www.asu.pl :: Zobacz temat - szukam magika lub całej skrzyni lincoln town car 89 rok
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

szukam magika lub całej skrzyni lincoln town car 89 rok

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
pieknykrzysio
*
*


Dołączył: Mar 04, 2012
Posty: 40
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Mar 04, 2012 17:34    Temat postu: szukam magika lub całej skrzyni lincoln town car 89 rok Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, poszukuję mistrza od skrzyń biegów z okolic Wrocławia lub całej skrzyni do lincolna town car z 89 roku ewentualnie sterownika . Obecna została zdewastowana przez serwis a przecież nie zrobię z takiego auta dawcy części... Z góry dzięki za wskazówki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Nie Mar 04, 2012 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz kanciaka z 89 roku o kurcze jeden z moich faworytów. Zapodaj jakieś foty kredensu. Co to znaczy zdewastowana przez mechanika. Opisz konkretniej problem
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pieknykrzysio
*
*


Dołączył: Mar 04, 2012
Posty: 40
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Mar 04, 2012 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://carrington.wroclaw.pl/galeria
http://www.youtube.com/watch?v=T5jUVXy81kU&feature=related

to jest akurat drugi, pierwszy jak wspomniałem klęczy na warsztacie X we Wrocławiu od prawie roku, a stało się to w następujący sposób, jakieś półtora roku temu wysypały się biegi poza pierwszym, podstawiłam auto do pana X, zrobił jak się należy, ino po 4 tyś. mil jak wskakiwała IV i dodawałem gazu to było czuć lekkie szarpanie, podstawiłem do pana X może nie jako gwarancję ale dlatego że robił więc aby mieć pewność że całość naprawy danego elementu był zawsze u niego, zaczęli jeździć na odcinku ok 8 km z różnymi prędkościami, spalili olej, skończyli wszystkie biegi i skupili się na regulacji linki od kick down'u, podczas jednej z prezentacji zobaczyłem jak oni testują i grzmotów nie było końca, już był rzeczoznawca, lawetą chciałem zabrać, ale szkoda mi się chłopaka - pracownika zrobiło, bo pana X brakło, wyjęli ostatecznie skrzynię i stało się następująco, spadł zeger na koszu czwartego biegu, gdyby od razu jako profesjonaliści zdjęli skrzynię to bym dzisiaj śmigał, a tak zwiększyli koszty, zegera przez ich jazdy zmieliło i poszły opiłki po całej skrzyni, łącznie z konwertorem i sterownikiem ciśnieniowo olejowym OBD gdyż taka jest skrzynia, bez elektroniki, dwa razy pruli konwertor, jednak efekt nadal taki sam, zaś olej, wkładanie, kolejne koszty, podsumowali że zawór jest zatarty, zaproponowali regenerację sterownika w stanach, koszt z wysyłką w obie strony ok 3,5 tyś. zł. Znalazłem firmę, która za 500 zł sprzedała mi nowy, ino w praniu wyszło że brakuje trzech otworków, niby nic ale nie chcę potęgować kosztów więc nie wkładam skrzyni żeby sprawdzić, szukałem dawcy i trafiłem na drugiego, w sumie w lepszym stanie z 86 roku, tylko szkoda żeby pierwszy niszczał pod warsztatem bez skrzyni. Dlatego szukam speca, bo ten ich to robił na gościnnych występach na fuchę, pan X tylko firmował.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pon Mar 05, 2012 0:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wez to wszystko wsadz w arton i kurierem do firmy Midparts. Sa ok mi zrobili aod skrzynie w mercurym i taurusie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pieknykrzysio
*
*


Dołączył: Mar 04, 2012
Posty: 40
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Mar 05, 2012 0:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od nich kupiłem nowy sterownik, drążyłem temat ostro i nawet słowem nie powiedzieli że mają serwis.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Pon Mar 05, 2012 1:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mają serwis mają. Asu też ma !!! daleko nie trzeba szukać. Ja na razie nie mam gdzie robić ASB po za tym brakuje mi czasu
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Hetman
*
*


Dołączył: Jul 13, 2011
Posty: 132

PostWysłany: Wto Mar 13, 2012 3:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mają, tylko nie wiem czy będą chcieli takie puzzle po kimś składać.
I nawet nie wiem czy jest sens składać, jakiejkolwiek skrzyni nie kupisz to będzie w lepszym stanie do naprawy nawet.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Wto Mar 13, 2012 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.ebay.com/itm/Lincoln-Automatic-Transmission-Tested-Good-/300639306715?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item45ff7fc3db&vxp=mtr

chyba najtansza opcja
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Mar 13, 2012 10:42    Temat postu: PUZZLE Odpowiedz z cytatem

Składania puzzli warsztaty nie chcą się podejmować bo zajmuje to 2x więcej czasu i nie ma pewności, że o czymś się nie zapomniało....

Jak rozbiera się skrzynię to wszystko można poukładać i wtedy robota idzie szybciej... Confused
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group