www.asu.pl :: Zobacz temat - Padnięta konina GT
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Padnięta konina GT

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody - niewarte uwagi
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sro Mar 28, 2012 21:21    Temat postu: Padnięta konina GT Odpowiedz z cytatem

To teraz moja kolej. Niestety jestem zawiedziony ze ktoś z forum sprzedaje auto "rozmijając"co do stanu technicznego ale zrobiłem dziś 600km na pusto żeby się przekonać ze auto to paadaka:
http://moto.allegro.pl/mustang-gt-5-0-v8-unikat-i2209315427.html
No to zaczynamy.
Wahacze tył,drążki z końcówkami przód,listwy gumowe lusterko rozdarty fotel. Cofnięty przebieg nie twierdze ze przez obecnego właściciela. Wyciek z mostu. Gdyby to były same rzeczy to bym go brał.
Podobno wg właściciela dziś pojawił się wyciek: Wyciek wyglądał tak ze na chama z pompy wody leciał płyn chłodniczy strumieniem jakby koń lałSmile Do tego wyciek z układu chłodzenia cieczy idącej do nagrzewnicy(żeby nie było wyciek pojawił się niby dziś a na metalowej rurze był chamski zielony nalot czyli na moje oko ciekło od 2miechów najmarniej) i na 90% wyciek z uszczelki pod głowicą(ale na blok nie do wewn. silnika).
Takie rzeczy jak umierający silniczek krokowy,czujnik egr,świece kable uszczelki pod pokrywą zaworów i skrzynia biegów używana na złym oleju(najtańszy minerał jaki jest możliwy) tajemniczy hałas by mocniejszym skręcaniu ze wspomagania.

Ja wiem że to auto to UNIKAT bo patrząc na ogłoszenia z allegro i moje wcześniejsze doświadczenia to jest mało mustangów które mają fabryczne zaślepki poduszek ale na BOGA jak można wciskać kit ze się nie widziało wycieku który w 10min gorący auta na wyższych obrotach może spowodować zalanie garażu nie mówiąc o zapachu palonego borygo eko butelkowana rocznik 2012 bo widać że układ był myty czy dolewano płynu.
W auto trzeba włożyć by to miało sens jakieś 10-13k(konsultacja z najtańszym serwisem sensownym aut USA w Warszawie) do tego doliczyć trzeba wymianę i lakierowanie drzwi pasażera oraz tylnego błotnika bo to wszystko jest pogięte a do tego rdzewieją błotniki tylne czyli klasyka w tym roczniku. Fajniejsze jest to że i tak bym pojechał ale z lawetą a tak wyszło jak wyszło.
Zobaczymy co i jak dalej na 100% dostaniecie więcej sprawozdań z oględzin super bezwypadkowych mustangów w 100% stanie do jazdy
Pozdr i życzę miłego wieczora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mihauek1
*
*


Dołączył: Jan 18, 2012
Posty: 922
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Czw Mar 29, 2012 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przepraszam za duży rozmiar Embarassed


_________________
Aktualnie: Jeep Patriot, były: Voyager, 300M, Neon i inne Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Czw Mar 29, 2012 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze ze zrzuciłeś to ogłoszenie u mnie się coś kaszani na laptopie i nie dało rady.
Jutro pewnie kolejna batalia z bezwypadkowymi autami z allegro.pl
Patrząc na stan tych aut powinienem swojego wystawić za min 60k
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mihauek1
*
*


Dołączył: Jan 18, 2012
Posty: 922
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Czw Mar 29, 2012 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i do my best Wink
_________________
Aktualnie: Jeep Patriot, były: Voyager, 300M, Neon i inne Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sob Mar 31, 2012 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i stalo sie dzis podrasowany wsciekle mustang gts zmienil wlasciciela:D
Wracalem nim w sniegu i deszczu do domu znajomego bo ma prawko od dwoch tygodni:D
POdrasowany silnik krotka skrzynia wzmocniony most zero abs esp i co fajniejsze buda odciazona do tego stopnia ze tylna szyba z pleksy byla i nie bylo jej ogrzewania zasniezylo ja:D
4.6V8 na gratach ford racing do tego instalka chyba na nitro lub zdemontowany supercharger bo osprzet zostal:D bardzo fajne auto rozwalily mnie tylko szyby na korbe i niskie zawieszenie bo tym sie jezdzic nie daje po progach zwalniajacych:D
Narazie gosc sieboi to odpalic:D ale sie wdrozy Razz
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2012 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2 tygodnie prawko i bedzie jezdzil mustangiem?
Napisz gdzie zeby mozna bylo ta droge omijac.
Jak mial kompresor to wymiecie wtryski,

Troche kaszana ta szyba z plexi.
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2012 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyslalem go na kurs doszkalajacy bo sie zabije. Autko ma 40tys mil najechane i to faktyczny przebieg do tego wnetrzne jak nowka silnik tez pod maska super widac ze auto tylko do zabawy na torze bylo no i nie bylo go na aledrogo trafilem przypadkiem:D na nie:D
Cena jeszcze rok temu byla ok 40k ale kryzys i zerowe zainteresowanie sprawilo ze dalo sie go wyrwac za troche ponad polowe tej kwoty. KOlega ma fajne autko ale do pracy i tak bedzie jezdzil autobusem hehe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody - niewarte uwagi Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group