www.asu.pl :: Zobacz temat - Grand Marquis 1992 blue uklad paliwowy kaput
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Grand Marquis 1992 blue uklad paliwowy kaput

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pią Mar 16, 2012 0:13    Temat postu: Grand Marquis 1992 blue uklad paliwowy kaput Odpowiedz z cytatem

Witam
USzkodzil mi sie fuel pump hanger. Musze kupic nowy w PL nie ma normalka ale mam inne pytanie. Czy ktos robil to u siebie w towncar/crown victoria/ grand marqquis? Wiem ze potrzebuje uszczelki zeby polaczyc hanger z pompa ale czy jakas jeszcze uszczelke potrzebuje dokupic hanger ma jakis cienki oring gumowy ale nie wiem czy cos potrzebne jest jeszcze a nie chce zeby sie okazalo ze jak zamowie czesci to bede fedexem priorytetem jeszcze uszczelki zamawial bo u mechanika bedzie woz rozgrzebany. Czy cienki oring w zestawie wystarczy ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Sob Mar 17, 2012 0:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do 92 rocznika sa inne niz do pozniejszych,a wiec nie masz wielkiego wyboru.Najtansze sa chyba na RockAuto - $78. Przewaznie przychodzi bez pompy ale za to ze wszystkimi dodatkami tak jak na zdjeciach ( 5 zdjec). http://www.rockauto.com/catalog/moreinfo.php?pk=1831362 Sam sprawdz czy jest wszystko czego potrzebujesz. Idea Mozesz sprobowac poszukac uzywki na eBay usa - czasami wysylaja do europy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sob Mar 17, 2012 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki kupilem na rockauto bo zaciski do stanga gt jeszcze i graty do sho i focusa matki trzeba sciagnac:) na ebayu mieli ale juz sie zaczelo rozlazic za 30usd to lipa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sob Mar 17, 2012 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokladnie ta 78usd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group