www.asu.pl :: Zobacz temat - Poszukuję właścicieli US Cars z Zielonej Góry i okolic...
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Poszukuję właścicieli US Cars z Zielonej Góry i okolic...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> lubuskie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
ARON
*
*


Dołączył: Jan 21, 2012
Posty: 4

PostWysłany: Sob Sty 21, 2012 22:08    Temat postu: Poszukuję właścicieli US Cars z Zielonej Góry i okolic... Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich forumowiczów i od razu się przedstawię.
Aron z Zielonej Góry (lubuskie) - miłośnik motoryzacji od urodzenia, pasjonat US Cars, czyli amerykańców i nie tylko aut z tego kraju. Redaktor czasopisma "Driver" (www.driver-magazyn.pl) oraz na wortalu www.V10.pl (Dział "Amerykany")

Mam nadzieje, że administrator i inni zarządcy tego forum mi wybaczą, ale powód dla którego piszę jest jedynie taki (niestety na czynny udział w różnych forach nie mam już czasu ze względów zawodowych), że...

Poszukuję właścicieli aut amerykańskich z Zielonej Góry (lubuskie) oraz bliższych lub dalszych okolic - nie ważne czy V8, czy R4; benzyna, czy diesel; klasyk, czy nowiutki; w stanie salonowym, czy nadający się do renowacji, muscle car, czy van - po prostu jeździ dużo ciekawych amerykańców po tutejszych drogach, ale ich właściciele chyba chowają je po garażach... Bądźmy dumni z naszych bryk, wspólne zainteresowania, cruising po lokalnych drogach, wypady na zloty krajowe i zagraniczne? Dlaczego by nie połączyć sił, hobby, wspólnie sobie pomagać?

Jeśli jesteś zainteresowany/-a i pochodzisz z Zielonej Góry (lubuskie) lub okolic - daj znać na poniższego maila, a na pewno odpowiem!
us.cars.zgora@gmail.com

Uwaga: informacja nie jest kierowana do właścicieli aut japońskich na amerykański rynek, ani żadnych Daewoolet'ów (Daewoo przechrzczonych na Chevrolety), tylko rodowitych US Cars! Wszystko jest dobrowolne, nie oczekuję żadnych pieniędzy, nie będę nikogo spamował itp.

keep'on crusisn' i dziękuję za zrozumienie oraz prosiłbym nie kasować mojego posta. Jeśli w jakikolwiek sposób złamałem regulamin niniejszego forum, umieściłem temat w złym dziale, proszę nie blokować konta, tylko mnie powiadomić...
_________________
Poszukuję miłośników/właścicieli US Cars z Zielonej Góry (lubuskie) i bliższych oraz dalszych okolic - us.cars.zgora@gmail.com
Więcej tutaj --> http://asu.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=10886&highlight=
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Nie Sty 22, 2012 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu akurat tylko z Zielonej i okolic ? Reszta polski to nikt ? Jak chcesz zrobić reportaż to zainteresuj się szerzej tematem a nie tylko autami z okolic.
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ARON
*
*


Dołączył: Jan 21, 2012
Posty: 4

PostWysłany: Nie Sty 22, 2012 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę czytać ze zrozumieniem - nigdzie nie napisałem o żadnym reportażu itp. rzeczach i nikogo nie dyskryminuję - tutaj chodzi o sprawy pozazawodowe, moje miasto i okolice - chce scalić właścicieli amerykańców z tego regionu, bo gdzie indziej jakoś się jeszcze potrafią zorganizować, a u nas kicha, mimo, że ciekawe bryki jeżdżą... Pewnie, że chciałbym by było nas jak najwięcej, cała PL, ale logicznie z racji odległości jest to nierealne, aczkolwiek jak chciałbyś z Wrocławia dołączyć się na jakiś wyjazd na zlot np. do Niemiec, daj śmiało znać (pisz na podanego maila) - im mocniejsza ekipa tym lepiej!

keep'on cruisin' i pozdrawiam!
_________________
Poszukuję miłośników/właścicieli US Cars z Zielonej Góry (lubuskie) i bliższych oraz dalszych okolic - us.cars.zgora@gmail.com
Więcej tutaj --> http://asu.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=10886&highlight=
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> lubuskie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group