www.asu.pl :: Zobacz temat - do sprzedania Buick lesabre limited rok 2000
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

do sprzedania Buick lesabre limited rok 2000

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
bubuss
*
*


Dołączył: Feb 08, 2007
Posty: 331
Skąd: Mińsk Mazowiecki

PostWysłany: Pią Mar 09, 2012 10:34    Temat postu: do sprzedania Buick lesabre limited rok 2000 Odpowiedz z cytatem

Witam panowie po prawie 6 latach uzytkowania Buick Lesabre limited rok 2000. Silnik 3.8l na gazie sekwencyjnym chodzi miodzio. przebieg bez cofania okolo 450 tys km.
oleje wymieniane na bierzaco. Nowa chlodnica płynu; i skrzyni biegów poprzednia była zabrudzona i zaczynala sie pocic wiec przyszedl na nia koniec.
Skóra bez pekniec i przetarc. posiada ryse na przenim blotniku odkad go mam i na tylnym zderzaku na samym dole malo widoczna.
W aucie wymieniona takze popmpa wody.
Wymieniono ostatnio w aucie:
olej w silniku polsyntetyk
płyn chłodniczy
chłodnica płynu
przewody do chlodnicy skrzyni na nowe stare juz byly tak sztywne ze bałem sie ze mi pękna
olej w skrzyni wymienniany co 30 tys. teraz jest w polowie zurzyty czyli jeszcze 15 tys przed nim
rozrzad wiadomo łańcuch wiec nic sie nie działo z nim do tej pory nie szumi nie zgrzyta nie daje dziwnych dzwiekow
zawieszenie bylo robione
auto wygodne i przstronne dbałem o samochód
Teraz troche wad nie ma rozy bez kolcy:
pompa wspomagania sie poci (zestaw naprawczy mam kupiony lecz brak czasu na wymiane gdyz auto jezdzi zemna codziennie)
pare rys na lakierze
linka recznego sie buja ale to zrobie
ma uszkodzony przeplywomierz odkad go mam ale mi to nie przeszkadalo w jezdzie czasami zabuja na wolnych obrotach ale jak sie podepnie pod kompa blad wyskakuje i przez to swieci sie check
klima i reszta bajerow sprawna nie bede pisal ze posiada klimatronik 2 strefowy szyby elekltryczne i 1000 innych gadzetow wiadomo amerykanc wiec wszystko ma i działa
A jak kogos przeraza przebieg moge mu cofnac na jaki sobie zyczy nawet 60 tys km tylko kto uwierzy ze takim autem ktos jezdzil tylko do kosciola. ale ten silnik spokojnie jeszcze zrobi drogie tyle podstawa to olej
pozdrawiam jak cos prosze pisac bubuss@poczta.onet.pl
zdjecia wysle na e-maila zainteresowanym
pozdrawiam
a zapomnialem swiec i przewody tez nowe
auto nie jest wystawione na rzadnych portalach takiego auta nie kupi przecietna osoba tylko taka ktora wie czego chce.
Co do ceny to w gr 15tys do negocjacji
_________________
Buick lesabre limited rok 2000 poj. 3.8l bubuss@poczta.onet.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group