www.asu.pl :: Zobacz temat - jak wyjac nagrzewnice z taurusa?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jak wyjac nagrzewnice z taurusa?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
cofi7
*
*


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 233
Skąd: ZAMOŚĆ

PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 12:33    Temat postu: jak wyjac nagrzewnice z taurusa? Odpowiedz z cytatem

jestem nowy wiec witam wszystkich. mam taurusa z 88 i nie jeden problem z nim, pierwszy to nagrzewnica, a tak to wyglada: kiedy silnik sie rozgrzeje i wlacze cieply nawiew, zajebista para wydobywa sie z wentylacji Shocked , normalnie konie dusi, mam podejzenie ze uszkodzony jest przewod doprowadzajacy plyn do nagrzewnicy albo sama nagrzewnica, tak czy owak nie wiem czy sciagac cala deske(troche roboty z tym) czy jest jakis inny nieodkryty jeszcze przeze mnie sposob.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pią Mar 03, 2006 7:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak w taurusie ale w escorcie pod schowkiem jest na nadmuchach taka przykrecana klapka i ja trzeba odkrecic,od strony komory zdemontowac przewody z plynem i wysunac w srodku nagrzewnice,jak szuflade.Ale powtarzam jeszcze raz ze tak jest w escorecie,moze ze wzgledu ze to tez ford to rozwiazanie jest podobne.Zobacz zreszta tutaj:http://autozone.com/servlet/UiBroker?ForwardPage=/az/cds/en_us/0900823d/80/0c/0a/db/0900823d800c0adb.jsp
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sob Mar 04, 2006 9:56    Temat postu: nagrzewnica Odpowiedz z cytatem

"Konie dusi" Very Happy Very Happy - dobre. A tak na powaznie to nie pamietam jakw Taurusie ale przewaznie do wyciagniecia nagrzewnicy trzeba sciagnac deske. Jest troche roboty....

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Piotrek
*
*


Dołączył:
Posty: 124

PostWysłany: Sob Mar 04, 2006 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Aerostarze(ten sam motor nie wiem jak reszta) wystarczy wyjąć schowek i osłone następnie od strony silnika przewody i wychodzi bez problemu sprawdż u siebie może będzie podobnie
Pozdrawiam Piotrek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group