www.asu.pl :: Zobacz temat - proste pytania
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

proste pytania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
trufelos
*
*


Dołączył: Mar 07, 2006
Posty: 10
Skąd: pobiedziska

PostWysłany: Wto Mar 07, 2006 23:05    Temat postu: proste pytania Odpowiedz z cytatem

witam
od 2 dni jestem posiadaczem... no własnie i już mam pierwsze pytanie Smile

1. w dowodzie mam wbite chrysler grand voyager a na klapie dodge grand caravan i na masce znaczek dodga...czy to normalne ??????????

2. w związku z tym ze nie do końca wierze sprzedajacemu chciałbym powymieniac podstawowe sprawy w aucie, plisssssssssss czy mógłyby mi ktoś doradzic co powinienem zrobić i czy jest jakis godny polecenia warsztat w okolicach Poznania???

3. autko 1996 3.3 literka w gazie.....boże co to za wyczes miec taka bryke Smile)))) niech ktos sie podzieli doświadczeniem z tym "modelem"

pozdrawiam i z góry tenkju za pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gobowiec
*
*


Dołączył: May 24, 2005
Posty: 556

PostWysłany: Sro Mar 08, 2006 9:08    Temat postu: re: proste pytania Odpowiedz z cytatem

W okolicach Poznania to mam takowy warsztat: Suchym Las. Gość wg mnie rzetelnie przykłada sie do pracy. Nie ma wprawdzie doświadczenie w typowych amerykańcach (w skrzyni olej i filtr wymieni), ale na wszelkie prace uniwersalne typu wymiana i naprawa to polecam. Sprawdzi i powie co trzeba zrobić w najbliższym i trochę dalszym terminie bez naciągania.
Napisz na priva to podam kontakt do niego. gobowiec@hotmail.com
_________________
Gobowiec Smile Windstar 3.0 97r. zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
cZyNo
*
*


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 233

PostWysłany: Sro Mar 08, 2006 9:15    Temat postu: Re: proste pytania Odpowiedz z cytatem

trufelos napisał:
witam
1. w dowodzie mam wbite chrysler grand voyager a na klapie dodge grand caravan i na masce znaczek dodga...czy to normalne ??????????


http://www.carfax.com/ - wpisz numer VIN i bedziesz wiedział co i jak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WMA
*
*


Dołączył: Dec 18, 2004
Posty: 761
Skąd: Skierniewice, Żyrardów, Warszawa

PostWysłany: Sro Mar 08, 2006 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam następnego napaleńca na amerykańca.
Ja na Twoim miejscu dodatkowo poświęcił bym ze dwie nocki i poczytał trochę forum. Jest tu dużo informacji nie tylko związanych z Dodgem czy Chryslerem ale innymi amerykańcami. Dowiesz się wielu ciekawych rzeczy.
Ale tak czy inaczej możesz zadawać pytania a ktoś napewno odpowie.
A ta strona co podał cZyNo może Ci wiele wyjaśnić. Mi potwierdziła autentyczność choć dziwi mnie licznik w km.

Wojtek
Dodge caravan 3,3LE gaz & Opel omega 2,0 gaz (automaty) Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
trufelos
*
*


Dołączył: Mar 07, 2006
Posty: 10
Skąd: pobiedziska

PostWysłany: Sro Mar 08, 2006 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki za strnke "cZyNo" no jak sie okazało mam dodge'a grand caravana no i okazało sie równiez ze jest rok młodszy niz w dowodzie Smile

"WMA" masz racje śmiało mozna napisac ze ze jestem napaleńcem !!! Smile w zyciu sie nie przesiade na nic innego (czytac mniejszego:)

tylko nadal mnie martwi ta różnica w nazwach miedzy autem a dowodem Sad((
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NIKI
*
*


Dołączył: Jul 27, 2005
Posty: 164

PostWysłany: Czw Mar 09, 2006 0:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jam mam Grand Caravana a w dowodzie mam napisane że to sam Caravan Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Czw Mar 09, 2006 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chrysler a Dodge to co innego pierwszy gliniarz jak będzie służbistą może nieźle nawywijać i auto znaleść się może na parkingu policyjnym proponowałbym załatwić znaczki od Chryslera ale ten rok nie taki jak ma być to też nie bardzo prześledź dokumentację tego auta dokładnie i przyjżyj się numerą nadwozia i silnika Pozdr
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
WMA
*
*


Dołączył: Dec 18, 2004
Posty: 761
Skąd: Skierniewice, Żyrardów, Warszawa

PostWysłany: Czw Mar 09, 2006 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo ktoś przy kupnie pozamieniał nazwy. Albo w urzedzie komunikacji nie mieli Dodga a był Chrysler lub na odwrót.Dla niektórych to żadna róznica.

Wojtek
Dodge caravan 3,3LE gaz & Opel omega 2,0 gaz (automaty)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Mar 09, 2006 23:42    Temat postu: Re: proste pytania Odpowiedz z cytatem

trufelos napisał:
witam
od 2 dni jestem posiadaczem... no własnie i już mam pierwsze pytanie Smile

1. w dowodzie mam wbite chrysler grand voyager a na klapie dodge grand caravan i na masce znaczek dodga...czy to normalne ??????????

2. w związku z tym ze nie do końca wierze sprzedajacemu chciałbym powymieniac podstawowe sprawy w aucie, plisssssssssss czy mógłyby mi ktoś doradzic co powinienem zrobić i czy jest jakis godny polecenia warsztat w okolicach Poznania???

3. autko 1996 3.3 literka w gazie.....boże co to za wyczes miec taka bryke Smile)))) niech ktos sie podzieli doświadczeniem z tym "modelem"

pozdrawiam i z góry tenkju za pomoc


AD1 AD2
A co to za roznica ?? To i tak jedno i to samo. Widzialem Chevroleta Alero (a tak naprawde takiego nie ma), jest Oldsmobil Alero Very Happy . Jest Chrysler/Dodge/Plymounth Neon Very Happy . Tym sie naprawde nie przejmuj.

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
trufelos
*
*


Dołączył: Mar 07, 2006
Posty: 10
Skąd: pobiedziska

PostWysłany: Pią Mar 10, 2006 0:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qrcze sam juz zglupialem!!!w papierach od niemca wszedzie jest chrysler voyager, kolor sie zgadza, wszedzie wystepuje ten sam VIN i wszedzie jest bity rocznik 1996, na stronce po wpisaniu VIN-a wyskakuje dodge i 1997, na kierownicy auta jest znaczek chryslera, w dowodzie jest wbity jako wspolwlasciciel bank wiec chyba musialo byc OK, qrcze chyba znaczki zmienie rzeczwiscie albo co. no to mnie zlapala schizka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Mar 10, 2006 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze auto bylo trzasniete i ten kto naprawial mial latwiejszy dostep do gratow danej marki(99%pasuje)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group