www.asu.pl :: Zobacz temat - Jeep Grand Cherokee Laredo 4,0
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jeep Grand Cherokee Laredo 4,0

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
zanderek
*
*


Dołączył: Nov 04, 2004
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lis 04, 2004 11:10    Temat postu: Jeep Grand Cherokee Laredo 4,0 Odpowiedz z cytatem

Mam okazję kupić takie autko.Jest ono sprowadzone z USA.Sprzedający poinformował mnie że auto posiada napęd tylko na tylną oś ale ma system napędu terenowego. Chciałbym się dowiedzieć na czym polega ten system i czy były produkowane takie auta z napędem tylko na tylną oś ( w każdej informacji jaką znalazłem na temat tego modelu podawane jest ze napęd jest na wszystkie 4 koła).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Lis 05, 2004 16:54    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Cos slyszalem o tym ale nie wiem o co dokladnie tam chodzi. Jednak rzeczywiscie sa modele z napedem tylko na tylna polos. Ale nic wiecej o tym nie wiem Confused. Moze chodzi o bieg terenowy ( male przelozenie , duza moc ... ).

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pezet
*
*


Dołączył: Nov 15, 2004
Posty: 3

PostWysłany: Nie Lis 21, 2004 0:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byc moze chodzilo o to, ze ma reduktor 231 - bez 4x4 full time - bez dyfra miedzyosiowego.
Wtedy faktycznie - na suchym asfalcie da sie jezdzic tylko z tylnym napedem.

pozdrawiam
piotr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group