) i musze ostroznie liczyc srodki gdyz nie mam zbyt duzo kasy na wlozenie w podloge progi tlumiki itp cos moge zrobic ale w granicach rozsadku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hemi1
*
*


Dołączył: Dec 28, 2008
Posty: 32

PostWysłany: Czw Mar 08, 2012 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak na szybko przed tym zanim sam zajrzę pod spód:

Podłoga będzie raczej zdrowa - ale to potwierdzę
Progi OK i ogólnie blacha spoko - bez rdzy.

mechanicznie to:
przydałby się komplet uszczelek na górę silnika - ale nie ma tam żadnej awarii - trochę stał ostatnio więc wolałbym wymienić,

sprawdzić instalację LPG - coś tam przestało trybić - zawór otwierający benzynę nie dostaje napięcia ( zawór dobry - działa podpięty bezpośrednio)

Wydech jest skrócony i wychodzi na bok przed tylną osią, skierowany w dół i tego nie widac z boku - przerobić czy nie to już wedle uznania.

Jest przedmuch na kolektorze wydechowym ale to chyba do tematu uszczelek można dopisać.

Uszczelka do szyberdachu do wymiany - zalałem silikonem i dachu nie otwieram po tym jak oryginalna nie przeżyła wyciągnięcia do malowania...

Klima odłączona, tak kupiłem i nigdy tego nie zrobiłem. Wymienić wewnętrzny czujnik temperatury do sterowania klimą/ogrzewaniem.

Sprężyna lewy przód jest pęknięta - tak jeździłem 5 lat gdzie przez chyba 3 lata nawet o tym nie wiedziałem póki raz nie bujnąłem auta za mocno i wtedy inaczej się ułożyła. Po paru km jeżdżenia układa się z powrotem - przydałoby się zrobić ale nie jest to konieczne do jazdy.

Przydałoby się nowe lusterko lewe zewnętrzne

Wnęki drzwi będą niedługo malowane ale o tym już pisałem.

+ mocowanie osłony przeciwsłonecznej pasażera trzeba dać nowe bo stare pękło
przesmarować centralny bo z tyłu ciężko chodzi


W tym roku na pewno będę go sukcesywnie robił ale nie ukrywam, że będzie to mocno wpływać na moją elastyczność cenową.

http://otomoto.pl/chevrolet-caprice-C22836418.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hemi1
*
*


Dołączył: Dec 28, 2008
Posty: 32

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2012 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obniżka ceny - 12 000 zł bo kupiłem już to samo tyle, że 9c1 i teraz tam będę topił kasę Smile

Zainteresowanych zapraszam do tel 607 081 511
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2012 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bodek1968 napisał:

Nie mam ochoty zmieniać oświetlenia w swoim aucie,bo bardziej dowierzam mądrości konstruktorów zza oceanu niż miejscowym "krawaciarzom" serwującym nam kolejne "gnioty" prawne.
...
Mam swoje lata i świadomie decyduję się na ewentualne problemy.Są w końcu jakieś granice ,nie?


Sam bym lepiej nie napisal Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hemi1
*
*


Dołączył: Dec 28, 2008
Posty: 32

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2012 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SPRZEDANY.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2012 11:39    Temat postu: caprice Odpowiedz z cytatem

Z jakiego miasta ktoś kupił Question
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
hemi1
*
*


Dołączył: Dec 28, 2008
Posty: 32

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2012 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zostaje u nas we Wroc - na razie nowy nabywca prosi o dyskrecję z uwagi na to, że auto odbierze ode mnie dopiero jak odpowiednio przygotuje żonę na tę wspniałą wiadomość Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
edekk
*
*


Dołączył: Mar 13, 2012
Posty: 109
Skąd: Łask

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2012 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest ryzyko jest zabawa Laughing
_________________
Buick Park Avenue `99 V6 3,8
Chevrolet Van G20 `90 V8 5,7
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pioteer
*
*


Dołączył: Feb 14, 2011
Posty: 169
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2012 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hemi1 napisał:
przygotuje żonę na tę wspniałą wiadomość Smile

ha ha ha ha
znam to z autopsji!

Miał byc pikny Sharan a to Caprice w podwórko zawita.!
Dobrze że długi weekend to limo pod okiem się zagoi Very Happy .. nowemu nabawcy!
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8 94r .był...
Windstar 3.0 98r był...
chrysler Voyager 2.0L 98r był...<br>WIELKI
PTS 3.8 95r jest...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2012 7:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ide o zaklad ze jak szczesliwy nabywca wsadzi swoja niezadowolona zone za kierownice to i jej zlosci przejda Smile
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2012 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://otomoto.pl/chevrolet-caprice-C22836418.html

Chyba zonka sie wkurzyla:D czy to stare ogloszenie? 13k to tanio poszedl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hemi1
*
*


Dołączył: Dec 28, 2008
Posty: 32

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2012 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogłoszenie wisi bo nie mogłem znaleźć hasła do ogłoszenia...

Tanio poszedł bo nawet nie za 13 - no ale cóż... coś musiało mnie kosztować żeby poszedł do kumpla i żebyśmy razem mogli na dwa latać jak mój 9c1 dopłynie.


Ostatnio zmieniony przez hemi1 dnia Nie Kwi 29, 2012 22:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2012 22:35    Temat postu: heheh Odpowiedz z cytatem

heheh. Ja już wiem ale na razie nie będę pisał. Very Happy

Myślę, że to dobry nabywca i na pewno będzie dbał. Very Happy
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
hemi1
*
*


Dołączył: Dec 28, 2008
Posty: 32

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2012 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A już Ci się wygadał? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Maj 07, 2012 21:48    Temat postu: heheh Odpowiedz z cytatem

Jak nie jak tak Very Happy
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group